Szczerba: Bezprawny pomnik jest ukoronowaniem ośmioletniego zawłaszczania tragedii smoleńskiej przez jedną formację

| Aktualizacja:

Wbrew władzom miasta i opinii publicznej, za pomocą forteli wojewody i rządu, wtargnięto na plac Piłsudskiego i bezprawnie usadowiono tam pomnik, o co najmniej wątpliwej wartości artystycznej - mówi poseł PO Michał Szczerba w wywiadzie dla dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~Sophia
    (2018-04-11 08:08)
    A ja sobie tak myslę, ze kiedyś ludzie stracą cierpliwość i zobaczymy na taczkach zaprzaństwo z PO/Nowoczesnej.
  • ~Nauczyciel akademicki
    (2018-04-11 08:14)
    Dlaczego totalna opozycja tak nienawidzi polski i nas prawdziwych polakuw
  • ~Kick
    (2018-04-11 08:16)
    Gdyby Pan S. Nie miał immunitetu to by pewnie był sądzony za przerwanie ciągłości obrad sejmu i próbę zamachu stanu. To że PO i pan S. Istnieje uzasadnia wyłącznie PiS. Więc szczekanie jest normalnym stanem trwania w klinczu. Wierzę i modlę się o opozycje która zaproponuje Polsce i obywatelom dwa kroki w przód. Chołocie godny proces z wyrokami.
  • ~Marian z B
    (2018-04-11 08:17)
    Dobrze że PIS postawił pomnik. Gdy PIS-owcy będą w celach ludzie będą mieli pracę przy burzeniu ich propagandy na wzór Stalina.
  • ~marley
    (2018-04-11 08:18)
    szczerba jesteś chory na umyśle to jest pomnik wszystkich Polaków upamiętnia wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej 96 osób które zgineły na czele z Parą Prezydencką św Pamięci Lechem Kaczyńskim i Marią pierwszą damą Pomnik jest Polaków a nie chorych idologii chorego psychicznie szczerby nie rozumiesz to nie powinieneś być Politykiem szczujecie tylko i siejecie nienawiść gdyby twoja rodzina zgineła w smoleńsku inaczej byś śpiewał wtedy twoje nazwisko było by zteptane , jak wy teptacie po ofiarach smoleńskich dość tego
  • ~XXCC
    (2018-04-11 08:21)
    Szczerbaty zawlaszcza najlepsze leki w psychiatryku ale nawet to mu nie pomaga.
  • ~Zet
    (2018-04-11 08:22)
    Prawda, bardzo madra i trafna wypowiedz!
  • ~MA
    (2018-04-11 08:22)
    Inteligencja niewielka, parcie na szkło ogromne.
  • ~inkwizytor
    (2018-04-11 08:26)
    Szczerba zbowu na koksie?
  • ~Eu
    (2018-04-11 08:35)
    Polska ma 1- miejsce w swiecie w budownictwie pomnikow partia rzadzaca postanowila ze do 2020- roku w kazdym miescie i wiosce bedzie pomnik
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-11 08:38)
    A Ja miałem nadzieje ,że pomnik stanie.Zostanie zakończona wojna Polsko-Polska. Ale ZAPRZAŃCY-PO ,nie umie przyjąć PRZEGRANEJ ,czyli tego że Suweren Ich OLAŁ.
  • ~ppp
    (2018-04-11 08:46)
    Panie Szczerba mam gdzieś PIS, ale w katastrofie smoleńskiej zginęło prawie 100 osób z rożnych opcji politycznych, od prawa do lewa i postawienie pomnika dla upamiętnienia tej tragedii było wyrazem przyzwoitości. Pańska formacja (PO) w swojej nienawiści do upamiętnienia ofiar tej niewyobrażalnej tragedii jest po prostu obrzydliwa i powinna znaleźć się na śmietniku historii.
  • ~Rodak z nad Wisły
    (2018-04-11 09:00)
    Szczerba??? przecież taki pacan jak ty nie może być opinią publiczną, a władze warszawy to nie pępek świata.....
  • ~marta
    (2018-04-11 09:02)
    To jest sowiecki Polak. Tyle w tym temacie. Niestety, mamy ich sporo w Polsce.
  • ~wert
    (2018-04-11 09:06)
    Politycy PO ciągle gadają że to PiS dzieli Polaków,a w rzeczywistości to oni (PO) i .N dzielą. Zamiast pokazać dobrą wolę i przyjść na uroczystości odsłonięcia pomnika to wymyślają dyrdymały o jego nielegalności. Sami nastawiają swoich wyborców przeciw temu pomnikowi a potem odwracają kota ogonem że to PiS tak robi. Hipokryci do kwadratu. Gdyby HGW miała dobrą wolę do postawienia pomnika w W-wie to uzgodniono by godne miejsce a nie jakiś skwerek na rogu ulic. A dlaczego nie było zgody "ratusza" na pomnik na placu Piłsudskiego?. Teraz pomnik tam jest i komu to przeszkadza?. Gadanie o jakiejś nielegalności jest brednią dla naiwnych zacietrzewionych przeciwników PiSu. Pomnik tam jest i będzie,nikt tego nie zmieni,więc po jakiego grzyba "grzać temat"?. Totalnym idzie o rozdmuchiwanie emocji. Ludzie w emocjach nie myślą,tylko działają pod wpływem tych emocji,takimi łatwo sterować,wmawiać im różne banialuki,i totalni to robią. Całe szczęście że coraz mniej ludzi się na to nabiera.
  • ~Shadow
    (2018-04-11 09:18)
    Scerba ty się nadajesz na sprzedawce kolumny Zygmunta. Ty o Polsce i polakach nic nie wiesz. Jesteś tylko bezczelny bo nic więcej nie potrafisz.
  • ~AGENT
    (2018-04-11 09:33)
    zamiast do sejmu POwinien pełnić funkcje godna jego zdolnosciom ---BABCI KLOZETOWEJ BEZ IMMUNITETU ! PRECZ ZE SMIECIAMI !
  • ~Zenada
    (2018-04-11 09:35)
    znowu motor zabrał głos. Ten wybitny POlityk z ciamajdanu.
  • ~PP
    (2018-04-11 09:35)
    Będzie co rozbierać i sprzątać po wyborach.
  • ~Bartosz
    (2018-04-11 09:48)
    Tacy ludzie decydują o sprawach mojego kraju, to nie jest przerażające to jest ordynarne. POwcy od pierwszego dnia po tragedii smoleńskiej uprawiają jakiś diaboliczny taniec na szczątkach osób, które w tej katastrofie utraciły życie. Teraz upamiętnienie też POwcom i ich walecznej przybudówce zwanej KODomitami też utrudnia działalność propagandową?

Może zainteresować Cię też: