Jerzy Owsiak: Naród za nami stanął bardzo mocno

| Aktualizacja:

Na spotkaniu w MSWiA przedstawiciele WOŚP zapytali wiceministra Szefernakera, czy jego zdaniem działalność organizacji, która propaguje „cywilizację śmierci”, narusza zasady współżycia społecznego. Minister zapewnił, że nikt w resorcie tak nie myśli o WOŚP. Ale po chwili został uświadomiony, że w ten sposób o WOŚP wyraził się jego kolega z innego resortu, Patryk Jaki - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jerzy Owsiak.

wróć do artykułu
  • ~odsunąć go od wośp
    (2018-03-13 23:41)
    Odsunąć Owsiaka od wośp,wośp poradzi sobie bardzo dobrze bez tego lansera.Teraz widać,że Owsiakowi tylko i wyłącznie chodzi o forsę!Teraz widać, jak na dłoni, o co tak naprawdę chodzi Owsiakowi: o pieniądze! Jemu nie chodzi o poprawę losu pacjentów,czy podniesienie standardu leczenia, jemu chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, którymi sam chce zarządzać, które sam chce rozdzielać! A to nie on te pieniądze zebrał i podarował! Te pieniądze podarowało chorym polskie społeczeństwo! I do polskiego społeczeństwa te pieniądze należą, a nie do Owsiaka! On nie pragnie poprawy losu pacjentów, ON CHCE TYLKO I WYŁĄCZNIE LANSOWAĆ SIĘ PRZY OKAZJI KAŻDEJ ZBIÓRKI i widać to teraz wyraźnie!
  • ~DDT
    (2018-03-13 19:16)
    owsik pęknie złoty melon i trafisz do pudła tam sobie przemyślisz swoje życie ......
  • ~Masakra
    (2018-03-14 09:03)
    czerwony AGENT owsiak, w czerwonych okularach to czysty OSZUST! @chr - wyluzuj po-miocie. Czy ci placa za hurt czy za detal??
  • ~Karolcia
    (2018-03-14 08:52)
    Owsiak kiedy rozliczysz sie ze zbiorek?
  • ~emeryta
    (2018-03-14 17:48)
    ojciec milicjant - porządny człowiek a sssyyynek antykomunista który chyba dla jaj zajmuje się biednymi - produktem kapitalizmu
  • ~GermanDeathCamps Nazi matki,Nazi ojcowie......
    (2018-03-13 19:13)
    Owsiak to autorytet zdegenorowanych PatOlusów,BOLKA i itd :-)
  • ~Mar
    (2018-03-14 00:46)
    Owsiak do roboty za puszkę i pod kościół a nie dzieci wysyłasz.
  • ~ł a p i d u c h
    (2018-03-13 19:26)
    Każdy kiedyś wyjedzie ze szpitala nogami do przodu, dlatego pakowanie kasy w szpitale to jest zabawa w cywilizacje śmierci. co innego ładowanie kasy w złoty melon
  • ~m-53
    (2018-03-13 20:22)
    meloniku, mój złociutki, rośnij wielki, okrąglutki :))
  • ~De
    (2018-03-13 20:23)
    Wsciska ludziom kit ze rząd zabroni zbiórki legalnej ???
  • ~annna
    (2018-03-15 01:40)
    Owsiak co ty mowisz jaki narod ..frajerzy staneli jak juz chcesz ...anie zaden narod .zreszta to co robisz to jawne zebractwo.bo jak nazwac to ze wiellokroptnie widzianao male dzieci z puszkami...od tego jest panstwo aby kupowalo sprzet ..ty tylko udowodnuiles swoja akcja ze panstwo nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow..i tyle ..
  • ~Don Biszkopt
    (2018-03-13 22:13)
    Owsiak, załóż partię, otwarcie przyznaj że chcesz walczyć z PIS. I jeszcze udostępnij szerokiej publiczności przepływy przez wszystkie swoje firmy i spółeczki. Czekamy, pełna jawność ma być, w końcu żyjesz z datków ludzi.
  • ~0000
    (2018-03-13 21:07)
    Jeden z cwaniaków dorobił się majątku na krzywdzie ludzi .
  • ~she
    (2018-03-14 21:36)
    Jurek ty jesteś zwykły pieniacz i krzykacz.
  • ~Atak misia
    (2018-03-14 01:06)
    skowyt pisowskich bolszewików cieszy moje uszy... a w przyszłym roku kolejny rekord :)))
  • ~Ergo
    (2018-03-14 10:49)
    Pisowskie p r y m i t y sa znowu w swoim zywiole! Olbrychskiemu nie dorastaja do piet, A kiedy to sw..in...ie potrafily ocenic wartosc perel?
  • ~Jula
    (2018-03-13 19:38)
    O jakiej wladzy pan mowi .Toto teraz to podzbior ograniczonych umyslowo osobnikow.
  • ~Mini Strand
    (2018-03-15 08:48)
    Bardzo to przykre ze doczekaliśmy czasów jak "za komuny" gdy wszystko co robimy- złotówka na WOŚP czy złotówka na tacę, to sprawa polityczna. Nawet za czytanie Gazety Wyborczej w tramwaju można dostać po twarzy... Ale o tym co jest ważne TO MY DECYDUJEMY, nie politycy czy media.
  • ~chr,
    (2018-03-13 19:26)
    Rydzyk za nielegalne i zlodziejskie zbiorki natychmiast do wiezienia !!!! oddaj pieniadze 97,4 miliona zl co zebrales nielegalnie na Stocznie Gdanska ty zlodzieju !!!
  • ~Kaz
    (2018-03-14 09:06)
    Owsik twoj farmazon poznaje coraz więcej Polaków i trafisz kiedyś do puchy

Może zainteresować Cię też: