Lubnauer do Rigamonti: Wie pani, w czym jest problem? Petru przegrał z kobietą

| Aktualizacja:

Ryszard Petru w porównaniu z Biedroniem jest światopoglądowym konserwatystą. Do polityki się wchodzi, żeby prezentować swoje poglądy, a nie po to, żeby dostosowywać je do zapotrzebowania. A to przecież Ryszard powiedział, że dobrze by było, żeby ludzie innej orientacji seksualnej się z tym nie obnosili - mówi szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

wróć do artykułu
  • ~Embrion
    (2018-05-14 23:36)
    PT Lubnauer jest lustro w domu? To proszę się przejrzeć. Mr Petru nie przegrał z kobietą.
  • ~.....
    (2018-05-14 17:30)
    Dno w wykonaniu Pani przewodniczącej...!!! Brak słów....Brutus...
  • ~a wy co sadzicie?
    (2018-05-14 16:51)
    Lub nauer to jakas taka...taka...taka co nie budzi zaufania.Pomimo,ze wygadana jak przekupka nie moge sie do niej przekonac.
  • ~msmsms
    (2018-05-14 16:33)
    A po co ten wózek?
  • ~coco
    (2018-05-14 14:16)
    O, jaki wysyp mizoginów.
  • ~A.H.
    (2018-05-14 14:15)
    Tu to się zgadzam. Petru to .... któremu Lubnauer nadepnęła na ambicję. W N wszystkie baby są bystrzejsze od Petru. Zwłaszcza Gaśnica.
  • ~elżbieta
    (2018-05-14 12:43)
    Co ona robi przy wózku dla inwalidy?. Taka miłosierna?. Przecież Wielgus z partii wywaliła, bo wsparła niepełnosprawnych.
  • ~Ryszard, jesteśmy z tobą
    (2018-05-14 11:04)
    Ale wiecie co, to jest ********* Ta pańcia, o fizjonomii moskiewskiej dyskobolki, wjechała do sejmu na plecach Ryszarda, który stworzył Nowoczesną. I takie są fakty. I teraz, jak wygryzła Ryszarda, kreuje się na wielką liderkę lewackiej formacji, która już na samym starcie dogorywa. Żenada.
  • ~genetic feler
    (2018-05-14 10:41)
    Ten wozek nalezy sie pani...z ta zdeformowana miednica i nogami.
  • ~kon
    (2018-05-14 10:12)
    z wygladu to raczej nie kobieta ale moge sie mylic
  • ~teresa
    (2018-05-14 08:48)
    Szacunek dla Pani, cenię za spokój, wyważone słowa, unikanie przepychanek, cenię za merytorykę i jasny komunikat. Życzę Pani dużo siły i niech się Pani nie da krzykaczom.
  • ~robcio
    (2018-05-14 07:25)
    Sen pisanej wariatki?
  • ~cuda
    (2018-05-14 07:17)
    Wredna baba wygrała z Petru podstępem .
  • ~Kamil
    (2018-05-14 06:57)
    Od początku wiadomo było,że Petru to podróbka banksterów od Balcerowicza.Ponoć jego uczeń i doktorant.Ładnie go wyuczył skoro Petru nie wiedział jaka Konstytucja u nas obowiązuje stwierdzając,że Konstytucja obecna ma 200 lat.Ekonomista też żaden a dodatkowo okłamał społeczeństwo występując w TVP zachęcał do nie przewalutowywania kredytów niby frankowych ,a sam przewalutował wcześniej. Od początku wiadomo było ,że Lubnauer jest wielokroć mądrzejsza od niego i faktycznie jest Doktorem a nie jakimś fircykiem udającym doktora.Zresztą od początku było wiadomo Petru lub Nauer i została Lubnauer
  • ~smilling
    (2018-05-14 06:51)
    Nie wiem, na czym to polega, ale mam dziwny odruch bezwarunkowy. Natychmiast zmieniam kanał, gdy ta damulka jest na wizji. Również razem ze jej ukochanym Grzesiem.
  • ~przypadkowy-czytelnik
    (2018-05-14 05:45)
    Ten wywiad jest po prostu ZA DŁUGI I ZA NUDNY. Nie dałem rady dojechać nawet do połowy
  • ~Pytam
    (2018-05-14 04:46)
    Kiedy sie to ujawni?
  • ~Roderyk.
    (2018-05-14 04:39)
    Tytuł mi wystarczy.Dalej nie czytam.,,Dzidzia" - proszę,nie epatuj swą kobiecością.Przy PANI ble ble - Himalaje to pagórki.
  • ~Jedno ciśnie się na usta:
    (2018-05-14 01:45)
    Staszek! - Nie pleć gł upot.
  • ~Co ona perdoli?!
    (2018-05-14 01:40)
    Przecież teraz tak zwana dawniej "płeć" to kwestia przelotnego kaprysu - a co najwyżej świadomego wyboru opcji ideologicznej!!! - A poza tym - czy Lubnauer to kobieta?! - Raczej kiepska podróba - coś a la Holland! --- Kopernik - to była kobieta!!!

Może zainteresować Cię też: