"Liczba obelg, jakie spadła na Ziemca przekroczyła to, co zwykle zarezerwowane jest dla prezesa PiS" [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Rocznice w Polsce to dla elit politycznych ciągłe utrapienie. Większość dat, jak np. 3 Maja jest tak uniwersalna, że muszą je wspólnie obchodzić rządzący oraz opozycja. Cierpiąc przy tym niepomierne katusze. Rocznice przypominają bowiem, choć przez jeden dzień, że nadal istnieje coś, co łączy ze sobą Polaków. Tymczasem politycy dobrze wiedzą, że najskuteczniej pozyskuje się lojalności wyborców radykalizując konflikty i pogłębiając polaryzację między wrogimi obozami.

wróć do artykułu
  • ~krasnal ogrodowy
    (2018-06-10 11:26)
    Wscieklosc lewackich i neomarksistowskich szumowin rowniez w ten sposob znajduje swoje ujscie.
  • ~bert
    (2018-06-10 11:30)
    Jakoś dziwnie NIE ŻAL mi tego pana. Ma to na co sobie zapracował, więc niech się nie dziwi!!!
  • ~ajax
    (2018-06-10 12:12)
    Hordy lewackich i płatnych POtrolli opanowały fora internetowe racząc nas "mową miłości"?!
  • ~Wolny Polak
    (2018-06-10 11:28)
    Przyjdzie do nich zaduma jak oderwiemy pis od koryta.
  • ~jork
    (2018-06-10 11:58)
    Lewy czerwcowy. Każdy wie o co albo o kogo chodzi wie, ale lewactwo i kolorowi nie chca o tym pamiętać I dla nie poznali wrzucają zdarzenia z innych lat.
  • ~Swołocz
    (2018-06-10 12:15)
    lewatywna cierpi. Super!
  • ~Filip
    (2018-06-10 12:34)
    Odkad Kurski jest szefem TVP, progamy, w tym dziennik telewizyjny sa o wiele lepsze. No I Opole swietne.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-06-10 13:14)
    Ziemiec robi to samo co robi Pochanke, Werner, Kolenda Zalewska, Olejnik i wielu innych - nie wmowicie mi ze to sa ludzie ideowi ktorzy wierza w te bzdury ktore mowia - nie chce mi sie wierzyc ze kazdy prezenter jest tak glupi jak Kinga Rusin i Hanna Smoktunowicz razem wziete i podzielone przez Tomasza Lisa - jesli jest jednak tak ze oni w ta wierza to dlaczego odmawiac prawa Ziemcowi do tej samej wiary? Co to wiara zastrzezona wylacznie dla przedstawicieli narodu wybranego i jego sluzacych?
  • ~Gamba
    (2018-06-10 11:53)
    No tak was lud kocha!
  • ~Wiktorianka
    (2018-06-10 13:14)
    Kocham Jarosława i gdybym miała jeszcze cnotę , straciłabym ją tylko z Panem Jarosławem
  • ~Ferdek
    (2018-06-10 15:52)
    Nie oglądam TVN bo kłamie jatrzy i jest obca tylko TVP i jest mi z tym dobrze. O gustach się nie dyskutuje .
  • ~jork
    (2018-06-10 13:10)
    Konie w stadninie w Janowie ogłosiły strajk głodowy , dlatego nasz rząd nie może niczego zrobić , wszyscy psioczą na rządzących , a to wina koni
  • ~Wisława
    (2018-06-10 15:47)
    Panie Krzysztofie to znaczy ze mówi pan prawdę, która krytyków tak boli.
  • ~jajco
    (2018-06-10 13:29)
    ziemiec gada to za co mu placą. i co zle robi? posłusznzy jest
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizu Tuskowaczewskij
    (2018-06-10 15:11)
    nasze m o r dy do koryta, ch.., du.. i kamieni kupa. No a ostatecznie wprowadzimy szariat.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-06-10 13:16)
    Najmądrzejszy i nieomylny jest tylko Pan Jarosław Kaczyński , od niego bije łuna mądrosci , nad głowa ma aureolę --ON jest Świetym ---zapamietajcie to sobie
  • ~es
    (2018-06-10 16:36)
    Panie Krzysztofie jestem za. Dobra zmiana. Nie będę POsługiwał się językiem "totalnych". Żal d... ściska, bo odcięli dostęp do korytka. Oglądam TVP i są to programy, które nie straszą POlaków. W Polsce demokracja ma się ok.
  • ~Wania
    (2018-06-10 12:44)
    tupot naszych walonek jest ukojeniem dla wielkiego towarzysza $oroSSa
  • ~Wyborca PIS