Macierewicz. Minister obrony Smoleńska

| Aktualizacja:

Problem z szefem MON Antonim Macierewiczem polega na tym, że za mało zajmował się obroną narodową.

wróć do artykułu
  • ~Kapt.
    (2018-01-15 14:37)
    ,,Armia Niedzielna" Antoniego, z uzbrojeniem w karabinki z czasów I Wojny Światowej ,wczasach obecnych nasyconych rakietami, samolotami i czołgami to spychanie Polski w czasy średniowiecza, świadome, lub przez umysł chory.
  • ~Sawa
    (2018-01-15 14:28)
    Jaki tam minister obrony Smoleńska z Antonia??. Jest najwyżej proboszczem religii smoleńskiej.
  • ~PiSzysta
    (2018-01-15 01:04)
    Zdradziliście Polskę i Polska Was wywiesi na drzewach - ************ dziady boście Antka zniszczyli !!! My Prawicowa Tęczowa Brygada Nadziei mówimy DOŚĆ dyktaturze heteroseksualnych bestii !!!
  • ~Ostrożny
    (2018-01-14 22:47)
    Co by nie powiedzieć o tym osobniku Antonim, to ma on na pewno 8-smy zmysł .albo jeszcze wyższy. Przewidział co stanie się z samolotem i nie poleciał z ,,ukochanym prezydentem"" ,lecz pojechał do Smoleńska pociągiem.
  • ~Rybak
    (2018-01-14 22:38)
    Jaki tam z Antoniego minister obrony Smoleńska. To najwyżej proboszcz religii smoleńskiej, który może dzwonkami pomagać Rydzykowi.
  • ~kapral
    (2018-01-14 22:28)
    Za sprawą , prawdopodobnie Dowódcy Armii USA, KTÓRY BEZ ROZGŁOSU PRZYLECIAŁ DO WARSZAWY DZIEŃ PRZED ZMIANAMI W RZĄDZIE, Macierewicz przestał szkodzić polskiej armii i już na to stanowisko nie wróci, puty wojska USA będą w Polsce. Został antoś guru religii smoleńskiej. Powinien też dostać żółte papiery, jeżeli już ich nie ma.
  • ~Kujawiak
    (2018-01-14 22:16)
    Dzień przed zmianami a rządzie przyleciał do Polski Dowódca Sil Zbrojnych USA, Nikt go nie witał, nie było Kompanii Honorowej, po cichu, bez pożegnań odleciał I STAŁO SIĘ- MACIEREWICZ PRZESTAŁ BYĆ MINISTREM OBRONY, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ.Można się spodziewać ,że walnął pięścią w stół i rzekł albo Macierewicz odejdzie albo my odejdziemy z Polski- i Kaczyński pękł. Macierewicz został proboszczem religii smoleńskiej.
  • ~aaa
    (2018-01-14 21:50)
    Jedyna przyczyna, to brak nagrania rozmow braci K.przez telefon.A ktos to ma.
  • ~Zbigniew 10
    (2018-01-14 21:30)
    Nie mieszkam w kraju, i moze dlatego ta katastrofa jest dla mnie jasna. Tego ranka (10 04 10), kontroler z wiezy dostal kilka telefonow ze stolicy. Samolot z dziennikarzami wyladowal normalnie, a pilotowi samolotu prezydenckiego powiedziano ze lotnisko jest zamkniete i moze leciec do Minska, do Moskwy, albo tam skad przylecial. Mlody pilot (starzy po Gruzji odeszli), z generalem w kabinie chcial wyladowac, ale bez pomocy z wiezy nie bylo to mozliwe. Czy polacy przesluchali kontrolera z wiezy ?
  • ~pawelhanus7711161125
    (2018-01-14 20:31)
    4janatf839769rymanow. Przez 200 lat ( nie licząc 20-lecia) bylismy pod zaborem rosyjskim, nie dziwnego, ze zostaliśmy w znacznej części zruszczeni, czego dowodem sa prawie wszystkie powyzsze komentarze. Dodać należy, ze zostalismy nie tylko zruszczeni, ale wyrównani mentalnie do poziomu parobkow, fornali i ratajów. By nie pisać meneli, i ubeckiej bandyterki ze slamsów(Szmaciaków)!
  • ~Nan
    (2018-01-14 19:00)
    ***** 😂😂😂😂😂😂
  • ~t
    (2018-01-14 18:10)
    Za pewien czas pozwolą istniejacym już oddziałom obrony terytorialnej umrzeć śmiercią naturalną. A był to ciekawy i wazny dla obronności kraju pomysł, ale atakowany z kilku stron. Do poziomu gwardii narodowej USA i tak sie nawet nie zbliżymy.
  • ~warszawiak
    (2018-01-14 16:54)
    Polacy zaakceptowali zeby mlokos z wazelina robiacy dobrze Antosiowi dostal ZLOTY MEDAL OBRONNOSCI POLSKI....i generalowie i polkownicy salutowali szczylowi sprzatajacemu apteke...!!! Nie oczekuj nic od polaczkow... to urodzeni do sluzenia niewolnicy
  • ~uwaga
    (2018-01-14 15:45)
    ....wy pismaki polskojęzyczne z der dziennik od niemieckiego wydawcy obecnie strzelacie do Polaków antypolskimi artykułami...
  • ~szeregowy rezerwy
    (2018-01-14 11:48)
    Przez najbliższe 10 lat nie odrobimy tych strat osobowych.To gorzej jak przegrana wojna.
  • ~niechaj ci specjalisci ucza mlodych kolegow po fachu
    (2018-01-14 11:32)
    "WOT Macierewicz faworyzował tak bardzo, że wojska operacyjne, których jest 15 razy więcej, poczuły się zepchnięte na margines. A co gorsza – budowa OT odbywa się kosztem regularnej armii, bo do szkolenia ochotników kierowani są komandosi, co osłabia potencjał sił specjalnych." nie nie nie wojska po czuly sie zepchniete, tylko generalowie, bo zolnierze cieszyli sie, ze nie musza odchodzic szukac chleba w okresie najlepszego wyszkolenia, przed upplywem 12 lat, co prawda byl zwyczaj odchodzenia mna emeryture po 15 latach do firm ochroniarskich, ale tylko zasluzonym w dziele.To prawda z tymi pietnastoma razami, tylko prawda odwrotna bo sztabowcy dawni byli pietnastokrotnie wieksza liczebnoscia niz reformatorski minister ze swoim sztabem. A szkolic wlasnie powinni nailepsi, swoich mlodych kolegow, bo tak jest wszedzie,zanim sie zestarzeja lub odejda do swoich przygotowanych spolek ochroniarskich niuechaj naucza czegos mlodych.
  • ~kunta kinte
    (2018-01-14 07:47)
    a ktory to minister wprowadzil serwisy sprzatajace do izb zolnierskich i cywilnych wartownikow zeby; dzielni ; zolnierze sie nie przemeczali
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2018-01-14 00:50)
    Chcialam Pana Przeprosic ---,ze kiedys wypowiedzialam sie o Panu nie ladnie --- przebacz mi Pan ,ale na prawde jest Pan Dobrym Ministrem , a ci ktorzy Pana nie chca jako Ministra , to widac ,ze nie douczeni ,brak im praktyki , moze i tamtym to samo sie przytrafi , ze ich zmienia ?
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-13 20:46)
    No. Hehehe. Jak to z Antkiem było? W niedzielę MM pojechał do pałacu do PAD z listą proponowanych ministrów ... na liście był Macierewicz. Ale go swędziało i ... poleciał do TVRepublika nawijać smoleńsko. Doradcy MM powiedzieli, że z takim ministrem, to on nic w UE nie zresetuje. MM przekonał małego ... stąd te poniedziałkowe zawirowania. We wtorek Antka na liście już nie było. Sam ... się wymiksował?
  • ~kasia
    (2018-01-13 19:39)
    Odczepcie sie od Macierewicza, jedyny nieprzekupny.

Może zainteresować Cię też: