Romaszewska: Ustawa degradacyjna jest w ogóle niepotrzebna

Ustawa degradacyjna jest w ogóle niepotrzebna. Nie można w całości jakiejkolwiek grupy ludzi osądzić i jednakowo potraktować; decyzja prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowaniu ustawy była "bardzo dobra" - oceniła w czwartek doradczyni prezydenta Zofia Romaszewska.

wróć do artykułu
  • ~gadojanka
    (2018-04-11 14:46)
    Powinna pani na emeryturę
  • ~z Kanady
    (2018-04-09 13:57)
    Pani Romaszewska moze wkrotce wystapi np. w obronie Hitlera, przeciez on tez nie mial najblizszej rodziny ktora bronila jego "dobrego imienia. Tylko tak dalej szanowna pani i panie prezydencie, daleko zajdziecie.
  • ~Prezydent Duda wiecej szkodzi niz pomaga .
    (2018-04-05 11:41)
    Chyba juz dosc tych wybrykow prezydenta Dudy ,Otoczyl sie ludzmi niekompetentnymi czesto ludzmi Komorowskiego i Kozieja ,Jesli decydujacy glos doradczy ma pani Romaszewska a doradztwo nad wojskiem ma SOLOCH czy gen,Kraszewski to stad takie a nie inne decyzje , Zniszczono autorytet wspanialego ministra MON pana Macierewicza ,byly proby niszczenia Premier Szydlo ,ministra Ziobro , min Waszczykowskiego a nawet w zakamuflowany sposob Jaroslawa Kaczynskiego ,Wszystkie te ataki wychodzily z otoczenia Prezydenta Dudy ,Sprawowany urzad uspil jego wrazliwosc na glos ludu ,ktory go wybral . Wystarczy popatrzec kto popiera jego weta i wszystko jasne ,komu to wszystko sluzy , Prezydent DUDA jest teraz ZA A NAWET PRZECIW ,Przypomina Walese ,czyzby i koniec byl taki sam !!! Moja osobista rada dla rzadzacych,,,,,,dajcie sobie spokoj z obecnym prezydentem , nie chodzcie do niego na spotkania ,nie uchwalajcie nowych rewolucyjnych zmian , bo ten czlowiek jest niepewny i bedzie dalej wiecej szkodzil niz pomagal .
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-05 11:35)
    Oczywiście ze można wszystkich potraktować tak samo i osadzić zbiorowo - tak było w historii parę razy np Waffen SS zostały uznane za jednostki zbrodnicze i każdego z jej żołnierzy za zbrodniarza bez indywidualnych procesów. Trzeba zrozumieć ze Jaruzelski z pomocnikami doprowadzili do sytuacji w której wojsko miało pełnię władzy w Polsce i popełniało zbrodnie przeciw narodowi polskiemu - Jaruzelski był zarazem najwyższym z PZPR jak i najwyższym w MON.
  • ~DM1
    (2018-04-05 11:30)
    Babciu w tym wieku należy z wnukami utrzymywać znakomite kontakty i cieszyć się jesienią życia, a nie mieszać w polityce!
  • ~As.
    (2018-04-05 11:20)
    Ale sobie dobrał PAD doradców,pożal się......,
  • ~Wiesław WRACAJ !!!
    (2018-04-05 10:52)
    Nikt nikomu nie jest w stanie narzucić poczucia narodowości, jeśli go nie poosiada. Z racji tych kosmopolitycznych uczuć ludzie tacy powinni jednak unikać dziedzin pracy, w których afirmacja narodowa staję się rzeczą niezbędną. Władysław Gomułka - marzec 1968 rok
  • ~Rt.
    (2018-04-05 10:34)
    Co ta kobietę łączy z PRL?,
  • ~kik rik
    (2018-04-05 10:28)
    ma wyglad jak kalamuk kaukazki.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-05 10:13)
    CENZOR gdzie Wpis????????????
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-05 10:11)
    Star-- Torba pluje w twarz ,Tym którzy walczyli o Polskę wolną.HAŃBA.
  • ~Prawda
    (2018-04-05 09:53)
    Nieprawda. To Romaszewska jest w ogóle niepotrzebna.

Może zainteresować Cię też: