"Budżet strefy euro to swoisty anons polityczny. I ustępstwo Merkel, która najwyraźniej straciła cierpliwość wobec Warszawy"

| Aktualizacja:

"My nie jesteśmy już krajem podatnym na szantaże energetyczne" - mówi w rozmowie z DGP Janusz Lewandowski, europoseł PO.

wróć do artykułu
  • ~Kara
    (2018-07-09 07:11)
    Ten bezczelny nieudacznik przyczynił się do rozwalenia pięciuset najlepszych polskich firm, a teraz ******* bez sensu i judzi na Polskę.
  • ~krytyk
    (2018-07-09 07:54)
    ja już dawno straciłem cierpliwość do pełoskich złodzieii
  • ~JaWasTez
    (2018-07-09 07:12)
    Nie anons tylko donos .
  • ~Polonus
    (2018-07-09 07:21)
    ,, Merkel, która najwyraźniej straciła cierpliwość wobec Warszawy i Budapesztu,, co to za myślenie jakieś poddańcze kolonialne tego J.Lewandowskiego i PO.Ten facet ma jakiś ,, Kompleks Sztokholmski ,, jak on nie wie o co chodzi to do szkoły niech idzie po nauki z powrotem.
  • ~Norymberski
    (2018-07-09 07:05)
    PO=lackie zaprzaństwo!
  • ~nieskundlony
    (2018-07-09 07:30)
    Ten Lewandowski to wielki laskawca -"będziemy niwelować stratę" takich jak on ,którzy zaorali Polskę a teraz niby się troszczą jest więcej .Wybory tuż tuż mam nadzieję,że im ślicznie podziękujemy.
  • ~md
    (2018-07-09 08:00)
    Mam nadzieję, że ta oberszuja trafi w końcu tam gdzie jej miejsce... tak na co najmniej 15 lat.
  • ~Kaz
    (2018-07-09 08:01)
    Ten typ ze szczura mordą doprowadził do rozgrabienia kraju i wyprzedaży Polski za grosze oraz zadłużył na wiele pokoleń.Wtedy to Angela nie traciła cierpliwośći. Niemcy byli wręcz zadowoleni.
  • ~bankier
    (2018-07-09 08:42)
    znowu ten kolejorz z carskiej koleji warszawsko-wiedenskiej ? jak ten facio wyglada ? pamietam, jak Marcinkiewicz "wywalczyl" budzet 70 mld i wtedy wszyscy skakali pod niebo -dzsiaj te 60 miliardow -to tyle ile Grecja dostaje prawie co roku, zeby panstwowy zawod taksowkarza mial dozywotnie emerytury po 3000 eu. Zadluzona strefa euro, nie ma szans na oddluzenie w tym tysiacleciu i oddanie naszej zlotowki to dla gospodarki cios wiekszy jak przyjecie 2 milionow nachodzccow.
  • ~dm1
    (2018-07-09 07:27)
    hehehehehe...............................
  • ~Bocian
    (2018-07-09 09:26)
    W żaden sposób nie przyczynił się do tego o czym mówi, a jednocześnie ciągle wspiera Brukselę do szantażu politycznego!!!
  • ~TVN glos z brukseli
    (2018-07-09 08:59)
    Osoba z Polskim paszPOrtem i brukselskim napletkiem w tylku.
  • ~bkj
    (2018-07-09 09:53)
    Der dziennik jak Lewandowski szuje anty Polskie !
  • ~saw
    (2018-07-09 08:51)
    Złodziei, sprzedawczyków i zdrajców należy trzymać z daleka od Polski.
  • ~niesaros
    (2018-07-09 09:04)
    urabianie naszej naiwnosci ?? co dzsiaj znaczy w skali swiatowej owe 70 czy 100 miliardow na 4 lata ? tyle co roczny budzet zadluzenia Grecji czy Hiszpanii pokrywany z lewej kasy UE, 30- 40 miliardow kosztuje w NRF utrzymania przybylej hordy agresorow w skali rocznej, Wlochy maja zadluzenie 500 miliardow euro, a sam Dojcze Bank siedzi na dlugach 50 blionow roznych deriwatow - niechodliwych produktow bankowych. Krotko mowiac 60 miliardow z UE to poprostu jalmuzna dla biednych, ktorzy aby uruchomic jakis fundusz musza miec jedna trzecia wlasnych srodkow -ten srodek to nasza zlotowka, a nasz dlug zewnetrzny i wewnetrzny siega juz biliona zlootych. To tak uroslo od czasu wciskania politycznej jalmuzny z brukseli -kto to splaci i kiedy ? w tym stuleciu pewnie juz nikt.
  • ~babazwozu
    (2018-07-09 09:00)
    "Kim jest Janusz Lewandowski"-Gazeta Bałtycka.Jest w internetach. Dlaczego ten człowiek jeszcze nie siedzi? Wszyscy klną Balcerowicza( i mają rację) a o Lewandowskim cicho.Różnica jest taka,że Balcerowicz to teoretyk a Lewandowski to praktyk.
  • ~Wyprzeaż majątku Narodowego.
    (2018-07-09 08:16)
    Za wszelką cenę sprywatyzował majątek narodowy.
  • ~z.
    (2018-07-09 08:31)
    Myslalem, ze w eurokolchozie o budzecie decyduja wszyscy, ale dzieki Der Dziennikowi wiemy, ze jest to osobista decyzja p. Merkel. Fajny ten eurokolchoz...
  • ~komasa
    (2018-07-09 08:19)
    Posrednio ten zlodziej przyznal iz w UE rzadzi Berlin, byly postpeerel juz jedynie z kazdym zdaniem pograza siebie i cala te swoje zlodziejskie lata rzadow
  • ~oboz zdrady
    (2018-07-09 11:21)
    Co oznacza slowo "my"... jakie my! wylizywaczu rowow brukselskich.

Może zainteresować Cię też: