Słowik: Sejm może już wszystko. Może nie dopuścić do wyborów wracającego z Brukseli Donalda Tuska

Czy parlament może uchwalić ustawę, a prezydent podpisać, że ludzie z miast powyżej 200 tys. mieszkańców nie mają praw wyborczych? I dopóki Trybunał Konstytucyjny jej nie uchyli, będzie to obowiązujące prawo? Czy Sejm może uchwalić ustawę, w której wskaże, że posłami mogą zostać wyłącznie osoby o wzroście poniżej 175 cm? A czy można uchwalić, że kandydatem na prezydenta nie może być ktoś, kto ma 174 cm wzrostu, i tym samym nie dopuścić do wyborów wracającego z Brukseli Donalda Tuska?

wróć do artykułu
  • ~Slowik uwazaj co piszesz
    (2018-08-15 21:19)
    Ty Slowik, czy ty jestes krewnym gangsteta o pseudonimie „Słowik” przywodcy gangu pruszkowskiego co obrabial VAT. Jesli tak to wkopiesz nieswiadomie Donka i obaj pojdziecie siedziec.
  • ~Kumpel
    (2018-07-28 16:19)
    POlska....POlska....POlskaaaaaaaa
  • ~kwapi
    (2018-07-15 01:18)
    PiS tak się trudzi a Wam wystarczył TU134 i hulaj dusza.
  • ~Daremny Futer.
    (2018-07-14 06:01)
    To tylko daremny Futer.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-09 20:28)
    Co to za narost na nosie u tego TYRANA
  • ~Nie-prawnik
    (2018-07-09 17:30)
    Panie Patryk Słowik! Wygląda na to , że Pan to taki „dzielny” człowiek. Wikipedia podaje aż 3 instytucje: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Tyle tylko, że instytut co coś innego niż w y d z i a ł. Jako absolwent figuruje Pan tylko jako: Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zatem nie jest Pan p r a w n i k e m. Pan tylko u k o ń c z ł wydział prawa i administracji. Zatem, przypominam: Aplikacja – praktyka absolwenta studiów prawniczych, mająca na celu przygotować go do wykonywania poszczególnych zawodów prawniczych. Praktyka ta odbywa się w miejscach i w czasie określonym szczegółowymi przepisami i kończy się zdaniem stosownego egzaminu państwowego. Celem aplikacji jest przygotowanie aplikanta do należytego i samodzielnego wykonywania zawodu. Prawnik – osoba pełniąca funkcję lub zawód albo posiadająca wykształcenie prawnicze. Rozumienie tego pojęcia jest niejednolite i zależy od takich czynników jak kultura prawna, czas czy przyjęte teorie socjologiczne. Teorią pojęcia „prawnik” zajmuje się komparatystyka prawnicza Zatem, tytuł „prawnik” jakim się Pan posługuje, nie jest adekwatny z zawodem prawnika. Proszę, zatem, sprostować informacje biograficzne w Wikipedii.
  • ~Strzelec wyborowy z Bejrutu
    (2018-07-09 17:03)
    Panie P.Słowik!. Tak to jest, jak Pan napisał, nawet "głupie prawo". Ale od tego jest Trybunał Konstytucyjne. I nawet do "głupie prawo". należy przestrzegać, do czasu jego uchylenia lub modyfikacja. Mądrzejszy od Pana gość powiedział: "prawo ie prawo znaczy, a sprawiedliwość sprawiedliwość.".Pański artykuł to bałamuty napisane bez zachowania należytej staranności. Proponuję Panu "gazetki ścienne, a nie robienie Polakom "wody z mózgu".
  • ~sp
    (2018-07-09 12:45)
    Taką mamy konstytucję i trzeba jej bronić do granic absurdu.
  • ~polak z polski
    (2018-07-09 12:05)
    oni sie dowiedza do czego jest zdolny prawdziwy polak a nie zas----niec z pisio----ndu
  • ~Der szwab
    (2018-07-09 03:32)
    Donaldinio nie wróci bo ma kontrakt z Merkel na opluwanie Polski.
  • ~amen
    (2018-07-08 20:44)
    tusku to ma raczej 164 cm
  • ~Gucip
    (2018-07-08 20:22)
    Sama jesteś mamusią gościa który prędzej lub później będzie molestował!!!!!!
  • ~At.
    (2018-07-08 17:15)
    Tusk wygląda na chorego .
  • ~skrzydlaty
    (2018-07-08 15:58)
    Mogą także uchwalić przymusowe leczenie dBilly. Czego jeszcze nie wymyślicie ? TW Bolek już oszalał , teraz kolejni KOD-i a r z e. Precz z dopalaczami, bo wam mózgi zanikają.
  • ~JOJO
    (2018-07-08 12:56)
    Mam nadzieję...że CANALIA i jego Sekta...połamie sobie resztki zębów...na Tusku...i nie tylko...
  • ~lola lip
    (2018-07-08 12:11)
    Czy takim " nikt" interesuje się społeczeństwo ???? Może najwyżej zająć się prokurator - Amber Gold, Vat, Smoleńsk , itd
  • ~Mukka
    (2018-07-08 11:33)
    Czołem putinowskie i pisie kurtyzany. Waszych wpisów nikt nie bierze na poważnie ale pracujecie na próżno dalej. Najlepsze jest to, że coraz trudniej was rozróżnić - siedzicie juz obok siebie?
  • ~Słonecznik
    (2018-07-08 11:09)
    Pisie trolle... jesteście za małe pikusie dla Pana Donalda Tuska. Który z was kiedyś zajdzie tak daleko jak on? Odpowiedź brzmi : nikt.... Możecie tylko szczekać jak małe pikusie na rozkaz, za marne grosze...
  • ~odsunąc od władzy na zawsze
    (2018-07-08 09:56)
    Teraz już wiadomo, że Tusk jest niemieckim agentem I był koniem trojańskim w polskim rządzie. Powinien być czlkowicie odsuniety od wszelkiej polityki w Polsce. Jesli to mu sie nie podoba, niech zamieszka w Niemczech na stałe.
  • ~groteska
    (2018-07-08 09:39)
    Czy są jakieś granice głuPOty w wykonaniu mówiących naszym językiem sowieciarzy i szmalcowników?

Może zainteresować Cię też: