Jerzy Owsiak: Naród za nami stanął bardzo mocno

| Aktualizacja:

Na spotkaniu w MSWiA przedstawiciele WOŚP zapytali wiceministra Szefernakera, czy jego zdaniem działalność organizacji, która propaguje „cywilizację śmierci”, narusza zasady współżycia społecznego. Minister zapewnił, że nikt w resorcie tak nie myśli o WOŚP. Ale po chwili został uświadomiony, że w ten sposób o WOŚP wyraził się jego kolega z innego resortu, Patryk Jaki - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jerzy Owsiak.

wróć do artykułu
  • ~GermanDeathCamps Nazi matki,Nazi ojcowie......
    (2018-03-13 19:13)
    Owsiak to autorytet zdegenorowanych PatOlusów,BOLKA i itd :-)
  • ~chr,
    (2018-03-13 19:14)
    targowiczan Kaczyzmu chce obezwladnic Polki i Polakow i pozbawic Polske niepodleglosci. Kaczyzmu !!-- precz z Polski, najlepiej na Bialorus albo do Mongolii !!!!!
  • ~DDT
    (2018-03-13 19:16)
    owsik pęknie złoty melon i trafisz do pudła tam sobie przemyślisz swoje życie ......
  • ~chr,
    (2018-03-13 19:26)
    Rydzyk za nielegalne i zlodziejskie zbiorki natychmiast do wiezienia !!!! oddaj pieniadze 97,4 miliona zl co zebrales nielegalnie na Stocznie Gdanska ty zlodzieju !!!
  • ~ł a p i d u c h
    (2018-03-13 19:26)
    Każdy kiedyś wyjedzie ze szpitala nogami do przodu, dlatego pakowanie kasy w szpitale to jest zabawa w cywilizacje śmierci. co innego ładowanie kasy w złoty melon
  • ~Jula
    (2018-03-13 19:38)
    O jakiej wladzy pan mowi .Toto teraz to podzbior ograniczonych umyslowo osobnikow.
  • ~dojony
    (2018-03-13 19:41)
    A jak tam zbiórka tzw. "Ojca Rydzyka" na Stocznię? Rozliczona? To Wasz autorytet moralny kulsony, prawda? Z tym, że w tą niedzielę handlował w swojej księgarni aż się kurzyło!!!
  • ~że zapytam ??
    (2018-03-13 20:19)
    Przecież to PIS KACZYŃSKIEGO wraz z biznesmenem Rydzykiem i hierarchami kościoła katolickiego są największymi dziś złodziejami budżetu. Czyżby nieprawda to była?? że zapytam ??
  • ~m-53
    (2018-03-13 20:22)
    meloniku, mój złociutki, rośnij wielki, okrąglutki :))
  • ~De
    (2018-03-13 20:23)
    Wsciska ludziom kit ze rząd zabroni zbiórki legalnej ???
  • ~chr,
    (2018-03-13 20:27)
    kiedy J.Kaczyzmu odda Polsce Wille na Zolibozu co jego ojciec dostal od Bieruta i Moczara za wielkie zaslugi w umacnianiu Wladzy Ludowej !!!
  • ~max power
    (2018-03-13 20:43)
    Tutaj nie chodzi o WOŚP, bo żaden polityk mający choćby znikomy iloraz inteligencji nie tknie pieniędzy na chore dzieci. Co innego fundacje monitorujące działania polityków i urzędników. A tą władzę bardzo boli jakakolwiek kontrola. Najpierw utrudnili dostęp do informacji publicznej. Teraz chcą uniemożliwić działanie fundacji. Drogi wyborco PiS, czy jesteś z siebie dumny?
  • ~0000
    (2018-03-13 21:07)
    Jeden z cwaniaków dorobił się majątku na krzywdzie ludzi .
  • ~Autor i ja :)
    (2018-03-13 21:12)
    ... w tytule artykułu zaszemrało prawdą :)
  • ~st
    (2018-03-13 21:16)
    Jurek zagraj Kaczorkowi, aby miał dla swoich Kaczkowatych, bo mu brak już pomysłu na burzeniu uczuć ludzkich.
  • ~Don Biszkopt
    (2018-03-13 22:13)
    Owsiak, załóż partię, otwarcie przyznaj że chcesz walczyć z PIS. I jeszcze udostępnij szerokiej publiczności przepływy przez wszystkie swoje firmy i spółeczki. Czekamy, pełna jawność ma być, w końcu żyjesz z datków ludzi.
  • ~Darek.M
    (2018-03-13 22:48)
    No i dobrze, wszystkie powinni prześwietlić i sprawdzić które są rodzinnymi wałkami a następnie zrobić coś z przepisami żeby je uniemożliwić :-D
  • ~Darek.M
    (2018-03-13 22:50)
    Myślał że ustawił rodzinę do końca świata i jeden dzień dłużej... HA HA! :-D
  • ~odsunąć go od wośp
    (2018-03-13 23:41)
    Odsunąć Owsiaka od wośp,wośp poradzi sobie bardzo dobrze bez tego lansera.Teraz widać,że Owsiakowi tylko i wyłącznie chodzi o forsę!Teraz widać, jak na dłoni, o co tak naprawdę chodzi Owsiakowi: o pieniądze! Jemu nie chodzi o poprawę losu pacjentów,czy podniesienie standardu leczenia, jemu chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, którymi sam chce zarządzać, które sam chce rozdzielać! A to nie on te pieniądze zebrał i podarował! Te pieniądze podarowało chorym polskie społeczeństwo! I do polskiego społeczeństwa te pieniądze należą, a nie do Owsiaka! On nie pragnie poprawy losu pacjentów, ON CHCE TYLKO I WYŁĄCZNIE LANSOWAĆ SIĘ PRZY OKAZJI KAŻDEJ ZBIÓRKI i widać to teraz wyraźnie!
  • ~Mar
    (2018-03-14 00:46)
    Owsiak do roboty za puszkę i pod kościół a nie dzieci wysyłasz.

Może zainteresować Cię też: