Tejchman: Patriotyzm dziennikarza to prawda

| Aktualizacja:

Prawdziwym patriotyzmem dziennikarza jest pokazywanie rzeczywistości, a nie rozważania, komu jej obraz może zaszkodzić. Andrzej Gajcy, Andrzej Stankiewicz i inni dziennikarze Onetu wykazali się takim właśnie patriotyzmem, zarówno publikując kompromitujące Mateusza Kijowskiego faktury, jak i informując o notatce MSZ o polsko-amerykańskim kryzysie. W obliczu ataków i zarzutów o fake news chcę wyrazić solidarność z nimi – pisze Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego.

wróć do artykułu
  • ~MA
    (2018-03-13 07:24)
    Nikt nie zarzuca dziennikarzom pokazywania prawdy, ale jej naginanie i szukanie taniej sensacji tak. Ostrzeżenie, że mogą być sankcje, to nie stwierdzenie, że zostały one nałożone.
  • ~Ty...T A J CHMAN to też
    (2018-03-13 07:41)
    z tych uPOśledzonych inaczej ,co ?
  • ~Wojtek
    (2018-03-13 07:52)
    Jezeli patriotyzmem jest szkalowanie mojej Ojczyzny tzn. ze Tejchman wraz ze Stankiewiczem i Gajcym powinni powrocic do swojej ojczyzny w poblizu gory Synaj.
  • ~m--53
    (2018-03-13 07:45)
    Długo dumał. No i wydumał. Chęć dokopania i zajmowanie twardych, jednostronnych POzycji nazwał patriotyzmem. A mi się flaki wywracają.
  • ~ONET to wyjatkowo antypolska redakcja
    (2018-03-13 09:07)
    ONET to lajdacka redakcja ,ktora szkodzi Polsce , Trzeba to niemieckie ******* z Polski usunac ,Biora ijnstrukcje z Niemiec jak rowniez finanse /np, Soros / i niszcza nasz kraj ,Pamietam jak sie rozwodzili ,ze Amerykanie odwolaja szczyt NATO w Warszawie bo im sie nie podoba rzad PISu , Teraz lajdacy wymyslili ,ze Premier i Prezydent Polski maja zakazany wstep do Bialego Domu , Klamia na kazdym kroku, Tych lajdakow trzeba szybko usunac z Polski ,Niech sie przeniaosa do Niemiec i pisza w ten sposob o Merkel,,,,chyba po tygodniu by wylecieli ,Ca redakcja ONETU jest plugawa lacznie z naczelnym . W tej redakcji zostalo zgromadzonych wielu lajdakow wrogo nastawionych do Ojczyzny , Mysle ,ze tego lajdaka Stankiewicza nie bede juz ogladal w TVP,!!!
  • ~j
    (2018-03-13 11:37)
    Trzeba brać pod uwagę, jakie dobro płynie z naszych publikacji. To nie może być wpis tylko dla sensacji. Pytanie, co ujawnienie tej notatki dało Polsce?
  • ~góralska prawda
    (2018-03-13 16:18)
    W waszym wydaniu to raczej die Wahrheit. i правда . I to jest prawda.
  • ~kkkk
    (2018-03-15 23:19)
    najwieksza krzywda jaka sobie wyrzadzaja dziennikarze to to , ze uwierzyli iz stanowia czwarta wladze , a to tylko recenzenci o okreslonym finansowo azymucie

Może zainteresować Cię też: