Prof. Król o Kaczyńskim: Uważam go za marnego przywódcę. To doprawdy żaden mąż stanu

| Aktualizacja:

Zdaniem prof. Marcina Króla, filozofa i historyka idei, Jarosław Kaczyński nie ma "ani ludzi, ani wizji".

wróć do artykułu
  • ~Adam
    (2018-05-07 11:39)
    Kaczyński, to wiem, ale Król? Nie znam i... niech tak zostanie.
  • ~ULICA I ZAGRANICA-
    (2018-05-07 21:21)
    Trzeba wreszcie głośno zadać pytanie: kto to jest Marcin Król? - - +To jest facio, który w bukiecie "demokratycznych" kwiatków, z którymi czeka na peronie na POwrót Tuska, ma między innymi taką zasuszoną paprotkę: --- "Doprowadzenie do anarchii najpierw medialnej, potem ulicznej, wreszcie prawnej to tylko pierwszy krok do tego, żeby – jak na początku rewolucji francuskiej – ujawniły się ******** a one pierwsze Kaczyńskiego i wszystkich innych wykończą. Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet jeśli nie będzie ona zgodna z prawem! Wzywam jako mieszkaniec demokratycznego kraju." ----- (tygodnik "WPROST" z 18 listopada 2012 roku) ---------
  • ~Stary Wiarus
    (2018-05-07 11:21)
    Opinia słuszna i trafiona tzw. geniusz podwórka, zaplątał się w końcu własne gacie, ubolewam tylko, że kolano go boli
  • ~PO.N do de
    (2018-05-07 11:30)
    Dla tow.Króla autorytetem jest BUl Komorowski, który się chwalił jak to ściągał na maturze z matematyki, a magisterkę napisał mu teść ubek.
  • ~ajax
    (2018-05-07 11:21)
    Oj, jak ci sfrustrowani "profesurowie" cierpią, oj jak oni cierpią?
  • ~Ekonomista z Warszawy
    (2018-05-07 12:06)
    Ten komunistyczny profesor powinien zostać zdegelalizowany natychmiast! NATYCHMIAST!
  • ~EZ
    (2018-05-07 11:35)
    No przecież każdy ętelektualysta wie, że prawdziwy mąż stanu to Schetyna, Komorowski, Tusk i Petru. A, i jeszcze Tusk.
  • ~wolf
    (2018-05-07 11:36)
    Zapewnie p. Król uważa się za intelektualistę formatu co najmniej europejskiego. Żałosne.
  • ~miecio34
    (2018-05-07 11:37)
    brawo krol nastepny z pieknym zyciorysem napisanym przez gieremka tak prowadzil cie sekretarz rzepinski a komunisci pozwalali ci pisac do nosy do francuskie kultury i przekazywac studenta odnich wiadomosc co jeszcze zaklamiecie bo zaniedlugo wyjdzie ze nie bylo w polsce zadnej opozyci poprostu wielkie klamstwo
  • ~detonacja
    (2018-05-07 18:55)
    Glupek z tytulem profesora,z bozej laski filozof,
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-05-07 17:19)
    Można paść ze śmiechu. Jarosława Kaczyńskiego ocenia facet, którego dorobek naukowy jest całkowicie nieznany i nic nie znaczy w świecie.
  • ~anton
    (2018-05-07 18:14)
    To ten profesor, który oblał maturę???Taki "profesor" powinien siedzieć cicho i walić salwy w stołek!!
  • ~ Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-07 11:41)
    Kaczyński ma problemy z nogą! pewnie od tego ciągłego wstawania z kolan...
  • ~mikron
    (2018-05-07 18:11)
    prof. Marek Król wyznak juz kiedys "byliśmy głupi", a dziś nie wydaje się, żeby jutro miał powiedzić coś innego. Taki ten Kaczor niby taki kiepski strateg, a zrobił wasz układ tak na szaro, że teraz możecie jedynie wylewać frustracje po gazetach.
  • ~nie slyszalem o nim
    (2018-05-07 19:04)
    A co to za profesor ten " Krol Gdzie on kroluje.
  • ~ngf
    (2018-05-07 16:30)
    za to PO miało wizję i ludzi do złodziejstwa
  • ~Leonard
    (2018-05-08 18:35)
    Z tego Króla to taki filozof jak ze mnie Einstein. Chłopek roztropek i tyle. Mądrej jego wypowiedzi jak dotąd nie usłyszałem,On może imponować tylko totalnej opozycji.
  • ~ZbychuZero
    (2018-05-07 21:03)
    Precz z pisbolszewią!
  • ~Edi
    (2018-05-07 15:17)
    Niestety Krol ma racje! J.Kaczynski sie wypalil.spadziewalam sie ze jego rzady beda lepsze od poprzednikow.ale prowadzi nas w zla strone. Juz nie pisze jak to mialo byc cudownie. A jego wspolpracownicy to lichota.zeby nie obrazac.P.Kaczynski nie ma juz pomyslow na Polske. Afery tez sa ! Liczylam.ze p.premier to wszystko rozkreci ale to byly tylko pobozne nadzieje! Lichota prawie pod kazdym wzgledem!
  • ~Andrew Pasich, RSA
    (2018-05-07 16:15)
    Kto to k.wa jest profesor Król??!!

Może zainteresować Cię też: