Prof. Król o Kaczyńskim: Uważam go za marnego przywódcę. To doprawdy żaden mąż stanu

| Aktualizacja:

Zdaniem prof. Marcina Króla, filozofa i historyka idei, Jarosław Kaczyński nie ma "ani ludzi, ani wizji".

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-05-07 11:21)
    Oj, jak ci sfrustrowani "profesurowie" cierpią, oj jak oni cierpią?
  • ~Stary Wiarus
    (2018-05-07 11:21)
    Opinia słuszna i trafiona tzw. geniusz podwórka, zaplątał się w końcu własne gacie, ubolewam tylko, że kolano go boli
  • ~PO.N do de
    (2018-05-07 11:30)
    Dla tow.Króla autorytetem jest BUl Komorowski, który się chwalił jak to ściągał na maturze z matematyki, a magisterkę napisał mu teść ubek.
  • ~xxxx
    (2018-05-07 11:32)
    Nic dodać , nic ująć.
  • ~EZ
    (2018-05-07 11:35)
    No przecież każdy ętelektualysta wie, że prawdziwy mąż stanu to Schetyna, Komorowski, Tusk i Petru. A, i jeszcze Tusk.
  • ~wolf
    (2018-05-07 11:36)
    Zapewnie p. Król uważa się za intelektualistę formatu co najmniej europejskiego. Żałosne.
  • ~miecio34
    (2018-05-07 11:37)
    brawo krol nastepny z pieknym zyciorysem napisanym przez gieremka tak prowadzil cie sekretarz rzepinski a komunisci pozwalali ci pisac do nosy do francuskie kultury i przekazywac studenta odnich wiadomosc co jeszcze zaklamiecie bo zaniedlugo wyjdzie ze nie bylo w polsce zadnej opozyci poprostu wielkie klamstwo
  • ~Adam
    (2018-05-07 11:39)
    Kaczyński, to wiem, ale Król? Nie znam i... niech tak zostanie.
  • ~ Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-07 11:41)
    Kaczyński ma problemy z nogą! pewnie od tego ciągłego wstawania z kolan...
  • ~De
    (2018-05-07 11:47)
    Mężem stanu jest Gawłowski i teściowa
  • ~MANNEKEN PIS rozkraczony nad losem kraju
    (2018-05-07 11:51)
    Stary kawaler stanu to może i owszem. KP ZSRR też miała takie stare kierownictwo, pełną władzę, a reszcie członków partii władzy chodziło wyłącznie o własne wypłaty, bez myślenia o rozwoju, kulturze, nauce w rządzonym państwie - w perspektywie czasu. O premie też oczywiście chodziło, a co. Jeszcze jedno podobieństwo ? Trąbienie i roznoszenie po całym świecie wieści o własnej wyjątkowości i wielkości - nawet pod bronią.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-05-07 11:52)
    Król ma racje - Kaczyński popełnił szereg błędów które spowodowały stratę ogromnej ilości energii PiS na gaszenie sztucznie wywołanych pożarów i zaowocowały fatalnym obrazem Polski na Zachodzie... np można było unieważnić wybór wszystkich sędziów do TK ale potem wybrać ponownie już przez PiS 3 którzy z tych 5, glosowanie na Tuska wystarczyło wstrzymać się od głosu/wyjść w czasie glosowania by zamanifestować sprzeciw wobec tej kandydatury ale jednocześnie nie narażać się na przegrana czy komentarze o glosowaniu przeciw Polakowi... to są detale ale bardzo ważne w polityce. Teraz nawet jeśli mamy racje to i tak racji nie mamy i to właśnie bezpośredni efekt zlej, nieprzemyślanej strategi Kaczyńskiego - o rozgrywaniu spraw innych szkoda pisać bo Jarosław kontynuuje szkodliwa, antypolska politykę swego brata.
  • ~Prawda u zapchlonego LISA
    (2018-05-07 11:55)
    ...chyba jak się POmyli ta q r w a antyPOlska ala SZECHTER z Goo Wnaa ,LISia kita będzie ogolona i puszczona boso na ulicy :-)
  • ~ja tylko pytam
    (2018-05-07 11:58)
    profesorku FRUSTRACIE a nie wstyd to POdlanczac sie do cudzej slawy pytam czy napewno profesorek pisal swoja prace naukowo czy POprostu napisal zdolny student
  • ~El Cretino
    (2018-05-07 12:00)
    Co to za nędza? Kto to jest "król"?
  • ~Ekonomista z Warszawy
    (2018-05-07 12:06)
    Ten komunistyczny profesor powinien zostać zdegelalizowany natychmiast! NATYCHMIAST!
  • ~Shadow
    (2018-05-07 12:13)
    Profesorku a ty kim jesteś , nie znam.
  • ~Hodowca królików
    (2018-05-07 12:32)
    To nie żaden Król, tylko co najwyżej królik. Królik bredząco-majaczący.
  • ~Koko
    (2018-05-07 12:41)
    Zryty beret prof.Krola.Wole jednego Kaczyńskiego jak 100 Tuskowi.
  • ~Linia
    (2018-05-07 13:02)
    Dla forumowiczów PIS, to ciało obce, nic nie jarzą.

Może zainteresować Cię też: