Kamień wiszący u szyi PiS. Internet nie zapomina i depcze posłowi Pięcie po piętach [FELIETON]

| Aktualizacja:

"Już niedługo Ameryka zapłaci wysoką cenę za ten grymas demokracji. Jak powiedział mój klubowy kolega poseł Stanisław Pięta, Obama to nadchodząca katastrofa, to koniec cywilizacji białego człowieka" - grzmiał dziesięć lat temu z trybuny sejmowej świętej pamięci poseł Artur Górski. Wbrew wizjom jego kolegi z PiS, cywilizacja białego człowieka nie tylko przetrwała, ale przeszła do oszałamiającego kontrataku w postaci Donalda Trumpa. Mimo to Internet nie zapomniał.

wróć do artykułu
  • ~youtube .com poleca
    (2018-06-02 09:23)
    Yaron Brook: Politicians like Hillary Clinton strive for Power
  • ~lewacy do pracy
    (2018-06-02 09:27)
    wasz idol Obama to wojownik z POkojową nagrodą Nobla. Więcej hyPOkryzji nie da się osiągnąć. Nawet Hilaryca by go nie przebiła.
  • ~tow. Ribbentrop i tow. Mołotow - POjednani PO latach
    (2018-06-02 09:35)
    Nie ma to jak nasz koczaniutki socjalizm. Tylko on nas wyzwoli. Całe socjalistyczno-kolektiwistyczne i POstęPOwe lewactwo kocha i s l a m, czyli ulubiona religię Adolfa H i Heinricha H.
  • ~cv
    (2018-06-02 10:02)
    Panie Krajewski **** na wsi ma nie całkiem takie pejoratywne znaczenie jak to pan tu próbujesz amputować.Dla chłopa to to nawóz ************* ale żaden nie nazwie tego fekaliami.Pan ma błędne wyobrażenie o wsi.Ciemnota co?
  • ~dm1
    (2018-06-02 10:07)
    WSTYD i HANBA ......to tyle, co mam do powiedzenia o tym arcyka .t ... o lic kim, pisua.rsk.im polityku, jego skandalicznych wypowiedziach i kur......... zachowaniu!
  • ~JOJO
    (2018-06-02 10:07)
    Im więcej takich cynicznych przygłupów jak Pięta...tym szybszy koniec PIS-dzielczej Sekty... - Paranoja i Schizofrenia...
  • ~Pieta winnien ustapic i nie siac zgorszenia
    (2018-06-02 10:48)
    Dla mnie Pieta jako polityk zlamal podstawowe zasady moralne / jesli jest to prawda co teraz sie pisze / , Zgrzeszyc kazdemu sie zdarza i wcale go to nie usprawiedliwia ,,Ci co go krytykuja niech sami spojrza na siebie ,Rozwiazlosc ,niewiernosc ,zdrady sa codziennoscia zycia dzisiejszych celebrytow i tzw,pseudo bohaterow politycznych ,medialnych czy z tzw,swiatka artystycznego , Pieta uwiklal sie w gorszacy romans z osoba ,ktora dazyla do kariery poprzez seks , Szkoda mi tylko rodziny posla Piety /zona ,dzieci / ,Prawdopodobnie dalszy ciag tej niewiernosci malzenskiej zakonczy sie tak jak znanego cudzoloznika Marcinkiewicza ,ktory jest teraz posmiewiskiem nawet w swoim otoczeniu , Zdrada ,krzywda innych osob,niewiernosc malzenska jest ciezkim grzechem i zawsze do konca ziemskiego zycia danej osoby bedzie wynaturzeniem moralnym zawsze ze skutkami negatywnymi ,Pieta jesli tak postapil / ? / powinnien ustapic , nie siac zgorszenia a takze odpokutowac swoja wine ..
  • ~Jaro
    (2018-06-02 11:03)
    Z WIKI: "Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda[1]. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści[2]."
  • ~hejj
    (2018-06-02 11:55)
    Ale się kotek ************ Po same jaja.
  • ~tonite
    (2018-06-02 11:58)
    P. Joanna Pęk, która ujawniła się w mediach jako porzucona kochanka WCz. Stanisława Pięty, posła PiS, od dłuższego czasu znana jest polskim służbom - donosi wPolityce. Wg portalu, kobieta "z premedytacją wślizgnęła się w zakamarki prawicowego środowiska, żeby toczyć precyzyjną grę". P. Pęk ma być znana polskim służbom, które miały ostrzegać przed nią już w czasie kampanii wyborczej. Portal podkreśla, że kobieta od czasu kampanii prezydenckiej próbowała wniknąć w struktury prawicy i uwiarygodnić się w konserwatywnym środowisku. Miała m.in. jeździć DudaBusem jako wolontariuszka, maniakalnie fotografowała się też z obecnym prezydentem, komplementując go bez końca na Twitterze. Chodziła również na miesięcznice smoleńskie, organizowała happeningi, była niezwykle aktywna na portalach społecznościowych, manifestując swoje prawicowe poglądy. Wkręciła się nawet do jednego z programów w TV Republika. Wg niektórych polityków, kobieta mogła być prowadzona przez obce służby." Z tymi zakamarkami prawicy" w przypadku PiSu to przegięli ale reszta jest ciekawa.
  • ~tt
    (2018-06-02 12:27)
    Jaką miarką mierzysz taką ci odmierzą! Jak ktoś wyciera sobie gębę wiarą, Bogiem, honorem, rodziną a sam ma brud za uszami godzien zaiste moralnego potępienia na taką skalę!
  • ~Trizub
    (2018-06-02 12:36)
    Piz to halota i bytlo.
  • ~coq
    (2018-06-02 12:49)
    Ale mi sensacja ,Pięta ruhcał na boku .Toż to zbrodnia na demokracji !!! Kurde tu burdele o mało chca zalegalizować ,narkotyki a chłopa o to ,ze se zaruhcal gdzieś .Weź pan koło i pnij się w czoło.
  • ~Przechodzień
    (2018-06-02 13:15)
    Niestety autor artykułu koniecznie musiał sobie znalezć również i inne "ofiary" tj.Milera,Palikota itp.. A jak ! Pięta Piętą ale i tym trzeba przyłożyć.
  • ~Jarek cierpi
    (2018-06-02 13:18)
    nie powinno być miejsca w polskim parlamencie dla tego patusa
  • ~obserwer_1
    (2018-06-02 13:48)
    pięta mnie nie obchodzi czy załatwiałeś pracę, mnie porusza to że zgrzeszyłeś myślą,czynem i sprzeniewierzeniem. za grzechy trzeba zadośćuczynić i pokutować, powinieneś w trybie natychmiastowym wylecieć z pis-u i klubu parlamentarnego. miejsce śmieci jest na wysypisku
  • ~Zniesmaczony
    (2018-06-02 14:10)
    Jest jeszcze jakiś ultra katol co to poucza jak mamy żyć? To teraz niech pinte nawraca! Wstyd i żenada patrzeć i słuchać was hipokryci nie dorastający do pięt ciężko żyjącym uczciwym Polakom!
  • ~piętaszek
    (2018-06-02 15:09)
    Takich Pięt,jak Pięta , którzy prowadzą Polskę ,,, piętami do przodu" jest w pisie dostatek. O WIĘKSZEJ LICZBIE PIĘTÓW , CUDZOŁOŻNIKÓW, W PISIE TOLEROWANYCH PRZEZ STARSZEGO KAWALERA,jeszcze nie słyszałem.Stanisław Pięta jest tu idolem sexu, w wydanie partii prawa i sprawiedliwości .Wielołóżkowiec Stasiu, jak wielowarsztatowiec.A Episkopat i Rydzyk milczą, CZY NIE CUDZIŁOŻ JUŻ NIE OBOWIĄZUJEW KOŚCIELE KATOLICKIM.
  • ~ministrant
    (2018-06-02 15:31)
    Takie wyczyny jak Stasia Pięty , czy Antoniego Macierewicza , nie przynoszą ujmy partii ,,PIS" bo są powszechne i nie są zgubne. Błądzą, lecz mają drogę do poprawy przez spowiedż i modlitewną pokutę.Ale widocznie uznają zasadę ,że trwanie w grzechu nie jest grzechem, jeżeli jest tu zbożny cel i zbożny czyn.
  • ~Lub...
    (2018-06-02 15:42)
    Ja za lubieżny, łatwowierny. czyn zostałem ukarany. Na drewnianym płocie zobaczyłem napis kredą ,,, DU..A. Pogłaskałem i wielka zadra weszła mi w dłoń. Musiałem udać się do pogotowia.Piętasa nie obowiązuje Dekalog, jak Rydzyka polskie prawo.

Może zainteresować Cię też: