Zaremba: Przed PiS kluczowa decyzja. Powrócić do rewolucji czy konsumować owoce zwycięstwa? [OPINIA]

| Aktualizacja:

Jeśli partia postawi na walkę, trzeba zadać pytanie o sens powołania na premiera Mateusza Morawieckiego. Oraz o to, czy rewolucyjne ugrupowanie może na dłuższą metę dobrze rządzić.

wróć do artykułu
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-08 20:49)
    A może nadeszła PORA ,by Media stały się Własnością Narodu Polskiego.Czyli minimum 58% w Polskich rękach.Nie ważne Prywatnych ,czy Państwowych. A to by oznaczało że co najmniej 40% tzw. propagandzistów utraci prace.
  • ~kate
    (2018-06-08 21:04)
    O, Zaremba dam głos. I jak zwykle "doradza" PiSowi. No i broni TVN , Faktu i Onetu, czyli wszystko po staremu. To kolejny dowód, że z decentralizacja mediów PiS baaardzo się spóznia.
  • ~do Pana Zaremba
    (2018-06-08 21:08)
    panie Zaremba ,skoro sprawy zaszły tak daleko to na Pana miejscu pojechałbym skarżyć się do Brukseli że PIS teraz ma jakons tam decyzyje ktorom TY nie psewidujes
  • ~kolemb
    (2018-06-08 21:30)
    "... koncept rządzącej prawicy jako ugrupowania forsującego rewolucyjne prawa." Panie Zaremba, zwalczanie bezprawia nazywa Pan "forsowaniem rewolucyjnych praw"? Gratuluję.
  • ~Jurek Sienkiewicz
    (2018-06-08 21:46)
    A tu ku..... Leninowi kolana gniją.Czas wracać do trumny w mauzoleum!!!!
  • ~ikarus
    (2018-06-09 00:14)
    Żeby opłacić potrzeby państwa rządy potrzebują pieniędzy. Wszystkimi operacjami finansowymi zajmuje się Bank Centralny (w Polsce Narodowy Bank Polski) znajdujący się w rękach prywatnych – tak, tak – prywatnych, choć niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę ????!!!!
  • ~motek
    (2018-06-09 00:46)
    Tak czy siak, PiS pozostawi po sobie spaloną polską ziemię.
  • ~Jurek Sienkiewicz
    (2018-06-09 05:58)
    Zaremba Ty walnij się w ten pusty łeb! Od pierwszego dnia zwycięstwa ruszyli do konsumowania.Ty ich jeszcze namawiasz na większą konsumpcję.Czy polscy dziennikarze całkiem stracili poczucie rzeczywistości?
  • ~Jaro
    (2018-06-09 10:26)
    Popatrzcie ilu tu pisich trolli na forum. To potwierdzałoby tezę pana Piotra, że coś tam, coś tam,... kombinują przy mediach. Czeka nas powtórka z ustawy Jakiego o IPN, tylko jeszcze gorsza.
  • ~Be, a ta Mazurek to już całkiem
    (2018-06-09 13:01)
    Niech żyje koryto !
  • ~mega
    (2018-06-09 18:57)
    Trzeba koniecznie dorżnąć te lewacką watahe. Nawet w sensie dosłownym! Ani kroku do tyłu. Do ataku Naprzód!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-06-13 20:29)
    Znalazł się następny POlszewik ZARĄBANY .. kiedy te POlszewiki nabio rą wiedzy jak POlska była za nich oddawana w OBCE RECE za GROSZE i zostawili PIS taki pasztet

Może zainteresować Cię też: