Polska - państwo iluzoryczne. Jedyne, co realnie potrafi, to podnosić ciśnienie własnym obywatelom

| Aktualizacja:

Widząc cień jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, Izrael reaguje z histeryczną determinacją. Zaś cała żydowska diaspora na świecie solidarnie wspiera swych rodaków. Co robią w analogicznej sytuacji Polacy? Ano zajmują się sami sobą i to w stanie takiego wzmożenia, jakie izraelski rząd osiąga jedynie na wieści o wejściu Iranu w posiadanie broni atomowej. Jak w szkle powiększającym widać to było w tym tygodniu, przy okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej.

wróć do artykułu
  • ~kalafior
    (2018-04-14 09:04)
    aż uśmiałem się, świetna diagnoza
  • ~Rem
    (2018-04-14 09:10)
    Towarzysz dziennikarz powinien unikać tematów politycznych, bo gołym okiem widać ślady mokrego języka, między pośladkami Putina.
  • ~nina
    (2018-04-14 09:10)
    To nie jest wina sasiadow ze Polska tracila niepodleglosc .ze byly zabory i rozbiory, ze byly najazdy,wine ponosza nasi skloceni ,prymitywni przodkowie,ktorzy machali szabelka i krzyczeli ze nie oddadza nawet guzika od kaleson, przez wieki nie potrafilismy zyc i rozwijac sie ,bylysmi zacofani,przez setki lat co madrzejsi i odwazniejsi wyjezdazli z Polski,tak samo jest teraz. Europa sie rozwija ,a my dalej dzieki rzadzacym tkwimy w koltunstwie,klamstwie,cynizmie, dalej wszedzie widzimy tylko wrogow,taka jest czesc naszych rodakow. Nie mozemy sie porozumiec wewnatrz kraju,a sasiadow traktujemy jako wrogow.
  • ~Rem
    (2018-04-14 09:16)
    My PIS ,żeby mieć poparcie wśród niedorozwojów , musimy starszyc obywateli ,że wszyscy chcą nas zniszczyć i to nam wychodzi , popieraja nas nieduczeni pajace i my sie z tego cieszymy ,Mamy juz we wszystkich władzach naszych kolesi i nic nam nie grozi , mamy sądy , prokurature , TK i opozycja może nam skoczyc Teraz zaczniemy nasladowac Białoruś i bedziemy zamykac opozycjię .Mmy Jarosława jako przywódce i komu sie nie podoba to won z Polski
  • ~Fedor
    (2018-04-14 09:17)
    "Premier bardziej ufał Putinowi niż koledze z "Solidarności". (...) Rząd Tuska bez walki oddał śledztwo de facto w ręce Rosjan, pozwalając, aby całą winą obciążyli stronę polską". A skąd autor tej analizy zaczerpnął tezę, że Protasiuk "nie wiedział, że czerwony guzik na wolancie tupolewa nie zadziała, jeśli na lotnisku nie funkcjonuje skorelowany z systemami samolotu Instrument Landing System". Siedział w kokpicie tupolewa czy rozmawiał z gen. Anodina z telefonu Tuska, który baardziej ufał Putinowi niż prezydentowi swojego (a może TEGO?) kraju?
  • ~szaza
    (2018-04-14 09:30)
    czyli jak Korea Północna, tylko Kim taki kaczorowaty
  • ~Fedo
    (2018-04-14 09:38)
    Ja wierzę w podkomisje smoleńską -- w sztuczną mgłe , bomby termobaryczne , hel, dobijanie z pistoletów , bomby na pokładzie , w Myszke micki i w Smerfy , wierzę bo jestem byborca PIS i co nam mówią w to wierzymy . Ot mamy takie tępe mózgi.Wierze ,że Maria Anders musi latac biznes klasą za nasze podatki , że Jarosław musi mieć ochrone z 130000 zł miesięcznie .W to wszystko wierzę bo jestem imbecylem
  • ~Fedo
    (2018-04-14 09:41)
    Piloci w ostatniej sekundzie lotu krzyczeli -O Kór......w -- dlatego chyba ,że zobaczyli bombę która wybucha .A ja jednak w to wierzę ,bo jestem mierny ale wierny PIS-owi
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 09:45)
    widzac takie GN...IDY jak wnuka Gomulki niejakiego BU....DKE i takiego GRAFOMANA z DER GADZINOWKI to cisnienie samo szkacze i nasowa sie pytanie za ile SREBRNIKOW sie tak ZESZMACILI
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 09:54)
    Podkomisja smoleńska udowodniła ,że Smerfy to naprawde żyjące stworki , a Myszka Miccki to istota z krwi i kości , dlatego wierzę w to , że w smolocie były bomby , i wierzę w to , że było tam setki małych ładunków wybuchwych , które wniosły SMERFFY i podłozyły pod fotel prezydenta
  • ~pinokiooo
    (2018-04-14 09:55)
    Ble,ble,bla bla,s....ją muchy idzie wiosna
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 09:56)
    Jarosław to mógłby co najwyżej czyścic buty Panu Gomułce
  • ~Ela
    (2018-04-14 09:58)
    Zamknie się wszystkich złodzieji z PO i będzie dobrze , będzie wolna Polska .
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 10:02)
    A jednak nasz ukochany PIS spada w rankingach , szkoda ,że Pan Kaczyński rządzi Polska tylko pół kadencji , gdyby rządził całą kadencjie to dopiero by Polska wstała z kolan .Poparcie dla PIS to 11% -szkoda
  • ~Ela
    (2018-04-14 10:04)
    A ja jestem zdecydowana pokazać moja muszelke Panu Jarosławowi , bo nigdy nie widział , tak kocham Jarsława
  • ~Ela
    (2018-04-14 10:06)
    Putin opuścił PIS i dlatego poparcie spada
  • ~wbijcie to sobie w puste lby :
    (2018-04-14 10:32)
    Polska pod rzadami PO, PSL i Nowoczesnej to panstwo iluzoryczne.
  • ~To nie jest śmieszne
    (2018-04-14 10:52)
    Polska to wspaniały Kraj. Więc dlaczego powstał strach by w Niej żyć? Prosty wniosek - kupka nieobliczalnych osobników, nie kochających Polski, spowodowała taki stan.
  • ~Imperium Romanum
    (2018-04-14 11:15)
    W Polsce cały świat realizuje swoje interesy chociaż statystyczny Polak jest powyżej średniej światowej na każdym polu. Ale np. tacy Włosi tez nie mają najlepiej.
  • ~Drabinka Jarka
    (2018-04-14 12:06)
    Kaczynski dba o to zeby Polacy sie klocili tak jak od wiekow.

Może zainteresować Cię też: