Wróbel: Profesorowie, skrytykujcie Rysia [OPINIA]

Jarosława Kaczyńskiego i Jana Wróbla łączy przynajmniej to, że obaj żywimy sympatię do Ryszarda Czarneckiego – chociaż ja znam go chyba nieco dłużej. Jakby ktoś nie wiedział, za co go lubię, to podpowiadam: oczytany, zabawny, inteligentny, ma smykałkę do pamfletu. Prezes lubi Rysia również za jego umiejętności dworzanina.

wróć do artykułu
  • ~Bolo
    (2018-01-14 10:33)
    Niech pan głośniej krzyczy, że Rysiu to fajny koleś. Jest sympatyczny, oczytany, inteligentny. A że coś tam mu się wymknie... Zamiast napisać, że Rysiu to głupi i prymitywny cham bez zasad i honoru, który łże w żywe oczy i dla kasy powie i zrobi wszystko. PiS będzie rządził długo, dzięki takim jak pan, panie redaktorze Janie Wróblu.
  • ~J. Kaszanka
    (2018-01-13 16:58)
    Aby kościół rósł w siłę a biskupi żyli dostatniej głosujta ludziska na PiS!
  • ~Andy Wolejko
    (2018-01-13 15:07)
    Czarneckiemu za każdy dzień nieobecności w pracy powinni zabierać pieniążki. Wydaje się, że chłop skończyłby pod płotem z biedy, chyba że synuś dałby mu na michę i worek jutowy coby nabiału sobie nie odmroził.
  • ~Trznadel
    (2018-01-13 12:04)
    Wróbel odfrunął wewnętrznie :-))))))))
  • ~O-nastrojach
    (2018-01-13 11:41)
    Na interii ponoć: "W PełO OpOzycji - panika", dziś na 13.01.2018r, u socjologów analityków nastrojów. I stąd nieprzepchnięty tam koment@rz, poniższy: 0. "Ryzko" - ponoć - wielkie, tera, dla PełO, bez "Kozła-POwst@ńca" w Necie Int@rii.., 1. PełO "i tak", czy "siak" - przestanie istnieć. Nawiasem, POzost@łych kwestii.., NO, czy - POwst@ńców - "Szlakiem Biłgorajskich Kniei" Męczyk@ta. 3. Polska, Polacy nadal tkwią w "Średniowieczu" -"biedaszybu-dłubanki kopalnianej dziury w ziemi spod Wałbrzycha". 4. A idea "piechotnictwa", robienia wszystkiego ślamazarnie, na piechotę, w tym "przepracowanej po pięciokroć biurokracji", wszędzie panoszącej się po lukach prawnych i niszowych szarych strefach paragrafowych niedomówień polskiego prawa k.p.c. k.p.a, etc, - na których się żeruje zawzięcie - to chyba neo-wymysł st@rtupów Mor@wczewskiego, w sukcesji Bhond@rykowa, Bh@nczka, a i być może Ich "Sukcesorów"-"Regentów" przyszłych. Nikt tego nie wie dokładnie? 5.Wróżą z fusów herbacianych socjologowie, chyba już od "Andrzejek listopadowych" świetlane perspektywy u temu Rz@ndowi, a tu klops! Nadal w Terenie, obowiązuje z@s@da: "Obywatelu broń się sam! Albo giń!", ew. "Albo emigruj!", ew. "Weź kredyt" (to za k@kałowego BULA).
  • ~polak z najwyższym obrzydzeniem
    (2018-01-13 11:35)
    Szkoda że Rosjanie w 1981 nie weszli do polski.
  • ~Anka Polka
    (2018-01-13 11:01)
    Zmieniał partie jak rękawiczki byle tylko być przy korycie, ciągnie kasę unijną i jednocześnie pluje na Niemców. I taki hipokryta ma czelność obrażać innych...Dno dna
  • ~broda
    (2018-01-13 10:41)
    Ktoś jeszcze obatela nazywa PAN ,on jest CHAMISKO.takie opasłe.
  • ~Zielona herbata
    (2018-01-13 09:35)
    Buta, arogancja, chamstwo...to podstawowe cechy pana Rysia.
  • ~;))))
    (2018-01-13 09:03)
    No cóż chciał żeby prezes pochwalił i wyszło jak zawsze. ... nie ma to jak błyskotliwa inteligencja Rysia, co wymyśli to kulą w płot.
  • ~buc
    (2018-01-13 08:50)
    solidaruchy-pisowska solidarnosc z kacperkiem i smiechota- forse w latach 80- tych brac od niemcow bylo ok.rydzykowe nasienia.
  • ~pan jan
    (2018-01-13 07:55)
    pachoł.
  • ~Nan
    (2018-01-13 06:25)
    Jak Rysiowi tak niedobrze w Parlamencie Europejskim to po co tam siedzi? 35tysiecy nie uwiera Rysia co miesiąc i wszystko za darmo 😂😂😂😂😂 To dopiero obłuda i zaklamanie
  • ~Pozdrowienia
    (2018-01-13 00:56)
    Błąd podczas dodawania komentarza - nie zostały uzupełnione wszystkie wymagane pola. - JAKIE??????????????????????????????????????
  • ~Dżejk Kolins
    (2018-01-13 00:51)
    Co prawda "jest obrzydliwe" i "ohydą jest", ale pan Janek Rysia lubi, bo "oczytany, zabawny, inteligentny, ma smykałkę do pamfletu". Nawet jak to lekka ironia, to taka ciepła, jak to u pana Janka. Esencja stylu publicystycznego Jana Wróbla. Czyli co, panie Janku? ****** czy nie ******* ten Rysiek? Weź się pan choć raz wypowiedz jak mężczyzna.
  • ~cyga
    (2018-01-12 23:11)
    na wymioty mi się zbiera jak widzę obatela !!!
  • ~Zorro
    (2018-01-12 20:38)
    He he, naiwny panie redaktorze... Ze strony PiS się Pan nie doczeka, musieliby mieć honor, klasę i sumienie - najlepiej na raz. Pan premier Morawiecki tymczasem broni Rysia przypominając, że inni też na nich brzydko mówiom. No to za swoje majom - zdaje się sugerować polski premier z PiS...
  • ~Dfg
    (2018-01-12 20:32)
    Chcielibyśmy się dowiedzieć co robiĺa rodzina pana Czarneckiego za okupacji .sprzydałby się Superwizjer
  • ~sic.
    (2018-01-12 19:42)
    Jezeli Kaczynski lubi Rysia to znaczy ze jest dewiantem ...
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-01-12 19:33)
    Szefowie lubią przypochlebianie, a pan Czarnecki w tej materii jest perfekcjonistą.

Może zainteresować Cię też: