Andrysiak: Nie tylko państwo mamy z dykty, także nasz naród pod ten opis podpada

| Aktualizacja:

Pewnie znacie dobrze tę publicystyczną formułę: państwo z dykty. Wyświechtana, ale wciąż, rok po roku, świetnie opisuje naszą państwowość.

wróć do artykułu
  • ~PoWol
    (2018-04-23 10:18)
    Co was tak oburza?Nie spotkałem w Europie większej ku*"y niż polski praktykujący katolik z krzyżem w dłoni lub na szyi!!
  • ~myNaród
    (2018-04-22 19:21)
    a jaka jest różnica pomiędzy tymi którzy opluwają się wzajemnie od ciebie, który opluwasz i jednych i drugich, czyli wszystkich. myślisz synku że jesteś bardziej wydajny? Ile masz od akapitu opluwając Polaków?
  • ~bz
    (2018-04-22 16:05)
    ********* szanowny panie Andrysiak! ********* poza Polska lat 27 i powiem wacpanu, ze takie pogardliwe gadanie niech pan odstawi!-swiadczy to o panskiej arogancji co jest zewnetrznym objawem niedostatkow rozumu w Polsce glupota zwanym
  • ~Norbert
    (2018-04-22 13:30)
    Polska to kołtun i dykta taki naród wybrany inaczej ciężko po..any ;sami zakręceni i dziwacy średniowieczni; wielbiciele piwa puszkowego hahaha
  • ~wypad
    (2018-04-22 13:07)
    Co tei słoniowy Icek pisze. Jak ci sie nie POdoba do wypad. Nikt tu cię nie trzyma i nie będzie za tobą płakał.
  • ~jaity
    (2018-04-22 12:50)
    Kompleksy temu panu wywaliły i przeorały główkę, koniecznie musi je przepracować. W Polsce zawsze wolność najbardziej się liczyła, a u sąsiadów zamordyzm. Jedynie wzór szwajcarski mógłby nam odpowiadać i do niego powinniśmy dążyć.
  • ~Ch.
    (2018-04-22 12:41)
    Zapluty karzel bolszewickiej reakcji Jarek Kaczyzmu odpowiada osobiscie za to ze Polska znowu jest na politycznym Marginesie ze rzad Polski praktycznie realizuje Plan Putina i za to ten zapluty Karzel musi odpowiedziec przed Narodem Polskim a kara moze byc tylko jedna. Precz z Polski !!!!
  • ~matus
    (2018-04-22 12:22)
    Jest sporo racji w tym artykule,ale nie znalazłem głównej tezy autora.W sumie - o każdym społeczeństwie można podobnie powiedzieć.
  • ~pragnący spokoju
    (2018-04-22 08:42)
    Szanowny Panie Andrysiak i panu podobni przestańcie się licytować na opluwanie polityków bo jeśli chodzi o ludzi typu Pana Tuska i jemu podobnych wymienianych przez Pana to co dalej to zapytajcie Starostę Czaplińskiego
  • ~Jimmy Bounce
    (2018-04-22 08:42)
    A andrysiak jest z tektury pomazanej szambem?
  • ~Jonathan
    (2018-04-22 04:32)
    Nie Antoni bo to zwykly klaun ,natomiast tow.Rydzyk to pierwszej wody prowodyr wprzegajacy w swoje imaginacje sk.....a Boga.To oszalaly lud kupuje bo sie boi zemsty a Stworca jet litosciwy a nie msciwy.
  • ~Filip
    (2018-04-22 03:22)
    Andrysiak to chyba pseudonim, bo normalny człowiek nie podpisałby się pod czymś takim.
  • ~Athel von Loren
    (2018-04-21 20:25)
    Szanowny Panie Andrzej Andrysiak: dziekuje za bardzo trafny opis Polski i jej obywateli w roku 29 po obaleniu tzw. komuny. Ten stan socjo-patoplogiczny, ta metalnosc intelektualnego proletariatu polactwo(jak to trafnie opisal Slawomir Morzek, ktory nota bene wyemigrowal ponownie z Najjasniejszej gdy mu patryoty krakowskie pokazaly jak to u nas jest) jako ten ultymatywny Billboard nowej wolnej Polski rozpryskuje jadowicie po drugiej stronie Odry. ... i znowi czlowiek sie wstydzi mowic glosno po polsku.
  • ~Anna
    (2018-04-21 18:29)
    Boźe, kogóż ten PiS najmuje do pisania postów! Słownictwo i styl jak u aroganckich 12-laików! Czy to sam Kaczyński nauczył się wreszcie obsługiwać komputer i sam pisze tę komentarze?
  • ~Krakowianka jedna miała chłopca z drewna!
    (2018-04-21 16:20)
    (to o Andrysiaku!)
  • ~b_remer
    (2018-04-21 15:58)
    Państwo, naród, ale przede wszystkim... dziennikarzy.
  • ~ert
    (2018-04-21 15:15)
    Panie Andrysiak, a ptaka to pan masz z dykty? Bo coś mi się zdaje że tak właśnie jest...
  • ~przypadkowy-czytelnik
    (2018-04-21 14:59)
    Chamska , wulgarna i jak kulą w płot STYGMATYZACJA osób. Typowe AD PERSONAM , nie ad rem . Czy ten portalik zmierza ku temu, aby był czytany tylko wewnątrz kasty nienawistników anty-PiS ?
  • ~Fan Moheru
    (2018-04-21 14:33)
    Szambo wywaliło w upalny dzień. Zapach uaktywnił muchy z zielonymi odwłokami. Przyleciały i paskudzą na forum niezdolne do jakiejkolwiek refleksji.
  • ~Ty...and.rysiak zalecana wizyta u psychiatry folksdojczu
    (2018-04-21 14:08)
    and.rysiak sprzedajna zapluta niemiecka G N I D O ty pilnuj lepiej KALIFATBUNDESREPUBLIK swoich mocodawców ,zamachów bombowych i burdelu nazioli zza Odry g n o ju jeden :-);

Może zainteresować Cię też: