"Liczba obelg, jakie spadła na Ziemca przekroczyła to, co zwykle zarezerwowane jest dla prezesa PiS" [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Rocznice w Polsce to dla elit politycznych ciągłe utrapienie. Większość dat, jak np. 3 Maja jest tak uniwersalna, że muszą je wspólnie obchodzić rządzący oraz opozycja. Cierpiąc przy tym niepomierne katusze. Rocznice przypominają bowiem, choć przez jeden dzień, że nadal istnieje coś, co łączy ze sobą Polaków. Tymczasem politycy dobrze wiedzą, że najskuteczniej pozyskuje się lojalności wyborców radykalizując konflikty i pogłębiając polaryzację między wrogimi obozami.

wróć do artykułu
  • ~krasnal ogrodowy
    (2018-06-10 11:26)
    Wscieklosc lewackich i neomarksistowskich szumowin rowniez w ten sposob znajduje swoje ujscie.
  • ~Wolny Polak
    (2018-06-10 11:28)
    Przyjdzie do nich zaduma jak oderwiemy pis od koryta.
  • ~bert
    (2018-06-10 11:30)
    Jakoś dziwnie NIE ŻAL mi tego pana. Ma to na co sobie zapracował, więc niech się nie dziwi!!!
  • ~Gamba
    (2018-06-10 11:53)
    No tak was lud kocha!
  • ~jork
    (2018-06-10 11:58)
    Lewy czerwcowy. Każdy wie o co albo o kogo chodzi wie, ale lewactwo i kolorowi nie chca o tym pamiętać I dla nie poznali wrzucają zdarzenia z innych lat.
  • ~ajax
    (2018-06-10 12:12)
    Hordy lewackich i płatnych POtrolli opanowały fora internetowe racząc nas "mową miłości"?!
  • ~Swołocz
    (2018-06-10 12:15)
    lewatywna cierpi. Super!
  • ~Filip
    (2018-06-10 12:34)
    Odkad Kurski jest szefem TVP, progamy, w tym dziennik telewizyjny sa o wiele lepsze. No I Opole swietne.
  • ~Wania
    (2018-06-10 12:44)
    tupot naszych walonek jest ukojeniem dla wielkiego towarzysza $oroSSa
  • ~Filip
    (2018-06-10 12:55)
    Pisze tak , bo mi za to płacą -tyle w temacie
  • ~v
    (2018-06-10 12:59)
    Nic nie trwa wiecznie.
  • ~xxl
    (2018-06-10 13:02)
    Musiał ciężko pracować na taki wynik .
  • ~#freeTommyRobinson
    (2018-06-10 13:02)
    A ja kocham Pana Jarosława , jesli by tylko zechciał związałbym się , obiecuje ,że bede go całował całego cm po cm
  • ~krasnal ogrodowy
    (2018-06-10 13:06)
    My wyborcy PIS pozwalamy naszym rządzącym ---jeśli PO kradło PIS też może , jeśli PO kłamało PIS tez może
  • ~Loli
    (2018-06-10 13:09)
    Te wpisy świetnie wpisują się w to, na czym zależy obu partiom. PiS i PO to jedna partia, partia rządzących. Ludzie bez poglądów, którzy zrobią wszystko żeby zostać na listach partyjnych, nie istotne na której.
  • ~jork
    (2018-06-10 13:10)
    Konie w stadninie w Janowie ogłosiły strajk głodowy , dlatego nasz rząd nie może niczego zrobić , wszyscy psioczą na rządzących , a to wina koni
  • ~Wyborca PIS
    (2018-06-10 13:13)
    Drzewa w Puszczy Białowieskiej popełniły zbiorowe samobójstwo --dlatego Pan Minister Szyszko nie jest niczemu winny ---wyrok Trybunału Stanu .My Polacy w to wierzymy , dlatego ,że Pan Jarosław nie sprzeciwił sie temu wyrokowi
  • ~Wiktorianka
    (2018-06-10 13:14)
    Kocham Jarosława i gdybym miała jeszcze cnotę , straciłabym ją tylko z Panem Jarosławem
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-06-10 13:14)
    Ziemiec robi to samo co robi Pochanke, Werner, Kolenda Zalewska, Olejnik i wielu innych - nie wmowicie mi ze to sa ludzie ideowi ktorzy wierza w te bzdury ktore mowia - nie chce mi sie wierzyc ze kazdy prezenter jest tak glupi jak Kinga Rusin i Hanna Smoktunowicz razem wziete i podzielone przez Tomasza Lisa - jesli jest jednak tak ze oni w ta wierza to dlaczego odmawiac prawa Ziemcowi do tej samej wiary? Co to wiara zastrzezona wylacznie dla przedstawicieli narodu wybranego i jego sluzacych?
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-06-10 13:16)
    Najmądrzejszy i nieomylny jest tylko Pan Jarosław Kaczyński , od niego bije łuna mądrosci , nad głowa ma aureolę --ON jest Świetym ---zapamietajcie to sobie

Może zainteresować Cię też: