Nieważne ile peanów na cześć Trumpa wyśpiewa Andrzej Rosiewicz. Polska PiS nie jest pupilem USA [OPINIA]

| Aktualizacja:

Unia może nas nie lubić, najważniejsze, że Ameryka kocha – krzyczał rozentuzjazmowany pan z amerykańską flagą, witając w lipcu 2017 r. Donalda Trumpa. A bard okresu komunistycznego Andrzej Rosiewicz wyśpiewywał peany na cześć prezydenta USA w piosence „From Warsaw with Love”.

wróć do artykułu
  • ~internautka 50+
    (2018-06-13 08:15)
    Autor tych mądrości p Zaborowski niech się zacznie leczyć
  • ~sokowirówkabula
    (2018-06-13 07:58)
    Panie Zaborowski , "na czym Pan jedzie" , czy to to samo co bierze Nitras ? , " bard okresu komunistycznego" - naprawdę tak Pan sądzi? , kim Pan jest ? - wysłannikiem Berlina do obrzydzania legalnej władzy Polakom ! Jest Pan zwykłym , wynajętym przez niemiaszków opluwaczem Mojej Ukochanej Polski !!! Proszę przestać nas obrażać !!!
  • ~Don Biszkopt
    (2018-06-13 07:45)
    Bez przesady z tą przyjaźnią Trumpa i Macrona. Te wszystkie gesty, niby żartobliwe to było ciąganie Macrona jak psiaka. Macron próbowa łsię siłować ale Trump fizycznie jest mocniejszy, pokazywal kto tu rządzi.
  • ~?!
    (2018-06-13 07:00)
    Jaki konkretnie jest cel tych wypocin?????
  • ~motek
    (2018-06-13 03:41)
    Polska polityka jest aktualnie jednoznacznie totalitarna. AMEN :-(
  • ~motek
    (2018-06-13 00:49)
    Tak nawiasem mohery, USA jest jednym z bardzo ważnych członków Komisji Weneckiej... praworządność... budżet UE...itd...hehehe... SUPER ZMIANA!
  • ~motek
    (2018-06-13 00:40)
    No i tak to wygląda z Polską, która w 966 padła na kolana przed czarną mafią i klęczy do dzisiaj!
  • ~Charlie
    (2018-06-12 21:51)
    Polska = smrod, brud i kaczynski
  • ~Grisza
    (2018-06-12 18:03)
    Towarzyszu autorze dobry proletariacki tekst zapraszamy do ambasady po tantiemy
  • ~karla
    (2018-06-12 16:19)
    jak pamiętam to ten wielki artysta śpiewał dla gorbaczowa
  • ~080~
    (2018-06-12 16:18)
    Polityka to interesy a nie to czy ktos kogos lubi czy nie lubi, durne pawiany.
  • ~nie ma glupich
    (2018-06-12 16:14)
    To wlasnie Polska PIS jest pupilem Stanow. Polska Opozycji jest pupilem UE.
  • ~Janek-007
    (2018-06-12 16:07)
    No i co z tego. Tak to wygląda jak się polska racje stanu w polityce zastępuje przymilaniem i tonami wazeliny. Pajace nigdy nie miały dużo respektu nie tylko w USA. Polsce najbardziej szkodzi totalna opozycja i obrotowe elity przyspawane do koryta. W dzisiejszej sytuacji jaka jest w USA obojętnie co Polska by nie zrobiła to zawsze będzie za mało i za późno i tak bedzie nawet jak zmienia Trumpa na kogoś innego.
  • ~eks-pedyt
    (2018-06-12 14:48)
    Brawo panie Rosiewicz, zawsze z wiatrem, jak chorągiewka. Tak trzymać, oby była tylko kasa.
  • ~Waszczyk
    (2018-06-12 13:57)
    prędzej Trump kopnie takiego ważnego sojusznika jak Polska,niż Rosiewicz zatańczy czaczę
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-12 13:30)
    Nawet Ślepy wie.Że USA ma jednego Sojusznika=---IZRAEL.I tyle w temacie.
  • ~Kontemplyta
    (2018-06-12 12:26)
    If I can zaproponować: Czy można coś zrobić z potworkiem słownym "liberalno-lewicowy"? Który niewiele się różni w odbiorze mózgu od specjalizacji z medycyny ogólnej? "Left-liberal" po angielsku oznacza lewe skrzydło liberałów, a ci siedzą koło konserwatystów, więc do lewicowości droga daleka. Od takich sformułowań można sobie prawą półkulę mózgu zwichnąć (myślenie logiczne).
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2018-06-12 11:46)
    Pisowskie kulsony nie dają Ameryce żadnych powodów aby się z nami kolegować. Pokazywać Polski jako przykładu udanej transformacji i powrotu do orbity cywilizacji i wartości Zachodu już się nie da - pod rządami Plugawej Zmiany obsuwamy się w kierunku zaściankowej rosyjskiej prowincji. Za to pisowskie kulsoństwo wyraźnie podważa te zachodnie i amerykańskie fundamenty cywilizacyjne - państwo prawa, demokrację, trójpodział władzy, wolność mediów. W wypadku Kima Amerykanie muszą przymykać oko nawet na największe barbarzyństwo. Ale my się nie liczymy - Amerykanie niczego nie muszą. Jak nie będą mili po co się kolegować - nie będą.
  • ~mkk
    (2018-06-12 11:19)
    Władze amerykańskie maja Polskę w nosie. Normalny AMerykanin anwet nie wie, gdzie Polaak lezy i jakiego języka uzywa. Wiedzą: WAŁESA, a jak są Szkoci czy Irnaldczycy, to jeszcez JPII. Poza tym : Nic. Zero. Nul.
  • ~Leon
    (2018-06-12 11:01)
    Gdybyśmy kupili karakale ,bylibyśmy przynajmniej pupilami Makrona.

Może zainteresować Cię też: