Wróbel: Narodowa Wyprawa do Izraela. Za to warto trzymać kciuki

Rozumieją państwo, dlaczego samowolna próba zdobycia K2 przez nadmiernie charakternego himalaistę stała się w ostatnich dniach megainformacją, jedyną, która konkurowała z doniesieniami z frontu polsko-żydowskiego?

wróć do artykułu
  • ~Bruleska
    (2018-03-02 15:18)
    Miło przeczytać ciekawy artykuł na WP, co niestety rzadko się zdarza.
  • ~kor-rektor
    (2018-03-02 15:18)
    Wyjaśnienie jest proste - pisowskie kacyki wstydzą się, że musieli pielgrzymować do Izraela aby skamleć o łaskę i możliwość wycofania się z bagna w które nas pisowska bezmyślność i arogancja wepchnęła na możliwie honorowych zasadach - tak aby nie tracić przed zdurniałym elektoratem twarzy. Niewykluczone że sprawa Urubki była przez pisowskich propagandzistów podgrzewana celowo aby odwrócić uwagę od tej niewygodnej propagandowo "pielgrzymki"...
  • ~znawca księgi
    (2018-03-02 15:43)
    No to sie S y j o n i ś c i w USA spienia że ich Ziomale w Izraelu ograja i bez nich wyszmalcuja szmalec z Polinu, ale będą kwita bo S y j o n i ś c i z USA wcześniej wyszmalcowali depozyty szwjacarskie obywateli II RP zdefarudowali pomiedzy siebie. Dlateg R a d e k S i k o r s k i z partnerką tak nadają z USA na ziomali w Izraelu, jak w Polinie Totalna Targowica na PISa
  • ~stary wróbel
    (2018-03-02 15:43)
    Cały Wróbel. Tydzień nad tym myślał. Nawymyślał. I ostatnim zdaniem wszystko popsuł.
  • ~cdn
    (2018-03-02 16:32)
    Pozdrawiam Wszystkich. Good Luck.
  • ~bye
    (2018-03-02 16:33)
    Morawiecki, jedź i nie wracaj
  • ~Ornitolog amator
    (2018-03-02 17:23)
    Cenzor! Szacun! :)) Tylko 25 sekund zabrało Tobie "zdjęcie" mego wpisu. W nagrodę dostaniesz kosteczkę.
  • ~HVA
    (2018-03-02 18:06)
    Niesamowite... Grupa kacykow z kolonii pojechala do imperialnej stolicy tlumaczyc sie przed wlascicielami, a tu ich oklaskuja, jacyz to wybitni strategosi sa.
  • ~Athel von Loren
    (2018-03-02 19:05)
    Narodowa Wyprawa do Izraela ...hahaha prawica narodowa :) ... czy PiSowcy zabrali pampersy ze zoba`?
  • ~PO co
    (2018-03-02 19:54)
    PO co POjechali, bez odPOwiedniej waluty z Izraelem niczego nie uzgodnią !
  • ~kos
    (2018-03-02 19:58)
    Na pewno bankierzy nie dadzą się nabrać na PIC PiS,
  • ~mkk
    (2018-03-02 23:07)
    Nie ma co tłumaczyć. PiSowcy pojechali z pokorną pielgrzymką do Tel Avivu, aby Tel Aviv nie wpłynął na obcinanie pieniędzy dla PiSowskiego rządu. Padli tam na kolana i ucałowali ręce trzymające telefon do kas...
  • ~azef
    (2018-03-03 12:32)
    Ten wysoki to przedstawiciel gospodarzy ten niski to delegat z polski?
  • ~ ... M o n e y and J e w s ..
    (2018-03-05 06:47)
    Polska to ostatnie państwo w świecie, gdzie naiwni obywatele darzyli jeszcze Ż y d ó w sympatią i współczuciem za cierpienia w czasie II okupacji. Zamienili to na roszczenia i złotego cielca ociekającego krwią pomordowanych rodaków , nie posłuchali Foxmana, który przed tym ich ostrzegał, by XX wiek nie przeszedł do hisotori pod hasłami

Może zainteresować Cię też: