Wróbel: Kiedy utrze się przekonanie, że częścią elit jest PiS, formacja znajdzie się na równi pochyłej

| Aktualizacja:

"SuperExpress” – gdyby ktoś z państwa nie wiedział – to tabloid znacznie życzliwszy Prawu i Sprawiedliwości niż „Fakt”. Choć czasami dawał prztyczka w nos rządom (szczególnie ministrom zdrowia, tym wiecznym chłopcom do bicia wolnej Polski), to jednak z większym animuszem zawsze dokładał elitom, z którymi PiS akurat wojował.

wróć do artykułu
  • ~GRZEGORZ SCHETYNA
    (2018-04-06 09:17)
    nie pij tyle wrobel bo bredzisz
  • ~Ale Wróbli bełkot... PO to dno.....
    (2018-04-06 09:53)
    Dlaczego nie dziwi mnie gdy słyszę że zło dzieje z peło znowu uk radli Bo to są złodziejskie sprze dajne qr wy ok radające Polskę - działające na so wiecko-nie mieckie zlecenie - targowica !
  • ~greg
    (2018-04-06 10:21)
    dojna zmiana....załgańcy pisowscy manipulatorzy !
  • ~Rok
    (2018-04-06 10:55)
    Panie Wróbel w śród elit od dawna jest dużo zwolenników PISu i chwała im za to , że nie należą do ,,targowicy " i to ,że potrafią powiedzieć co jest złem oraz walczyć z nim.
  • ~Kukiz
    (2018-04-06 10:57)
    No i co narodowo-lewackie trolle????? Lyso wam , ze PiS zre swoje osmiorniczki ja PO????
  • ~sanczez
    (2018-04-06 11:08)
    He he - to się właśnie stało, ludzie to zobaczyli po reakcjach pisowskich kacyków, po wrzaskach Szydło. A PiS reaguje w jedyny znany sobie sposób - A BO IINNI TEF TAK ŁOBIOM - prezes usiłuje wskazać że również samorządowcy są "tak samo umoczeni". Ale to nie przeciwko samorządowcom zbuntowała się część elektoratu PiS - ale przeciwko Wam - pisowskej, załganej elicie! Cięcie pensji samorządowcom tylko pokazuje czarno na białym że PiS gra nieczysto, że traktuje własny elektorat jak głupków którym można wcisnąć najtańszy kit.
  • ~wyborca/ to przez te ksiazki o kotach, zakrecil ogonem
    (2018-04-06 11:44)
    moze przez to, ze P.Jarek czyta ksiazki o kotach,zakrecil dziadostfem ogonem do przodu.
  • ~kot ktory mowi
    (2018-04-06 12:14)
    cwierkanie nie dociera, ale miauczenie, owszem,
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-06 12:29)
    Panie Janie chyba po raz pierwszy się zgadzam z Panem.Bo PiS i Prezes zapomniał ,że ,,pokorne ciele ,dwie matki się". W tym wypadku PO NIEŚWIADOMIE uprzytomniło PiS ,że nie podskoczą wyżej własnego siusiaka. Prezesie więcej POKORY. I jeszcze jedno ,PiS powinien OFICJALNIE ogłosić ,że A.Duda nie jest już protegowanym PiS.
  • ~broda
    (2018-04-06 12:34)
    Ćwierkają wróbelki, że PiS na równi pochyłej, to znaczy, że już na dnie.I dobrze im tak
  • ~Bolo
    (2018-04-06 12:48)
    Wniosek prezesa o obniżenie pensji samorządowcom przed wyborami to genialne posunięcie genialnego stratega!
  • ~Wacław
    (2018-04-06 13:01)
    Czuję więź emocjonalną z PIS. Też mało zarabiam i wiem jak to jest. Jestem dumny z PIS , trzymam kciuki za jedność w partii.
  • ~antyMOnia
    (2018-04-06 14:16)
    Wróbel dopatrzył się "życzliwości" dla PiS w der Fakcie, a jeszcze większej w SE. Raczy sobie redaktorek kpić z czytelników swoich wyPOcin.
  • ~rozmus
    (2018-04-06 14:41)
    Szanowny Panie Wróbel,po przeczytaniu powyższego materiału,doszedłem do wniosku,że nasze elity to skupiska ludzi o niejasnych poglądach,skupionych na tworzenie ścieżek do koryta,wypełnionego mamoną.I prawdą jest,że spora część tych niby elit,to miernoty intelektualne,które niszczą wszelkie próby wprowadzania nowych elementów społecznego i technologicznego rozwoju.Wiele społeczeństw przez okres 30 lat osiągnęło więcej aniżeli nasz kraj,ponieważ tamtejsze elity nastawione są przede wszystkim na wspólne dla dane kraju wartości nie zaś na kaprysy indywidualne.
  • ~Monachijski
    (2018-04-06 15:13)
    No i 1,5 mln zł przekazane z budżetu państwa na Caritas rękoma (kieszeniami) ministrów, a przy okazji udzielenie ministrom ulg podatkowych z tego tytułu. Czysta hipokryzja i cynizm.
  • ~Nan
    (2018-04-06 15:21)
    Dla mnie ten mały człowieczek jest nikim😂😂😂
  • ~broda
    (2018-04-06 16:45)
    A ile PiS wydał na pochówek brata konusa na WAWELU. Komu zapłacil???
  • ~Borsa
    (2018-04-06 18:22)
    PREZESIE, ale żeby tak zapaprać partię tymi dwoma G. + R., aby w końcu wyszło jedno wielkie „G”, z całej partii.
  • ~Olska
    (2018-04-06 18:54)
    ODAĆ KASĘ PISOWSKIE ZŁODZEJE !!!!!!!!!!!
  • ~Borsa
    (2018-04-06 19:43)
    Głosując na partie, wybieramy także oszustów, złodziei, geszefciarzy i inne przemycane nam plugastwo które grabiąc budżet, wciska nam, że to dla dobra narodu i na zbożne cele.

Może zainteresować Cię też: