Woś: Trump chce być jak Merkel. Niestety

| Aktualizacja:

Od dłuższego już czasu prezydent USA zapowiada, że chce zmniejszyć deficyt obrotów handlowych. Donaldowi Trumpowi nie podobają się liczne układy o wolnym handlu, w których Ameryka uczestniczy. NAFTA czy KORUS (z Koreą Południową) są dla niego dowodem, że jego poprzednicy w Białym Domu nie bronili amerykańskiej racji stanu. O relacjach handlowych z Chinami nawet już nie wspominając.

wróć do artykułu
  • ~laickipolityk
    (2018-04-06 10:00)
    on nikim nie musi być, a już ostatnia rzecz sługa z DDR wzorem dla prezydenta USA trzeba być psychicznie chory by taką tezę postawić. Autor chyba zapomniał iż to w Niemczech stacjonują amerykańskie wojska anie na odwrót
  • ~takie plecenie,zeby cos powiedziec
    (2018-04-06 10:17)
    To nie prawda. Merkel nic nie robi (jak robi to tylko zle). Merkel czeka tylko az sprawy same sie uloza (podobnie ja k Tusk). Trump jest czlowiekiem akcji.Sam stwarza sytuacje.
  • ~tragedia
    (2018-04-06 10:47)
    Ten uczony z Harvardu jest wariatem. To przez takich idiotów, jak on przeniesiono produkcję z USA do Chin , czyniąc je potentatem gospodarczym. USA natomiast zaczęło się zwijać gospodarczo. Inna sprawa ma się z Niemcami, oni pozostawili produkcję u siebie, określając pozostałym uczestnikom UE funkcje usług. Tylko wariat lub iluminat nie rozumie tych zależności.
  • ~Eu
    (2018-04-06 11:15)
    Daniel i Jarek chca pokazac ze swiat nalezy do nich
  • ~wilk
    (2018-04-06 11:42)
    co ten facet jeszcze robi na uniwersytecie
  • ~Duze...
    (2018-04-06 12:50)
    Duze panstwo nie moze byc Singapurem, musi rozwijac wszystkie dzialy produkcji, a nie tylko finansowo-ubezpieczeniowe.
  • ~Ten
    (2018-04-06 15:40)
    Trump chce byc jak Merkel? No to jest jeszcze nadzieja...... A buhahahahahahahaha......
  • ~Czy ten Woś to jest jakiś jasnowidz?
    (2018-04-06 16:04)
    No - bo skoro wie, czego chciałby Trump... ? - Pytam - bo wydaje mi się, że nawet prezydent Trump, choć tęga głowa, nie wie, czego chciałby Woś!
  • ~W skrócie wygląda to tak:
    (2018-04-06 16:10)
    Przez ostatnie sto lat biały człowiek mozolnie, uporczywie i konsekwentnie poderżnął sobie gardło! Jak zapytał swą ofiarę Marlon Brando w filmie "Przełomy Missouri" - "Czy słyszysz to chrapliwe rzężenie?" /// Niestety - nie usłyszeliśmy odpowiedzi - bo delikwent miał poderżnięte gardło i nie mógł wydobyć głosu!
  • ~De
    (2018-04-06 16:14)
    Pokażcie chodź jedynego ekonoma w Polsce co ma firmę produkcyjną czy budowlaną Słuchajcie ekonomistów i bierzcie kredyty najlepiej w Frankach
  • ~m-53
    (2018-04-06 20:54)
    Nie bardzo mogę "zgaść" co oznacza końcowe słowo niestety. Niestety co???
  • ~gostom
    (2018-04-07 11:59)
    Nie tacy Lemingi byli i są absolwentami Universytetów 😊
  • ~cdn/ gdzie sie podzial artykul Pana Jana ?
    (2018-04-07 12:39)
    Panie Rafale, Gdzie jest Pan Jan ? Rano byl na czolowce art. Pana Jana,/ nie doczytalem i nagle zniknal.
  • ~Znachor
    (2018-04-07 13:11)
    Jak tak chce no to zmiana plci,jaki w tym dzisiaj problem ?.
  • ~wyborca/epitety i idiomy
    (2018-04-08 08:51)
    to tak jakby porownac hasla * America First* do *Oktoberfest*.
  • ~pracus
    (2018-04-08 12:13)
    Merkel wepchnela Niemcy w dlugoterminowe problemy socjalne, bo wpuscila do Niemiec arabskich migrantow, z ktorych wiekszosc nie nadaje sie do pracy w przemysle. Trump nie wpuszcza do USA latynoskich migrantow, z ktorych wiekszosc nie nadaje sie do pracy w przemysle. Dlatego USA beda mialy mniejszy deficyt budzetowy niz Niemcy, bo USA nie beda musialy utrzymywac nierobow.
  • ~artur
    (2018-04-08 15:26)
    PANIE WOS ! NIECH PAN NIE BREDZI ! DO BIEDRONKI NA KASE A NIE BREDNIE PISAC !
  • ~Nick
    (2018-04-08 18:42)
    Znaczy, co to znaczy? Bo autor zaprzecza samemu sobie w 2 po sobie nastepujacych zdaniach?

Może zainteresować Cię też: