Krajewski: Z nowym rządem PiS idzie nuda

Do tej pory Prawo i Sprawiedliwość gwarantowało Polakom jedną rzecz, pewniejszą nawet niż wypłata 500 plus. Nawet w sezonie ogórkowym (nie należy mieć tu żadnych skojarzeń) nam nie groziła nuda.

wróć do artykułu
  • ~Ja(bis),
    (2018-01-12 12:54)
    W Szwajcarii czy nawet w Norwegii tyż jest nuda, a tousekusia PO-PSL to nie było nudy był **** i kamieni kupa!
  • ~Jasnowidz w kokpicie
    (2018-01-12 15:01)
    Zmiescisz sie smialo
  • ~czart
    (2018-01-12 15:03)
    Nazwisko rodowe CZARTORYSKI. Dieta czosnkowo-cebulawa rankiem i wieczorem znakomicie stymuluje intelekt nawet w przypadkach niemal kompletnego niedorozwoju.Serdecznie polecam bo jest pan ciekawym przypadekiem wartym terapii..
  • ~czart
    (2018-01-12 15:05)
    DO pytaja III ----------- Nazwisko rodowe CZARTORYSKI. Dieta czosnkowo-cebulawa rankiem i wieczorem znakomicie stymuluje intelekt nawet w przypadkach niemal kompletnego niedorozwoju.Serdecznie polecam bo jest pan ciekawym przypadkiem wartym terapii..
  • ~nj
    (2018-01-12 15:11)
    Po dymisji macierewicza pis od razu zyskał poparcie wyborczej i niemieckich mediów a to przypadek
  • ~Zimno i snieznie w Norwegii
    (2018-01-12 15:22)
    Za tuSSeka i jego Bandy POfyrtanych to nie bylo nudy, Afera POganiala AFERE, to byla dopiero zabawa.... i NIESTETY, zarowno Pan Jarek jak i Polacy nie POsiadali odPOwiedniego humoru, i ja skonczyli, co za PECH ....!!!!! :)))))
  • ~roza hyuj von hulajnoga
    (2018-01-12 16:37)
    Trzymajmy sie z naszymi bracmi niemcami. Tylko z nimi bedziemy wolni i z biegiem lat kolorowi.
  • ~Jimmy Bounce
    (2018-01-12 16:45)
    Krajewski zawsze na ścieżce i kursie pisze jak każą
  • ~Pytajacy
    (2018-01-12 17:11)
    Krajewski, no to co z tym twoim nazwiskiem rodowym. Zmieniałeś czy nie. Lubisz niektóre warzywa czy nie.
  • ~a to smutasy jedne po osmiorniczkach
    (2018-01-12 17:49)
    tylko u sovy nie bylo nudy, ale nja spotkaniach po cmentarzach i pod smietnikiem bylo smutno az zal i ten smutek im sie ciagnie
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-12 18:51)
    WIELKI strateg, małego wzrostu ... CÓŚ wymyśli. Ten mściwy paranoik ... spokojnie nie usiedzi. Spoko. A ... i tak: siostry Karnowskie muszą przeprosić Monisię; Rychu zadarł nie tylko z frakcjami PE ale i z telewizją NDR - podają go do sądu; zwolniony z zakazu handlu w niedzielę ...ORLEN będzie budował galerie handlowe. To ... co ma być smutno?
  • ~PISTrolle to hańba i zakała Polski
    (2018-01-12 19:27)
    Krajewsi zapomniał o narzędziach przestępstwa w kaczych łapach. To zmienia optykę o 180°. Na zasadzie Szydło łamie prawo - a Sebastian K. skazany tego samego dnia
  • ~lala
    (2018-01-12 20:31)
    Swietny komentarz! Swietnie napisany! Brawo autor!
  • ~kot Bazyli
    (2018-01-13 08:25)
    Krajewski, jak ci nudno to zdejmij sobie ubranie i popilnuj .
  • ~z
    (2018-01-14 07:44)
    Krajewski nudzi sie z rzadem. Doradzam wieksze zainteresowanie opozycja. Tam codziennie maja cyrk.

Może zainteresować Cię też: