Kryzys migracyjny jest Orbanowi niezbędny. Bez niego Fidesz tracił poparcie [KOMENTARZ]

Prorządowe media codziennie informują o sytuacji migracyjnej w Europie. Oglądając telewizję, słuchając radia czy czytając prasę, ma się poczucie, że jesteśmy w państwie oblężonym przez wroga, państwie, któremu grozi ciągłe niebezpieczeństwo. Jednak statystyki mówią coś innego.

wróć do artykułu
  • ~ad21
    (2018-04-09 07:13)
    Ale, droga redakcjo, was boli, że Orban wygrał.
  • ~gratulant
    (2018-04-09 06:48)
    Najlepsze gratulacje dla Viktora Orbana naszego szlachetnego obroncy prawdziwej Europy ! Eljen A Haza !
  • ~pollock
    (2018-04-09 06:34)
    Pis powinien uczyć się od mądrego Orbana, że sprawa NIEWPUSZCZENIA "emigrantów" jest dla narodu PODSTAWOWĄ WARTOŚCIĄ , a zatem jest PODSTAWOWĄ IDEĄ WYBORCZĄ gwarantującą sukces. Obok socjalu, pracy i znacznej podwyżki dochodów co akurat już nam PiS dał, a inni nie dawali.
  • ~bielszy niż biały
    (2018-04-09 07:11)
    ten dziennikarzyna h.U.j odleciał jak bocian jesienią. gw znów będzie wyć jak potępiona
  • ~Adolfina Merkill
    (2018-04-09 07:15)
    No chyba szlag mnie trafi, $oros co jest grane, gdzie twoja forsa?
  • ~@ Kryzys migracyjny jest Orbanowi niezbędny.
    (2018-04-09 07:12)
    Czyli - przekładając to z polskiego na nasze - najbardziej na utrzymaniu Orbana u władzy zależy Angeli Merkel, Fransowi Timmermansowi i Jurkowi Sorosowi! ----------------------- Z takimi poplecznikami Orban ma się chyba nawet lepiej niż Putin i może być pewien, że będzie rządził do końca świata i o jedną wieczność dłużej.
  • ~Filip
    (2018-04-09 07:13)
    Brawo Orban, Polak Węgier dwa bratanki.
  • ~Donek Tusek
    (2018-04-09 07:17)
    Lewacki bull dooopy, he, he, he
  • ~Orban znowu wygrał wybory!
    (2018-04-09 07:21)
    A "nasz" nagi cesarz Europy znowu chciał POkazać jaja... ...ale POkazał tylko ptaszka i skorupki! - Chyba z okazji Wielkanocy?
  • ~On
    (2018-04-09 07:19)
    Taka prawda, panie absolwencie Oxford dzieki stypendium Sorosa. Orban wie gdzie i kiedy i z kim ma sie korzysci! Po prostu pragmatyk, ale niemoralny pragmatyk !
  • ~starzec z gór
    (2018-04-09 07:23)
    Dziennikarz polskojęzycznego Der Dziennik próbuje wytłumaczyć dlaczego normalni Węgrzy wybierając rozsądnie przyszłość swoich dzieci zrobili to źle. Tylko tępawe Lemingi to kupią, a jest ich coraz mniej - niektóre mądrzeją a niektóre zdychają po diecie ze szczawiu i mirabelek.
  • ~author
    (2018-04-09 07:25)
    To mi przypomina pretensje do garbatego że ma "proste" dzieci :)
  • ~Adaś Mihniczek
    (2018-04-09 07:27)
    Tuż za tendencyjny artykuł! Alpy hipokryzji. Węgry nie przestrzegają Dublin II, a biedne Niemcy... A wezwanie przez kanclerz Niemiec emigrantów było ok? Podobno złamała tym konstytucję RFN, ale i tym cicho sza..
  • ~Wania
    (2018-04-09 07:22)
    No to znowu d o o p ...o w l a zy w akcji, tym razem w gruba rz...y..c Orbana! Polaczki to takie zalosne plemie!
  • ~Uśwadomiony
    (2018-04-09 08:35)
    Węgrzy nie chcą Partii ISLAM, jest już jedna w Belgii!
  • ~Sierpem i młotem w lewacką hołotę
    (2018-04-09 11:43)
    der Gazeta, mam prośbę o jedną wiadomość od Was, która nie będzie fake newsem. Kiedy w końcu zwiniecie manatki? Polacy was nie chcą!

Może zainteresować Cię też: