Edward Lucas: Porozumienie Trump - Kim to historyczny błąd. Polska może się obawiać o sojusz z USA

| Aktualizacja:

Edward Lucas, ekspert ds. bezpieczeństwa i wiceszef think tanku Center for European Policy Analysis, nie zostawia suchej nitki na porozumieniu Trump - Kim. Szczególnie mocno dostaje się prezydentowi USA.  W rozmowie z "Super Expressem" padają także wypowiedzi dotyczące Polski...

wróć do artykułu
  • ~mysli ,ze madrzejszy odemnie
    (2018-06-13 13:45)
    co za duren z autora tego atrtykulu, albo ma zle intencje.
  • ~Sierpem i młotem w lewacką hołotę
    (2018-06-13 13:50)
    Znowu fake news, albo stworzenie nieistniejącego problemu. Wszyscy wiedzą lepiej niż USA i kto z kim i na co się umówił i oczywiście Polska zagrożona.... Jedyny ratunek w naszych braciach Niemcach? Idźcie w tej gazecie w Pi....u
  • ~pytanko
    (2018-06-13 13:53)
    Woleli byście wojnę atomową w Korei i Japonii ?
  • ~sedno
    (2018-06-13 14:23)
    A kim jest jakis Edward Lucas? Nikim, zerem. Jego glupie propagandowe opinie nic nie znacza ani nikogo nie obchodza.
  • ~polityszyn
    (2018-06-13 14:23)
    Artykuł kompletnie nie na temat i pokazujący całkowitą ignorancję autora. Tezy oczywiście widać że zaczerpnięte od lewackich antyamerykańskich ośrodków bruxelskich
  • ~lon
    (2018-06-13 16:34)
    Jankesi nie przejmują się reżymem w Arabii Saudyjskiej to mają sie przejmować Koreańczykami . Jankesi od zarania dziejów stosowali wybiórczą polityke w stosunku do reżymów i dyktatur. Jednych wieszali i mordowali , innym dostarczali broń i gazy bojowe.
  • ~Władimir Ilicz Putin
    (2018-06-13 15:29)
    Polska powinna sobie już dawno odpuścić Amerykę. Zobaczymy co będzie dalej,ustawa 447 itd...
  • ~dynastia PUTINYCH
    (2018-06-13 14:04)
    Osiągamy stan nasycenia dla naszego wielkiego dryblera żoliborskiego . Teraz nic mu już nie przeszkodzi zostać namiestnikiem całej Polszy .
  • ~wera
    (2018-06-13 14:06)
    Jak można podać rękę oprawcy, który ma na sumieniu tysiące istnień ludzkich ?
  • ~samael
    (2018-06-13 17:02)
    Kolorowy prezydent dostałby kolejnego Nobla, a ten może liczyć wyłącznie na krytykę. Wojna lepsza, co nie?
  • ~uchuchu
    (2018-06-13 16:36)
    Taki think tank jak UE - kupa g.
  • ~lon
    (2018-06-13 16:37)
    Grubas Kim to morderca, tytan, dyktator ale nie można mu odmówić sprytu i bezczelności , jak równiez zaradności i fachowości. Jednak w Szwajcarii dostał dobre wykształcenie .
  • ~Tadeusz
    (2018-06-13 18:45)
    Ale glupi artykul. To co ten Lucas chce - wojny nuklearnej? Czy on pomyslal o olbrzymich kosztach manewrow? Kto za to placi - rozbrojona UE, czy USA? Tacy "uczeni", nigdy nie probowali przewidziec rozmontowania Zwiazku Sowieckiego. Nie chcieli tez zjednoczenia Niemiec. Chyba czas aby Polnocni Koreanczycy zaczeli zyc jak ich poludniowi ich bracia. Pomyslcie, ze tam gdzie Amerykanie zwyciezyli w wojnie (Niemcy, Japonia, itd) ludziom zycje sie niezle. Po prostu oni "nie kopia lezacego", jak nasi bracia Sowieci po II wojnie.
  • ~prezes
    (2018-06-13 16:53)
    to wszystko bylo ustalone z Chinami,oni pilnuja calego dealu,najpierw Kim byl w Pekinie i tam dowiedzial sie od swojego jedynego pol-sojusznika jakie sa warunki,Trump zrobil tylko medialny show.Osobiscie sadze,ze rzecz skonczy sie jak w RFN-NRD,gremia kierownicze zalapia sie na duza kase,Korea Pld i Chiny zaczna tam robic grube geszefty,Korea Pln ma spore zasoby naturalne.Tak jak w Polsce, na przejsciu do kapitalizmu najbardziej zarobily elity PRL.Tu bedzie podobnie-dla ludu zostanie fasada komunistyczna,kopia systemu chinskiego,on sie w Azji sprawdza.Mysle,ze mnie nos polityczny nie myli.
  • ~Nickodem
    (2018-06-13 18:38)
    Ten cały Edward Lucas to historyczny błąd matki natury. Jest grupa ludzi którym zależy żeby świat był cały czas w napięciu Z siatką skomplikowanych układów, sojuszy i wzajemnych wrogości. A jak dwóch wrogów siada przy stole żeby się dogadać w końcu jak ludzie ( oczywiście nie wierzę w całkowicie czyste intencje z obu stron ale zawsze coś) to jakiś znawca analizę z d....y wyciąga i wywiadu dla gazety wybiórczej udziela. Całe szczęście że patrząc po komentarzach ludzie mają swoje rozumy.
  • ~jim
    (2018-06-13 16:23)
    Ameryce nie podoba się ustawa o IPNie, a nam ustawa 447.
  • ~nick
    (2018-06-13 20:04)
    Straszny problem Kim nie bedzie straszył świata bronią nuklearną i co teraz wymyślą?
  • ~internautka 50+
    (2018-06-13 16:39)
    Ten Lucas to wszystkiego się boi, w nic nie wierzy ale ekspertem się jest więc o kant stołu potłuc te jego wynurzenia.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-06-13 15:39)
    Kim to dobry i sprawiedliwy gospodarz! Morawiecki dobrym premierem ale brakuje mu wizji jak Kimowi! Taki drugi polski Kim jest na potrzebny!
  • ~lewactwo permanentnie niezadowolone
    (2018-06-13 22:03)
    jakby ten Trump nie stał, to zawsze jego du.. z tyłu, sorosiate lewactwo nie może mu tego wybaczyć

Może zainteresować Cię też: