Jerzy Owsiak: Naród za nami stanął bardzo mocno

| Aktualizacja:

Na spotkaniu w MSWiA przedstawiciele WOŚP zapytali wiceministra Szefernakera, czy jego zdaniem działalność organizacji, która propaguje „cywilizację śmierci”, narusza zasady współżycia społecznego. Minister zapewnił, że nikt w resorcie tak nie myśli o WOŚP. Ale po chwili został uświadomiony, że w ten sposób o WOŚP wyraził się jego kolega z innego resortu, Patryk Jaki - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jerzy Owsiak.

wróć do artykułu
  • ~nina
    (2018-04-12 17:13)
    Nastepny hopsztapler obok rydzyka,bez rozliczania sie z pieniedzy.Zdelegalizowac wszystkie instytucje poza rzadowei wszystkie fundacje bo to nic innego jak zlodziejstwo.To sie nazywa kreowanie pracy dla siebie i calych rodzin i to bardzo dobrze platnej "pracy"
  • ~Owsiak to jest taki sam wydrwigrosz
    (2018-03-17 00:58)
    jak Mateusz Kijowski - tylko nie taki gł-upi i nieudolny!
  • ~Rozmaite 'organizacje' użyteczności publicznej
    (2018-03-17 00:53)
    mnożą się jak zarodniki pleśni - a za cel mają rzekomo "walkę z biedą i wykluczeniem" oraz "pomoc potrzebującym"! ------------------ Ale to, co widzimy wokół - to jawna i coraz bardziej bezczelna i bezpardonowa walka tych organizacji z ludźmi biednymi i wykluczonymi - a jedyna pomoc przez nie udzielana - to pomoc rozmaitym Owsiakom!
  • ~Don Giovanni na przystanku Woodstock
    (2018-03-17 00:40)
    Gdy naród do boju wystąpił z orężem, // Panowie o czynszach radzili, // Gdy naród zawołał: "Umrzem lub zwyciężym!" // Panowie w stolicy bawili. // ------------------------------------------------------------------------- O, cześć wam, panowie magnaci, // Za naszą niewolę, kajdany, // O, cześć wam, książęta, hrabiowie, prałaci, // Za kraj nasz krwią bratnią zbryzgany. // ----------------------------------------------------------- Lecz kiedy wybije godzina powstania, // Magnatom lud ucztę zgotuje, // Muzykę piekielną zaprosi do grania, // A szlachta niech wtedy tańcuje. ... ----------------------------- (da capo al fine)
  • ~Mini Strand
    (2018-03-15 08:48)
    Bardzo to przykre ze doczekaliśmy czasów jak "za komuny" gdy wszystko co robimy- złotówka na WOŚP czy złotówka na tacę, to sprawa polityczna. Nawet za czytanie Gazety Wyborczej w tramwaju można dostać po twarzy... Ale o tym co jest ważne TO MY DECYDUJEMY, nie politycy czy media.
  • ~annna
    (2018-03-15 01:40)
    Owsiak co ty mowisz jaki narod ..frajerzy staneli jak juz chcesz ...anie zaden narod .zreszta to co robisz to jawne zebractwo.bo jak nazwac to ze wiellokroptnie widzianao male dzieci z puszkami...od tego jest panstwo aby kupowalo sprzet ..ty tylko udowodnuiles swoja akcja ze panstwo nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow..i tyle ..
  • ~she
    (2018-03-14 21:36)
    Jurek ty jesteś zwykły pieniacz i krzykacz.
  • ~emeryta
    (2018-03-14 17:48)
    ojciec milicjant - porządny człowiek a sssyyynek antykomunista który chyba dla jaj zajmuje się biednymi - produktem kapitalizmu
  • ~Ergo
    (2018-03-14 10:49)
    Pisowskie p r y m i t y sa znowu w swoim zywiole! Olbrychskiemu nie dorastaja do piet, A kiedy to sw..in...ie potrafily ocenic wartosc perel?
  • ~Kaz
    (2018-03-14 09:06)
    Owsik twoj farmazon poznaje coraz więcej Polaków i trafisz kiedyś do puchy
  • ~Masakra
    (2018-03-14 09:03)
    czerwony AGENT owsiak, w czerwonych okularach to czysty OSZUST! @chr - wyluzuj po-miocie. Czy ci placa za hurt czy za detal??
  • ~Karolcia
    (2018-03-14 08:52)
    Owsiak kiedy rozliczysz sie ze zbiorek?
  • ~qa
    (2018-03-14 08:09)
    Owsiak manipuluje opinią publiczną.Zgadza się ,że mogę wydać swoje pieniądze na co chcę ,ale tu sprawa wygląda zupełnie inaczej.W akcję angażują sie np. samorządy i wydają publiczne pieniądze na imprezy po to aby Owsiak mógł w tym czasie zbierać pieniądze.A wykorzystywanie np.myśliwców bojowych F16 czy przejazdy poduszkowcem wojskowym ,czy wykorzystywanie czasu telewizyjnego bo jest taka akcja,że Owsiak zbiera pieniądze tego nikt nie liczy.Jest propaganda ile to Owsiak zebrał.
  • ~Atak misia
    (2018-03-14 01:06)
    skowyt pisowskich bolszewików cieszy moje uszy... a w przyszłym roku kolejny rekord :)))
  • ~Mar
    (2018-03-14 00:46)
    Owsiak do roboty za puszkę i pod kościół a nie dzieci wysyłasz.
  • ~odsunąć go od wośp
    (2018-03-13 23:41)
    Odsunąć Owsiaka od wośp,wośp poradzi sobie bardzo dobrze bez tego lansera.Teraz widać,że Owsiakowi tylko i wyłącznie chodzi o forsę!Teraz widać, jak na dłoni, o co tak naprawdę chodzi Owsiakowi: o pieniądze! Jemu nie chodzi o poprawę losu pacjentów,czy podniesienie standardu leczenia, jemu chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, którymi sam chce zarządzać, które sam chce rozdzielać! A to nie on te pieniądze zebrał i podarował! Te pieniądze podarowało chorym polskie społeczeństwo! I do polskiego społeczeństwa te pieniądze należą, a nie do Owsiaka! On nie pragnie poprawy losu pacjentów, ON CHCE TYLKO I WYŁĄCZNIE LANSOWAĆ SIĘ PRZY OKAZJI KAŻDEJ ZBIÓRKI i widać to teraz wyraźnie!
  • ~Darek.M
    (2018-03-13 22:50)
    Myślał że ustawił rodzinę do końca świata i jeden dzień dłużej... HA HA! :-D
  • ~Darek.M
    (2018-03-13 22:48)
    No i dobrze, wszystkie powinni prześwietlić i sprawdzić które są rodzinnymi wałkami a następnie zrobić coś z przepisami żeby je uniemożliwić :-D
  • ~Don Biszkopt
    (2018-03-13 22:13)
    Owsiak, załóż partię, otwarcie przyznaj że chcesz walczyć z PIS. I jeszcze udostępnij szerokiej publiczności przepływy przez wszystkie swoje firmy i spółeczki. Czekamy, pełna jawność ma być, w końcu żyjesz z datków ludzi.
  • ~st
    (2018-03-13 21:16)
    Jurek zagraj Kaczorkowi, aby miał dla swoich Kaczkowatych, bo mu brak już pomysłu na burzeniu uczuć ludzkich.

Może zainteresować Cię też: