Od głównej roli do statysty. To koniec Macierewicza? Niekoniecznie

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz został przez PiS nie tylko schowany, ale również upokorzony. Jednak za kilka miesięcy jego znaczenie w partii znów może wzrosnąć, a obecny status politycznego statysty zamieni na rolę pierwszoplanową.

wróć do artykułu
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 18:33)
    Stary wyświechtany PiSi numer! Zbliżają się przecież wybory... W czasie kampanii wyborczej Antoni jest niepożądany, tak samo schowają Kryśkę Pawłowicz z jej rozszczekaną mor dą! Po wyborach znowu wypłyną na powierzchnię jak gó wno w sedesie!
  • ~głos z za grobu Leszka K.
    (2018-04-15 18:55)
    A jak tam sprawa książki "Macierewicz i jego tajemnice"? Antek pozwał już prywatnie autora książki pana Piątka? czy raczej nie będzie ruszał prawdy opisanej o sobie bo wie że przegra!?
  • ~max power
    (2018-04-15 18:26)
    Po wyborach Antoni M. wyskoczy jak królik z kapelusza.
  • ~Nauczyciel akademicki
    (2018-04-15 18:28)
    Minister Macierewicz to patriota polski i wybitny polak!
  • ~że zapytam ???
    (2018-04-15 18:38)
    Ale przecież w tym PIS wszyscy są ...nooo .... tego, owego,fiju, fiju i jak tam dalej? Bziuuu?
  • ~cyc
    (2018-04-15 18:52)
    Blekota wiecznie żywy ,odrodzi się po wyborach samorządowych
  • ~xxl
    (2018-04-15 19:39)
    Najfajniejsze jest to że nawet telewizja REŻYMOWA tego nie transmitowała , ale OBCIACH .
  • ~nielot
    (2018-04-15 18:33)
    Robili my, robili i sru....
  • ~Nazwisko-Macierewicz i wysyp POstUBectwa natychmiastowy
    (2018-04-15 19:30)
    Tyyyy Miłosz to z tych uPOśledzonych inaczej ha ha ha.. szczekać ku. rwy ile wlezie tyle możecie ha ha ha
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-15 19:48)
    Antek działa na lawackie łepetyny jak wiagra na kulsonika, stają pałę, ożesz Soros jego mać
  • ~rychu
    (2018-04-15 22:53)
    ja mam nadzieje ze Antek ze swoim belkotem wkrotce wyplynie mszczac sie i atakujac sekte Jareczka !!!!!!!!!! nie ma znaczenia ile w tym bedzie prawdy, ale bardzo wielu najglupszych zwolennikow sekty Jareczka uwiedzie, pobudzi do atakow !!!!!!!! i to juz bedzie koniec Jarka i jego przyglupow !!!!!!!!!!!! i stanie sie to dosyc szybko, Antek nie umie czekac !!!!!
  • ~obywatel GKW
    (2018-04-15 23:28)
    jak go widzę i słyszę autentycznie zaczyna mnie mdlić.....
  • ~kkkk
    (2018-04-15 21:20)
    pan Antoni robi polityke i kampanie w Ameryce , wlasnie zjazd polonii na Jasnej Gorze w Ameryce ---niby schowany ale robi swoje
  • ~Tadeusz
    (2018-04-15 20:37)
    Zbliżają się wybory, co prawda tylko samorządowe, więc Macierewicza trzeba znowu przed wyborcami ukryć. Po wyborach znowu otrzyma jakieś ważne stanowisko.
  • ~Orangutan1
    (2018-04-16 02:17)
    Na ludzi pokroju Macierewicza nie ma żadnego racjonalnego sposobu.Bo nie są racjonalni.Np.Mistrale po 1 dolarze za sztukę,helikoptery z Ukrainą itd.Ich pokona tylko biologia.A ta, dla Macierewicza jest nieubłagana .Jest po prostu stary i niedługo z tej przyczyny, bez żadnego zamachu szlag go wreszcie trafi
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 19:32)
    Bardzo lubię ssać pałę mojego niemieckiego pana :-) mbiam :-)
  • ~alik właściciel gnoma
    (2018-04-16 08:39)
    Schowali świra do szafy na okres wyborów. Po wyborach wylezie tak jak już było !!!!!
  • ~Dfgh
    (2018-04-16 06:30)
    UWAGA PIS ROZDAJE PROMOCJE .ZOBACZYMY CZY CIEMNY LUD TO PRZYJMIE .WIADOMO ŻE POD PROMOCJAMI SĄ CHWYTYPONIŻEJ PADA
  • ~Kujawiak
    (2018-04-16 13:26)
    O kim będziemy pis ać, jak Kaczyński na przedwyborczy czas? schowa w przechowalni Macierewicza?. Panie Macierewicz nie wybaczę panu, że nie walczy pan o powrót do kraju 3 naszych obywateli, wywiezionych z miejsca wypadku. Przecież przedstawiłeś nawet w TV świadków, mieszkańców Smoleńska, którzy potwierdzili internowanie Polaków.Ty panie grzejesz swoje siedzenie w ciepełku a 3 rodaków cierpi gdzieś na Syberii.Wstyd i hańba. Dlaczego pan Ziobro, nie podejmuje międzynarodowego procesu Rosji.
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 23:43)
    Przepraszam Polaków za moje durne wpisy!

Może zainteresować Cię też: