Posłanka PO: Patryk Jaki to młody i bardzo zdolny polityk, ale w typie rewolucjonisty

| Aktualizacja:

Całe nieszczęście zaczęło się już wówczas, gdy tą tematyką zajął się wiceminister Patryk Jaki. To młody i bardzo zdolny polityk, lecz zdecydowanie w typie rewolucjonisty. Gdyby urodził się wcześniej, to stałby na czele rewolucji październikowej albo jeszcze wcześniej - francuskiej - mówi w rozmowie z dziennik.pl posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2018-02-12 15:31)
    A propos „młodego wieku” i „rewolucjonisty” — gdy tak spojrzeć w te… „migdałowe” oczy pełne smutku to pamięć przywołuje pełne mądrości słowa z „cynamonowych” ust, a właściwie spod pióra towarzyszki redaktor: „Gdzie byliście, wy, ideolodzy i praktycy syjonizmu, którzy próbujecie oszukać własne i świata sumienie, co uczyniliście dwadzieścia parę lat temu, by nas uratować? W swoim brudnym zacietrzewieniu łączycie się pod znakiem gwiazdy Dawida, tej samej gwiazdy, z którą my wchodziliśmy do komór gazowych. / Nie ma takiego błota, którym nie obrzucono by nas, Polaków, w ostatnim czasie. Naprawiacze i weryfikatorzy historii spod znaku syjonizmu zapomnieli jednak o jednym. To błoto nie nas brudzi, lecz ich samych”. [Źródło: Tym, którzy zapomnieli — Syjonizm – aktywność i bierność, I. Śledzińska, Dziennik Łódzki Nr 110, 9.05.1968 / Nr 112, 11.05.1968]
  • ~obserwer_1
    (2018-02-12 14:30)
    a ta osłanka to taka sejmowa "gwiazda" w typie pijaczki
  • ~aals
    (2018-02-12 15:09)
    Lekarstwa brała?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-02-12 15:33)
    POlszewiki to Mafia takich przekrętów kraj nie widział jak za POlszerwików Tusskusskich KAZANOSTRA WŁOSKA to PIKUŚ
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-02-12 15:37)
    Ślesinskaja -- Katarasiunskaja te fajki cię wykonczą 60 dziennie jak Schetynuska wypady Cmentarne z oligarchami
  • ~zbinio
    (2018-02-12 15:01)
    Przed pluton egzekucyjny z nią.
  • ~abra
    (2018-02-12 16:17)
    Dawno się baba nie odzywała a jak już cos palnęła to widać, że pomyliła proszki.
  • ~szto eto ?
    (2018-02-12 14:46)
    najlepiej zeby kazdy pilnowal wlasnej broszki. Gaduly w erze netu ? nie nada.
  • ~wjw
    (2018-02-12 15:15)
    Zdolny ale do wszystkiego najgorszego...
  • ~jan23
    (2018-02-12 14:50)
    Jaki - zdolny? umarlem ze smiechu, przeciez on to niedouczony pseudointeligent
  • ~indian
    (2018-02-12 16:00)
    Bo dobry on jest, umie obdzierać PO ch*w-y z fałszu i obłudy.
  • ~Ta cała rozpętana przez Ży dów afera
    (2018-02-12 17:54)
    to jest kolejny dowód na słuszność starodawnej i wielokrotnie udowodnionej niezbicie tezy, że Ż y d jest w takim samym stopniu i w ten sam sposób obywatelem kraju, w którym akurat mieszka, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta i szczerym patriotą jego przewodu pokarmowego!" A pozbawiony mózgu (niestety bardzo często spotykana odmiana!) nie wie, że zabijając swego żywiciela sam wydaje na siebie wyrok śmierci!
  • ~To nie jest 'całe nieszczęście'!!!
    (2018-02-12 17:47)
    Wręcz przeciwnie! - To jest nasze wielkie szczęście, że Polacy wreszcie się budzą ze snu o rzekomej przyjaźni, jaką darzą nas eskimosi! Niech burza trwa, a od czasu do czasu trzeba sypnąć im gradem prosto w oczy!!! - Jako eskimosi powinni długofalowo użyć tej lodowej "manny" do budowy swojego igloo (Sztetl), a na codzień stosować w charakterze lewatywy - najlepiej z piachem!!!
  • ~W Polsce wszystko PO staremu: śledź śledzi śledzia!
    (2018-02-12 18:13)
    A ży dzi po staremu tylko jedzą polskie śledzie z cebulką! - I to dopiero jest prawdziwe nieszczęście Polski i Polaków!
  • ~Z aksjomatami nie ma co jednak dyskutować!
    (2018-02-12 18:45)
    Stara i nawet przez na pozór rozsądnych ludzi niejednokrotnie kwestionowana teza, że generalnie baby są jednak bezgranicznie du rne i bezmyślne - po tej wypowiedzi na nowo zyskuje wszelkie cechy aksjomatu!
  • ~Misiek
    (2018-02-12 16:05)
    ze ten goowniarz wszystko spie...rzy czego sie dotknie bylo jasne jak slonce. jak dlugo jeszcze pisowska smarkateria bedzie sie babrac w polskiej polityce zagranicznej?
  • ~Ryczi szmalcu nie straci, a wybory blisko
    (2018-02-12 15:20)
    Jaki propaguje ustawę, Czarnecki propaguje ustawę i przybliża światu określenie polskich szmalcowników /nazwa na wewnętrzny użytek - między Polakami/, to czego się spodziewać w ocenach całego świata, zainteresowanego skutkami ustawy - uchwalonej pośpiesznie w Dzień Holocaustu przez Sejm, klepniętej przez Senat, podpisanej przez Adriana 2.0 i wydrukowanej przez Dworzanina, ustawy sięgającej łapskami poza granice Polski ?
  • ~wszyscyśmytu
    (2018-02-12 15:27)
    Jacy jesteśmy? Jacy tacy.
  • ~To jest doprawdy coś dziwnego...!
    (2018-02-12 19:01)
    Świat jest taki piękny, przyjazny, pokojowy, łagodny, mądry, z przyszłością, otwarty, tolerancyjny, zamieszkany przez dobrych ludzi, a tylko Polska jest taka brzydka, wroga, niebezpieczna, agresywna, głupia, zamknięta, niegościnna, nietolerancyjna, ksenofobiczna, szowinistyczna, i zamieszkana przez takich złych Polaków. Dlaczego więc akurat w Polsce przez kilkaset lat osiedlali się Ż y d zi tak licznie? Zwłaszcza, kiedy z kilku krajów Europy (Hiszpania, Francja, Anglia) zostali bezpardonowo wyrzuceni i chyba nie byli aż tak g łupi, żeby się nie zorientować, dlaczego ich wyrzucono!!! Mieli co najmniej 500 lat, żeby się nad przyczynami powszechnej do nich niechęci uczciwie zastanowić i skorygować swój stosunek do gospodarzy krajów, w których jeszcze mogli się osiedlać i przebywać! Ale jako niepoprawni du-rnie nie skorzystali z okazji! - A teraz znowu wsz czynają rejwach!
  • ~Jako realista nie bawię się w jałowe dywagacje!
    (2018-02-13 07:57)
    Interesują mnie fakty! ---- Wychodzę z założenia roboczego, że gdyby istotnie Polacy w jakimś znaczącym stopniu uczestniczyli w Holokauście - i gdyby efektywnie nie pomogli Ży dom przetrwać 6 lat niemieckiej okupacji, kiedy przecież gdzieś oni pod jakimiś polskimi nazwiskami i na lewych załatwionych przez Polaków papierach musieli mieszkać i musieli też chyba coś jeść - to nie mielibyśmy dzisiaj problemu zży-dami - bo by nie istnieli! ------ Bo przecież zorganizowane przez Niemców w polskich miastach getta były kolejno przez tychże Niemców likwidowane wraz z mieszkańcami! -- ----- A poza tym zakładam, że eski-mosi chyba nie są aż tak bez-czelni, żeby nam wmawiać, że przez te 6 lat ukrywali się "bez jedzenia i bez spania" w szparach między deskami podłogi polskich domów ucha-rak-te-ryzowani na plus-kwy?! - I że czekali tylko na pierw-szą okazję, żeby swoim zwyczajem na-pić się kr-wi gospodarza, kiedy tylko Niemcy "już sobie pójdą", a ten gospodarz trochę odżyje?! - Ale coś mi się widzi, że chyba jednak są właśnie tak albo jeszcze bardziej be-zczelni i że specjalnie czekali na lepszą kon-dy-cję gospodarza, żeby mu się poziom he-mo-glo-bi-ny poprawił! - I chyba nawet Me-rk-el to ostatnio zauważyła - może podczas mycia podłogi?

Może zainteresować Cię też: