Fundacja specjalnej troski. PFN czego się nie dotknie, to… [KOMENTARZ]

Ten, kto wymyślił Polską Fundację Narodową oraz jej dowódców, musiał naprawdę nienawidzić Jarosława Kaczyńskiego oraz jego partii.

wróć do artykułu
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-05-13 10:59)
    Polska Fundacja Narodowa służąca jedynie do tego żeby nachapać się kasy, poupychać w zarządzie kolesi czyli "Dojna Zmiana" w całej okazałości!
  • ~aa
    (2018-05-13 11:05)
    odnosze wrazenie, ze z tego arykulu - porostu zeje nienawsic i zazdrosc, ze mamy swoje polskie grube pieniadze, a te plyna w polskie projekty. Opinie publiczna nie interesuje jakas celowosc, jakis zysk i lichwa, ale promuje to co sie podoba Polakom, polskiej wsi, polskim katolikom. I to boli,tych obcych, ze mozemy siebie promowac i ksztaltowac nasza sympatie na swiecie -Polska jest postrzegana w USA jako kraj ktory wydal Kosciuszke, Paderwskiego, spdkobiercow PW. Jetesmy uczciwi, nie klamiemy -ci inni bazuja tylko na swiatowym klamstwie i zalozycielskim micie. Brawo Pis i PFN !!!
  • ~Nauczyciel akademicki
    (2018-05-13 12:02)
    Karzden jeden ktury atakuje Polskie i PFN powinien zostać zdelegalizowany!
  • ~Karmen
    (2018-05-13 12:32)
    Fajne i bogate te różne prezesy tego Glińskiego . Sądy opluły , kumple zarobiły a teraz kombinują kogo by jeszcze . A nasza kasa im leci . Teraz mały kombinuje czy walnąć w Tuska , czy w Schetynę . A prezesiki kasują po dwadzieścia patoli i są szczęśliwi . A mordki tych ............też są ..........
  • ~borsukowa
    (2018-05-13 12:40)
    Pan prezes Swirski stara sie jak moze wypelniac misje wyraznie okreslona swoim nazwiskiem. A wwesola buziunia to potwierdza w pelnej krasie.
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2018-05-13 14:35)
    Przecież to nie jest cecha PFN, ale całego zapisiałego środowiska nieudaczników, arogantów i niekompetentnych zarozumialców. Ci ludzi zlikwidowali wszelkie bezpieczniki, spacyfikowali instytucje mające patrzeć im na ręce i kontrolować co robią. Jest jasne że w takich warunkach i przy tym rodzaju mentalności jaki reprezentują, robią i będą robić bałwaństwo za bałwaństwem - dotyczy to w równym stopniu PFN jaki i całego PiS-u, działań Morawieckiego, Dudy - każdego kto funkcjonuje w tym patologicznym układzie pozbawionym kontroli. Oni są jak ludzie nie odczuwający bólu - tacy bardzo szybko połamią sobie ręce, pogruchoczą palce - i nawet nie będą o tym wiedzieć...
  • ~alik
    (2018-05-13 14:47)
    Przeciez to PO ciagle kradnie no a sedziowie sa kleptomani. Co to znowu za prawda?
  • ~PO st BU eki kwiczą,drapią,gryzą
    (2018-05-13 16:29)
    q r w y PO st UB eckie wam tylko koryto zabrali - PARZALNIK zamknięty:-) Kwiczy UBectwo jakby na ubój szło ha ha ha:-)
  • ~wacek z Dżersej
    (2018-05-13 16:52)
    Bdb Fundacja bo reprezentuje Polskie i Polaków.

Może zainteresować Cię też: