Wróbel: Kiedy utrze się przekonanie, że częścią elit jest PiS, formacja znajdzie się na równi pochyłej

| Aktualizacja:

"SuperExpress” – gdyby ktoś z państwa nie wiedział – to tabloid znacznie życzliwszy Prawu i Sprawiedliwości niż „Fakt”. Choć czasami dawał prztyczka w nos rządom (szczególnie ministrom zdrowia, tym wiecznym chłopcom do bicia wolnej Polski), to jednak z większym animuszem zawsze dokładał elitom, z którymi PiS akurat wojował.

wróć do artykułu
  • ~Rok
    (2018-04-06 10:55)
    Panie Wróbel w śród elit od dawna jest dużo zwolenników PISu i chwała im za to , że nie należą do ,,targowicy " i to ,że potrafią powiedzieć co jest złem oraz walczyć z nim.
  • ~GRZEGORZ SCHETYNA
    (2018-04-06 09:17)
    nie pij tyle wrobel bo bredzisz
  • ~Bolo
    (2018-04-06 12:48)
    Wniosek prezesa o obniżenie pensji samorządowcom przed wyborami to genialne posunięcie genialnego stratega!
  • ~Sacco
    (2018-04-07 18:31)
    Chyba, że jednak nie o "bunt przewciw elitom" tu chodzi prosty, a bardziej o bunt przeciw paskudztwom, których nosicielem jest mityczna "elita". Nowa pisowska elita, podobnie jak na Węgrzech może zacząć być odbierana jako Janosikowa kompania, broniąca lud przed ciemiężcą. Jeśli PIS utrzyma swój wizerunek "przywracaczy ładu i sprawiedliwości" to jego w ten sposób rozumiana elitarność nie stanie się wadą a zaletą.
  • ~Ale Wróbli bełkot... PO to dno.....
    (2018-04-06 09:53)
    Dlaczego nie dziwi mnie gdy słyszę że zło dzieje z peło znowu uk radli Bo to są złodziejskie sprze dajne qr wy ok radające Polskę - działające na so wiecko-nie mieckie zlecenie - targowica !
  • ~Wacław
    (2018-04-06 13:01)
    Czuję więź emocjonalną z PIS. Też mało zarabiam i wiem jak to jest. Jestem dumny z PIS , trzymam kciuki za jedność w partii.
  • ~sanczez
    (2018-04-06 11:08)
    He he - to się właśnie stało, ludzie to zobaczyli po reakcjach pisowskich kacyków, po wrzaskach Szydło. A PiS reaguje w jedyny znany sobie sposób - A BO IINNI TEF TAK ŁOBIOM - prezes usiłuje wskazać że również samorządowcy są "tak samo umoczeni". Ale to nie przeciwko samorządowcom zbuntowała się część elektoratu PiS - ale przeciwko Wam - pisowskej, załganej elicie! Cięcie pensji samorządowcom tylko pokazuje czarno na białym że PiS gra nieczysto, że traktuje własny elektorat jak głupków którym można wcisnąć najtańszy kit.
  • ~greg
    (2018-04-06 10:21)
    dojna zmiana....załgańcy pisowscy manipulatorzy !
  • ~kot ktory mowi
    (2018-04-06 12:14)
    cwierkanie nie dociera, ale miauczenie, owszem,
  • ~Kukiz
    (2018-04-06 10:57)
    No i co narodowo-lewackie trolle????? Lyso wam , ze PiS zre swoje osmiorniczki ja PO????
  • ~wyborca/ to przez te ksiazki o kotach, zakrecil ogonem
    (2018-04-06 11:44)
    moze przez to, ze P.Jarek czyta ksiazki o kotach,zakrecil dziadostfem ogonem do przodu.
  • ~antyMOnia
    (2018-04-06 14:16)
    Wróbel dopatrzył się "życzliwości" dla PiS w der Fakcie, a jeszcze większej w SE. Raczy sobie redaktorek kpić z czytelników swoich wyPOcin.
  • ~Jacowski
    (2018-04-07 08:27)
    Nie jest sztuką dawać sobie podwyżki i wysokie pensje za cudze. Sztuką jest ciąć własne pensje. PIS tego dokonał - wielkie ukłony. To jest godne szacunku i do tego 0 afer. Dziękuję ci PIS.
  • ~Czy ten Wróbel jest z tej samej rodziny ekspertów
    (2018-04-07 00:44)
    co tamten Wróbel, który najpierw się POćwiartował, a POtem skoczył dla relaksu do Zalewu Rybnickiego, żeby POpływać - ale nie mógł się zorientować, gdzie ma ręce i nogi - więc niestety utonął?
  • ~rozmus
    (2018-04-06 14:41)
    Szanowny Panie Wróbel,po przeczytaniu powyższego materiału,doszedłem do wniosku,że nasze elity to skupiska ludzi o niejasnych poglądach,skupionych na tworzenie ścieżek do koryta,wypełnionego mamoną.I prawdą jest,że spora część tych niby elit,to miernoty intelektualne,które niszczą wszelkie próby wprowadzania nowych elementów społecznego i technologicznego rozwoju.Wiele społeczeństw przez okres 30 lat osiągnęło więcej aniżeli nasz kraj,ponieważ tamtejsze elity nastawione są przede wszystkim na wspólne dla dane kraju wartości nie zaś na kaprysy indywidualne.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-06 12:29)
    Panie Janie chyba po raz pierwszy się zgadzam z Panem.Bo PiS i Prezes zapomniał ,że ,,pokorne ciele ,dwie matki się". W tym wypadku PO NIEŚWIADOMIE uprzytomniło PiS ,że nie podskoczą wyżej własnego siusiaka. Prezesie więcej POKORY. I jeszcze jedno ,PiS powinien OFICJALNIE ogłosić ,że A.Duda nie jest już protegowanym PiS.
  • ~Monachijski
    (2018-04-06 15:13)
    No i 1,5 mln zł przekazane z budżetu państwa na Caritas rękoma (kieszeniami) ministrów, a przy okazji udzielenie ministrom ulg podatkowych z tego tytułu. Czysta hipokryzja i cynizm.
  • ~broda
    (2018-04-06 12:34)
    Ćwierkają wróbelki, że PiS na równi pochyłej, to znaczy, że już na dnie.I dobrze im tak
  • ~LL
    (2018-04-07 16:57)
    Towarzysz Wróbel sam znalazł się na równi PO-chyłej.
  • ~broda
    (2018-04-06 16:45)
    A ile PiS wydał na pochówek brata konusa na WAWELU. Komu zapłacil???

Może zainteresować Cię też: