Kabaret Mariusza Błaszczaka

| Aktualizacja:

Trudno się z zapowiedziami szefa MON nie zgodzić. Problemem tej komedii, czy raczej tragifarsy, jest to, że niezależnie, czy aktor jest z PiS czy z PO, takich monologów i wielkich słów mamy bardzo wiele. Tylko że od tego Wojsko Polskie nie zwiększa w zauważalny sposób swoich zdolności. Wypada mieć nadzieję, że reżyserzy ze Wschodu zbyt szybko nie będą chcieli kręcić filmów w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~ocena z Bieszczad
    (2018-06-25 07:48)
    PiS = PZPR w akcji
  • ~MANNEKEN PIS rozkraczony nad wodą
    (2018-06-25 07:52)
    Szkoda, że USA nie chce mieć następnego stanu pomimo wielkich starań obecnego rządu. Wielkich, to w zasadzie mało powiedziane, bo już wszystko zezłomowane, wszystko legło w gruzach /ruiny są w takiej sytuacji wręcz marzeniem/ i nic z zalotów ? Ale co to za kawaler, który przez 3 lata nie umie się nawet ubrać na randkę. Szkoda Gdyni, w której kabaret się rozgaszcza.
  • ~Szwejk
    (2018-06-25 07:53)
    no Błaszczak wazeliniarzu prezesa nic nowego nie pokazałeś ...
  • ~Jam
    (2018-06-25 08:13)
    "Reżyserzy ze Wschodu" maja głeboko gdzieś Polskę, której władze dobrowolnie poddały sie okupacji USA. Zresztą reszta świata tez ma nas w "wielkim uważaniu", własnie za służalczość, lizusotwo, bycie kolejnym po Ukrainie pieskiem do obsikiwania nogawek Rosji, dojenie własnych obywateli na potrzeby zagranicy itp.. Długo by jeszcze wymieniać...
  • ~lon
    (2018-06-25 08:26)
    Vipy oglądające defiladę , wspaniała defiladę nieistniejącej Marynarki Wojennej , tego by nawet Lem nie wymyślił. cha cha .
  • ~pikus
    (2018-06-25 08:30)
    Placimy rachunkiu za 26 lat oszolomstwa ekonomicznego i placic bedziemy jeszcze dlugo
  • ~druznik
    (2018-06-25 08:47)
    musimy liczyc militarnie sami na siebie ? bezprzykladna porazka szczytu Tuska w Brukseli - pracodawczyni Tuska Merkel mimo ksiazeczki czekowej nie zdolala osiagnac na "mini szczycie" jakiegokolwiek porozumienia odnosnie najazdu hord na europe. Szczyt zakonczyl sie bez jakiegokolwiek oswiadczenia, konfernecji prasowej - to podkresla jak sklocila Merkel nawet Francje czy Wlochy. Za tydzien spotkanie Rady Europejskiej -uwazam, ze nasza delegacja powinna sie wymowic urlopem, czy choroba -poslac tam 3 polityczny garnitur bez prawa podpisywania czegokolwiek.
  • ~slazak
    (2018-06-25 08:48)
    Dobra zmiana jak w pilce noznej
  • ~Athel von Loren
    (2018-06-25 08:53)
    dodam jeszcze, ze jednym z glownych eksporterow szkolenia i wyposazenia sluzb specjalnych, oraz niektorych systemow - nota benezakupionych lub skopiowanych w usa - dla Polski jest Izrael. Kupujemy przedrozone i niekompatiblne programy i bron zamiast budowac szkoly, uniwersytety, fabryki, technologie i infrastrukture bo to jest najlepsze uzbrojenie.
  • ~Tusku wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-06-25 08:56)
    śmieszny ten Płaszczak, ale pisowskiego kloca Adriana nie przebije, powinien jak Adrian przy przemowach podnosić bródkę
  • ~Warszawianka
    (2018-06-25 09:01)
    Skończ wodogłowcu wojnę z Rosją w 15 minut przykryja nas czapkami. Pora wznowić współpracę bo przygraniczni przedsiębiorcy zbankrutowali.
  • ~wielka myśl samego prezesa
    (2018-06-25 09:01)
    Wczoraj zrozumiałam co jest powodem gadulstwa o przekopaniu mierzei . Otóż nasze okręty nie mieszczą się w cieśninie Botnickiej gdyż Rosjanie mają małe okręciki swojej zacofanej i nic nie wartej floty.No cóż boją się naszej potęgi dlatego należy wypisać się z NATO i UE .NIECH DRŻĄ NA SAMĄ MYŚL ,ŻE ICH NIE WSPOMOŻEMY A MOŻEMY POMÓC ROSJI.
  • ~obywatel
    (2018-06-25 10:06)
    Stoimy nad przepaścią, a za niedługo zrobimy krok wprzód.
  • ~gajowy
    (2018-06-25 11:43)
    PiS traktuje Polaków jak kretynów i sądzi że można w nieskończoność mydlić oczy zapowiedziami zakupu helikopterów, przywracając jednocześnie do służby muzealne czołgi T-72. Ciekawe czy to cynizm, głupota, czy celowa dywersja wymierzone w polskie zdolności obronne...
  • ~oni zaszkodzili :
    (2018-06-25 12:10)
    PO plus chlopki rozropki z PSL rozbroili Polske.
  • ~Tadek.R.
    (2018-06-25 12:28)
    W depozytach Bundeswery stoi ok. 600 niepotrzebnych czołgöw Leopard-2 Może pan Minister kupi ze 300 dla Polskiej Armii ?
  • ~WK
    (2018-06-25 14:22)
    Sowietykus i pachołki Kaśki III w akcji
  • ~Fil
    (2018-06-25 14:48)
    Wojska obrony cyberprzestrzeni??? Ja nie mogę. Ten gość musi zmienić dostawce prochów bo ten obecny najwyraźniej oszukuje go na towarze i wizje po nim nie są takie jakie miały byc!!!
  • ~zulka
    (2018-06-27 15:51)
    Panie Ministrze. Chyba największym skokiem technologicznym polskiego wojska nie jest zakup u amerykanów rakiet ziemia - powietrze średniego zasięgu lecz ich wyprodukowanie w Polsce i ich sprzedaż innym krajom. To wlaśnie bytłby sukces i skok technologicznym . A tak póki co Polska wyciąga i odkurza stare czołgi.
  • ~Łeeeech
    (2018-06-28 15:35)
    1 lipca święto wazeliniarza. Trzeba konicznie wysłać Błaszczakowi wiaderko by się u kaczora nie zakleszczył. Jakiś czas temu mocno się przetarł i garniturek poprzecierał. Teraz mo to robić bez odzieży i mocno nawazelinowany.

Może zainteresować Cię też: