Wróbel: Kiedy utrze się przekonanie, że częścią elit jest PiS, formacja znajdzie się na równi pochyłej

| Aktualizacja:

"SuperExpress” – gdyby ktoś z państwa nie wiedział – to tabloid znacznie życzliwszy Prawu i Sprawiedliwości niż „Fakt”. Choć czasami dawał prztyczka w nos rządom (szczególnie ministrom zdrowia, tym wiecznym chłopcom do bicia wolnej Polski), to jednak z większym animuszem zawsze dokładał elitom, z którymi PiS akurat wojował.

wróć do artykułu
  • ~Sławek
    (2018-04-18 18:53)
    Oby spadli na same dno. W zasadzie bez dna..
  • ~Jerzy
    (2018-04-08 19:44)
    Póki co, to nie ma alternatywy dla partii rządzącej. Złodziei mamy dość typu POrypani, dlatego jeszcze dwie kadencje PiS może wdrażać swój plan naprawy Polski. I niech tak zostanie. Tak nam dopomóż społeczeństwo..
  • ~jghoi;
    (2018-04-08 15:04)
    Wróbel chory czy na tych wiecie na czym ?
  • ~ZEN
    (2018-04-08 13:12)
    WROBEL NIBY NAUCZYCIEL A WUPISUJE GLUPOTY---BIEDNI JEGO UCZNIOWIE SKORO UCZY ICH MIERNOTA.
  • ~Agat
    (2018-04-08 13:12)
    Wodzu na Kowno, Moskwę na koniec świata a po nas nic
  • ~ppp
    (2018-04-08 06:53)
    Panie Wróbel. Ile ma pan płacone za słowo?
  • ~zabrali artykul i oddali, , ale mego posta jak zabioro to ni
    (2018-04-07 23:09)
    O, jest, a nie bylo
  • ~kolega z Gdańska
    (2018-04-07 20:36)
    +_)(*&^%$#@! W sprawie VAT-u. Jak był świetnie pilnowany. Marszałek Borusewicz, legenda PO-PSL (i SLD) wziął gładko 600 tys. nagród + 713 darmowych przelotów rządowym samolotem (koszt minimum - 6 mln złotych). BO MU SIĘ NALEŻAŁO! Zadbał aby te 250 miliardów ... [resztę wyjaśni prokurator]
  • ~qqq
    (2018-04-07 19:14)
    Panie Wróbel, PiS elitą nigdy nie będzie ale oligarchią finansową już jest. Grabia do siebie wręcz innowacyjnie. Kto z poprzedników wymyślił zdublowany fundusz płac? Nic tylko opatentować.
  • ~Rumcajs
    (2018-04-07 18:43)
    Herr Jan haben sie recht.Tylko kiedy ?Bo mam ich pelna odbytnice.
  • ~Sacco
    (2018-04-07 18:31)
    Chyba, że jednak nie o "bunt przewciw elitom" tu chodzi prosty, a bardziej o bunt przeciw paskudztwom, których nosicielem jest mityczna "elita". Nowa pisowska elita, podobnie jak na Węgrzech może zacząć być odbierana jako Janosikowa kompania, broniąca lud przed ciemiężcą. Jeśli PIS utrzyma swój wizerunek "przywracaczy ładu i sprawiedliwości" to jego w ten sposób rozumiana elitarność nie stanie się wadą a zaletą.
  • ~LL
    (2018-04-07 16:57)
    Towarzysz Wróbel sam znalazł się na równi PO-chyłej.
  • ~Roderyk.
    (2018-04-07 14:42)
    Lepszy wróbel w garści jak gołąb na dachu ...
  • ~wyborca/i znowu nie wyszlo po ichniejszemu,a tu Wiosna.
    (2018-04-07 10:29)
    trzecia wladza,casty a ostatnio doszli wybrancy. Totalnie wszyscy ILE BY DOBRA przysporzyli pomagajac Ojczyznie, zamiast walczyc z legalnie wybranym rzadem. Jaki by on niebyl.
  • ~Nafciarz
    (2018-04-07 09:09)
    Tusku wróć..cysterny mi wyschły!!
  • ~Jacowski
    (2018-04-07 08:27)
    Nie jest sztuką dawać sobie podwyżki i wysokie pensje za cudze. Sztuką jest ciąć własne pensje. PIS tego dokonał - wielkie ukłony. To jest godne szacunku i do tego 0 afer. Dziękuję ci PIS.
  • ~Normalny student
    (2018-04-07 07:57)
    Kim są rodzice tego Wróbla?
  • ~internautka 50+
    (2018-04-07 07:06)
    Prezes Kaczyński to prawdziwy strateg. Szczery do bólu polityk i na takich warto stawiać.
  • ~Czy ten Wróbel jest z tej samej rodziny ekspertów
    (2018-04-07 00:44)
    co tamten Wróbel, który najpierw się POćwiartował, a POtem skoczył dla relaksu do Zalewu Rybnickiego, żeby POpływać - ale nie mógł się zorientować, gdzie ma ręce i nogi - więc niestety utonął?
  • ~krzyhoo1
    (2018-04-06 20:54)
    Wg mnie ukochaną lekturą prezesa jest "Nigteen eighty four", czemu dał rozliczne dowody, a potwierdził na wczorajszej konferencji decydując samemu o wysokości pensji wójta w Skiroławkach, polecając ex-premier Szydło zwrócić ciężko zarobioną kasę i zrównując dochody premiera rządu RP z dochodami kierownika marketu spożywczego z kropkami, "bo tak ludzie mówili przy wielkanocnym prosiaku z ćwikłą"

Może zainteresować Cię też: