Zaremba: Parlament dobija opozycję. Czy PiS sięgnie po broń ostateczną?

| Aktualizacja:

Różnie można oceniać motywy posłów PO czy Niezależnej, którzy nie poparli skierowania do komisji projektu dopuszczającego aborcję na życzenie. Ja akurat rozumiem motywy przynajmniej niektórych z nich. Niemniej głosująca za dalszymi pracami nad projektem część posłów PiS znów postawiła główne partie opozycji w niezręcznej, ba, śmiesznej sytuacji. Wyszli na ludzi przewracających się o własne nogi.

wróć do artykułu
  • ~helena
    (2018-01-12 08:11)
    Bo to nie jest opozycja , ci ludzie oprócz donosicielstwa na własny kraj i sprzeciwu przeciwko rządzącym nic innego nie potrafią!
  • ~:(((
    (2018-01-12 07:46)
    To smutne ale opozycja praktycznie nie istnieje. Wygląda na to, że to grupa przypadkowych ludzi na ciepłych intratnych posladkach, bez programu, bez jakiegokolwiek pomysłu na rządzenie krajem i w dodatku myślących tylko o własnych interesach, czyli jak pozostać w sejmie i przy korycie. Do tego mamy jeszcze pajacow o rozbuchanym ego . Ludzie zawiedli się na opozycji i raczej będzie powtórka z poprzednich wyborów, nie pójdą głosować, a co to oznacza pomyśl opozycjo
  • ~futurolog
    (2018-01-12 08:12)
    PO odegraniu "Piesni o POdrzynaniu gardla" totalna opozycja zostanie totalnie zniszczona.
  • ~woleli nie ryzykowac i nie afiszowac,bo moze byc aut
    (2018-01-12 07:21)
    Tu juz nie chodzi o glosowania tylko. Poslowie , glownie nazywani opozycja czuja coraz bardziej oddech wyborcow na plecach i boja sie, ze dostana za malo glosow by zasiadac za dawnych lat bywalo, i wola uciekac po katach niz narazic sie i byc aut.Musieliby Ich przyciagac na glosowania sila, czy z orkiestra.
  • ~www
    (2018-01-12 07:48)
    A co to za paria Niezależna. Niezależna czy Nowoczesna jeden grzyb.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-12 08:42)
    Je ... BAć POprzez dobicie (słownictwo Piotra Zaręby) POlytyczych zaprańców!!!
  • ~many
    (2018-01-12 09:49)
    Pięknie PiS to rozegrał - biorą wszystko, totalna masakra opozycji. Kaczyński - geniusz.
  • ~Jmm
    (2018-01-12 08:05)
    Kazdy kij ma dwa konce, bo to oznacza, ze Kaczynski i Pawlowicz popieraja aborcje na zyczenie. Co na to ich twardoglowy elektorat?
  • ~Zaremba Przed Telewizorem - (taka rubryka)
    (2018-01-12 07:56)
    - i niech tam pozostanie - bo umysłowo i men tal nie jest tylko zdolny i się tylko nadaje do machinalnego i bezmyślnego naciskania guzików pilota!
  • ~Zaremba Przed Telewizorem
    (2018-01-12 07:54)
    - i niech tam pozostanie - bo umysłowo i mentalnie jest tylko zdolny i nadaje się tylko do machinalnego i bezmyślnego naciskania guzików pilota!
  • ~krotki zywot
    (2018-01-12 09:10)
    Kiedy sie skonczy ta ......POlityka i ludzie zaczna myslec o Bogu.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-12 08:58)
    Kaczyści popierają aborcję na życzenie? Kwakacz .. znowu przestrzelił? Chciał połechtać centrowy elektorat ... a ma łapę w nocniku. Przy dwóch ustawach ... można je komisyjne wałkować. Jedną, jedyną TSZA szybko załatwić ... bo będzie swąd. Zewsząd. A poparcie odrzuconej ... rozjuszy nie tylko KEP ale i własny ... coraz bardziej rozchwiany elektorat.
  • ~lotto
    (2018-01-12 10:40)
    nie bede pisal i nie bede glosowal koniec kropka ich nic nie rusza jak wyleca za burte to sie opamietaja lub nie lotto mi to
  • ~Miki
    (2018-01-12 09:55)
    Prezes nie powinien popełnić jeszcze raz takiego samego błędu i dążyć do przedterminowych wyborów. Wielu wyborców PIS ( tych z tzw. miękkiego elektoratu a więc zdroworozsądkowych :) Może nie pójść na wcześniejsze wybory w ramach protestu wobec marnotrawienia publicznych pieniędzy ( wybory kosztują ) , braku logicznego uzasadnienia takiej decyzji ( przecież PIS ma większość ), braku czasu - zdroworozsądkowi starają się wypoczywać w weekendy a nie onanizują się przy kolejnych wyborach i z powodu zwykłego wk.urwu na takie tanie zagrywki. Ja tak zrobię
  • ~Xaw22
    (2018-01-12 16:41)
    Nie ma slowa profitent. Mowi sie beneficjent, panie Zaremba.
  • ~z
    (2018-01-13 07:51)
    ZE swymi pomyslami Borowski moze wracac tylko do KC PZPR, czyli tam gdzie nalezy.
  • ~pisofil
    (2018-01-12 17:54)
    Może i ta opozycja dała ciała, ale póki co innej nie ma. Pewne jest natomiast, że ta opozycja nie wyprowadzi nas z UE, nie wykarczuje Puszczy Białowieskiej, nie rozwali sadownictwa w Polsce, nie zabroni wstępu do lasu zwykłym (nie myśliwym) ludziom, nie zabroni sprzedaży ziemi (ponad 30 arów rolnej), nie zabije koni w stadninie, nie zatrudni Misiewicza, nie rozwali armii, nie rozwali służby zdrowia, nie będzie szczuć obywateli na siebie. Więc pisowskie bereciki nie martwcie się o opozycję.
  • ~t
    (2018-01-18 16:04)
    Polityka polega na sztuce osiągania / zdobywania tego co możliwe w danej sytuacji, w danym czasie. Ten kto umie wykorzystać sprzyjający moment czyli dobrą koniunkturę, jest geniuszem. Przeważająca większość osobników gatunku homo sap żałuje do końca życia, że nie wykorzystali dobrej okazji, sprzyjającego losu lub łaski boskiej. Uważa się też, że prawie każdy ma taką okazję dwa razy w życiu.

Może zainteresować Cię też: