Od głównej roli do statysty. To koniec Macierewicza? Niekoniecznie

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz został przez PiS nie tylko schowany, ale również upokorzony. Jednak za kilka miesięcy jego znaczenie w partii znów może wzrosnąć, a obecny status politycznego statysty zamieni na rolę pierwszoplanową.

wróć do artykułu
  • ~wadi 51
    (2018-05-04 08:51)
    Antek, wystawiłem puszki po piwie pod śmietnikiem może sobie zabierzesz, bo patrząc na twoją facjatę to żaden chirurg plastyczny nie podjął by się liftyngu z obrzydzenia.
  • ~D. H. Dieniezkov
    (2018-04-17 20:12)
    Anton eto był haroszyj ministr .
  • ~górnik
    (2018-04-16 14:07)
    Panie Macierewicz , czy wziął pan już blankiet donosu sfabrykowany w miły panu Toruniu , aby donieść na tego dziennikarza, który napisał wiekopomne dzieło o pańskim życiorysie i powiązaniach z ruskimi??
  • ~Pis ak
    (2018-04-16 14:00)
    Macierewicz - przestań ględzić i licytować ile było bomb.Ratuj 3 Polaków z niewoli rosyjskiej. Oni tam cierpią i może nawet klonują ich , bo chcą mieć wybitnych przedstawicieli pisu u siebie,
  • ~Kujawiak
    (2018-04-16 13:26)
    O kim będziemy pis ać, jak Kaczyński na przedwyborczy czas? schowa w przechowalni Macierewicza?. Panie Macierewicz nie wybaczę panu, że nie walczy pan o powrót do kraju 3 naszych obywateli, wywiezionych z miejsca wypadku. Przecież przedstawiłeś nawet w TV świadków, mieszkańców Smoleńska, którzy potwierdzili internowanie Polaków.Ty panie grzejesz swoje siedzenie w ciepełku a 3 rodaków cierpi gdzieś na Syberii.Wstyd i hańba. Dlaczego pan Ziobro, nie podejmuje międzynarodowego procesu Rosji.
  • ~mona
    (2018-04-16 13:18)
    algieria katastrofa samolotowa zginelo 257osob i na miesiecznice tych wszystkich osob potrzeba miesiecy 257 to razem 21 lat i 5 miesiecy
  • ~alik właściciel gnoma
    (2018-04-16 08:39)
    Schowali świra do szafy na okres wyborów. Po wyborach wylezie tak jak już było !!!!!
  • ~Dfgh
    (2018-04-16 06:30)
    UWAGA PIS ROZDAJE PROMOCJE .ZOBACZYMY CZY CIEMNY LUD TO PRZYJMIE .WIADOMO ŻE POD PROMOCJAMI SĄ CHWYTYPONIŻEJ PADA
  • ~gs
    (2018-04-16 05:15)
    macierewicz to twarz /*****/ czesci polskiego spoleczenstwa
  • ~Orangutan1
    (2018-04-16 02:17)
    Na ludzi pokroju Macierewicza nie ma żadnego racjonalnego sposobu.Bo nie są racjonalni.Np.Mistrale po 1 dolarze za sztukę,helikoptery z Ukrainą itd.Ich pokona tylko biologia.A ta, dla Macierewicza jest nieubłagana .Jest po prostu stary i niedługo z tej przyczyny, bez żadnego zamachu szlag go wreszcie trafi
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 23:43)
    Przepraszam Polaków za moje durne wpisy!
  • ~obywatel GKW
    (2018-04-15 23:28)
    jak go widzę i słyszę autentycznie zaczyna mnie mdlić.....
  • ~rychu
    (2018-04-15 22:53)
    ja mam nadzieje ze Antek ze swoim belkotem wkrotce wyplynie mszczac sie i atakujac sekte Jareczka !!!!!!!!!! nie ma znaczenia ile w tym bedzie prawdy, ale bardzo wielu najglupszych zwolennikow sekty Jareczka uwiedzie, pobudzi do atakow !!!!!!!! i to juz bedzie koniec Jarka i jego przyglupow !!!!!!!!!!!! i stanie sie to dosyc szybko, Antek nie umie czekac !!!!!
  • ~kkkk
    (2018-04-15 21:20)
    pan Antoni robi polityke i kampanie w Ameryce , wlasnie zjazd polonii na Jasnej Gorze w Ameryce ---niby schowany ale robi swoje
  • ~powodzenia
    (2018-04-15 20:51)
    Icek Singer for president !!
  • ~Tadeusz
    (2018-04-15 20:37)
    Zbliżają się wybory, co prawda tylko samorządowe, więc Macierewicza trzeba znowu przed wyborcami ukryć. Po wyborach znowu otrzyma jakieś ważne stanowisko.
  • ~007
    (2018-04-15 20:20)
    Oczywiście zaklinanie, że Tusk ze swoją sforą wywinie się od odpowiedzialności za Smoleńsk i różne afery jest tylko pobożnym życzeniem niemieckiego pana. Smoleńsk jest w trakcie szczegółowych badań i po ostatniej ekshumacji zacznie się rysować pełen obraz 10 kwietnia. Nowoczesna technologia po złożeniu wszystkich danych odpowie na wiele wątpliwości którymi zarzucają nas ci którzy doprowadzili do zamachu stanu.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-15 19:48)
    Antek działa na lawackie łepetyny jak wiagra na kulsonika, stają pałę, ożesz Soros jego mać
  • ~xxl
    (2018-04-15 19:39)
    Najfajniejsze jest to że nawet telewizja REŻYMOWA tego nie transmitowała , ale OBCIACH .
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 19:32)
    Bardzo lubię ssać pałę mojego niemieckiego pana :-) mbiam :-)

Może zainteresować Cię też: