Ustawa o Sądzie Najwyższym wchodzi w życie. Co zyskamy na tej wojnie?

Zaczyna się tydzień, w którym w sądownictwie i wokół niego bardzo wiele będzie się działo. To będą kolejne polityczne, wyzwalające wiele emocji bitwy. Pył jednak opadnie. Wojna o sądy niedługo dobiegnie końca. Z coraz większą siłą i natarczywością powracać będzie pytanie o to, co uzyskaliśmy w zamian.

wróć do artykułu
  • ~~
    (2018-07-01 19:33)
    Czyli koniec państwa prawa i postępująca dyktatura!
  • ~Norymberski
    (2018-07-01 19:34)
    Nowi,lepsi prawi i sprawiedliwi sędziowie już czekają. PiS słynie przecież z jakości swoich kadr. Misiewicze, Piotrowicze itd.
  • ~Monachijski
    (2018-07-01 19:36)
    Czyli następuje śmierć praworządności i demokracji a w zamian będziemy mieli dyktaturę żoliborskiego pokurcza!
  • ~twitter Hashtag #WalkAway
    (2018-07-01 19:36)
    sorosiato-hillaryczne lewactwo w USA POległo w gruzach
  • ~nu
    (2018-07-01 19:39)
    To Bolek będzie skakał przez płot z Gesdorfką czi nie bendzie ?
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2018-07-01 19:41)
    No to Frans dał PO tylicy !
  • ~Monachijski
    (2018-07-01 19:44)
    Czyli następuje rozkwit praworządności i demokracji. Natomiast w Brukseli będziemy mieli dyktaturę Danzigowego pokurcza i Luksemburskiego pijaczyny!
  • ~Bolek, Bolek trzymaj siem
    (2018-07-01 19:44)
    Bolesław PO-dje bobu i zrobi PO-rządek ! Jak walnie z POtylicy gazem musztardowym to POlicyja POdda siem do dymisyji !
  • ~Norymberski
    (2018-07-01 19:46)
    Nowi, lepsi, praworządni i sprawiedliwi sędziowie już czekają. Natomiast PO słynie z nijakości swoich kadr, chu.., du.. i kamieni kupa, Tuleja itd.
  • ~~
    (2018-07-01 19:49)
    Czyli koniec państwa UBolkowatego bezprawia i postępującej $orosiatej dyktatury
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-07-01 19:54)
    PRAWDA BOLI.CENZOR OD STOSUNKUJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaczyna się Tyd--ń ,który pokaże.Pol------------ to Kraj -d-----------------y o sobie.A może w----- UE.Ten tyd--ień pokaże ,c--------------------------------------------------------------------------wem. . Czyj Zawód ,czyja Wiedza ważniejsza dla Narodu?. Ten ------------------------------------------------------------------
  • ~231
    (2018-07-01 19:56)
    POdczas multikulturalnej sesji koza odgryzła mi kulsonika, towarzyszu $oroSS, co ja mam teraz zrobić?
  • ~obserwer_1
    (2018-07-01 19:59)
    ja nic nie chcę zyskać bo żadne zyski nie będą warte tyle co fakt że nie muszę już oglądać ani wysłuchiwać tego starego ograniczonego umysłowo babska
  • ~A.H.
    (2018-07-01 20:07)
    jestem bardzo znanym socjalistą, do tego bardzo lubiącym is lam. Towarzysze Ribbentrop i Mołotow mogą to POtwierdzić
  • ~mirror
    (2018-07-01 20:10)
    By wyprowadzić Wymiar na prostą należy odebrać wszelką władzę i pieniądze różnym ciałom, stowarzyszeniom, radom starych zramolałych sędziów, przyspawanych do koryt kasy, kanap i decydowania o losach innych często lepszych od nich samych. Zło Wymiaru tkwi w bierności, bezczynności rządu, ministra, Prezydenta. Sędzią zostawało się nie z nominacji nieinteresującego się czymkolwiek Prezydenta lecz z namaszczenia kolesiów czyli "ciała", starej gwardii. Za każdym z tych "ciał" kryje się polityczny i osobisty interes, kumoterstwo, nepotyzm i udawanie sędziowania. To środowisko zadżumione, nie zlustrowane.
  • ~malana
    (2018-07-01 20:48)
    Same ruskie hejterzy tutaj, plujecie na Unie ale Polacy sa madrzejsci od waszych kopiejkowych wypocin i wiedza skad plynie zamoznosc. za ural gryzipiorki.
  • ~fajfik
    (2018-07-01 22:11)
    Licznik pokazuje 29 komentarzy, a na stronie widać ich ledwie 16. Robicie sobie kpiny z ludzi? Nie zapraszajcie do komentowania skoro tak nas traktujecie.
  • ~aals
    (2018-07-01 22:23)
    To będzie koniec PO bolszewii.
  • ~feldmarszałek
    (2018-07-02 00:03)
    A co można zyskać na tym, że pisowscy politykierzy uzależnią od siebie sędziów? Podobno to Naród miał ich kontrolować, a kontroluje kasta wybrana przez zaledwie kilka milionów Polaków. Plugawa Zmiana będzie się za to oszustwo smażyła w piekle. Ale wcześniej stanie przed sądem. Polskim sądem - nie żadnym partyjnym trybunałem.
  • ~motek
    (2018-07-02 04:08)
    Kolesie pisowców otrzymali w zamian ciepłe posady...

Może zainteresować Cię też: