"Czynności wykonywane przez Małgorzatę Gersdorf nie wywołują żadnych skutków prawnych. Co innego działania sędziego Iwulskiego"

| Aktualizacja:

"Czynności wykonywane przez Małgorzatę Gersdorf nie wywołują obecnie żadnych skutków prawnych. Co innego działania sędziego Iwulskiego" - mówi w rozmowie z DGP Paweł Mucha, wiceszef Kancelarii Prezydenta RP, pełnomocnik prezydenta ds. referendum konsultacyjnego.

wróć do artykułu
  • ~Bubu
    (2018-07-10 20:50)
    Nie rozumiem , po co naszemu krajowi taki bałagan? Po co dezorganizuje się kraj i do tego z rozmysłem?
  • ~qaizka
    (2018-07-09 21:37)
    Panie Mucha.Pan powiedział w mediach szczecińskich że Pan Duda jest prezydentem wszystkich Polaków ,a Pan Duda wcześniej w wywiadzie rzekł ,że śmiać mu się chce gdy ktoś uważa go za prezydenta wszystkich Polaków. Ustalcie to najpierw między sobą a potem komentujcie.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-09 20:39)
    Żal mi tej pani Geistorf tyle kasy z urlopu na zmarnowanie a ludzie tak ciężko pracują na pieniązki a tu koniec kadencji
  • ~lukaszbaj
    (2018-07-09 16:07)
    Dlaczego nikt głośno nie mówi o uchwale podjętej przez Prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej, która po przeanalizowaniu stanu prawnego wydała oświadczenie, że w ocenie palestry prof. Gersdorf pełni funkcję I Prezesa SN do 2020 roku.
  • ~Cielak
    (2018-07-09 15:00)
    Żeby tylko makrela od tego wszystkiego wariacji pipy nie dostała
  • ~cv
    (2018-07-09 14:41)
    Lewactwo żałuje ,że nie zlikwidowało wyborów jak rządziło bo oprócz nich nikt nie ma prawa rządzić.
  • ~cv
    (2018-07-09 14:30)
    W jakim artykule jest łamana ta komusza konstytucja ,pajace ? Wam się demokracja pierli z bupokracją.
  • ~Dobra Zmiana :)
    (2018-07-09 14:18)
    Jestem za stary, żeby być sędzią, ale na tyle młody, żeby śpiewać   ...nowe motto na gmachu Sądu Najwyższego w Warszawie 2018 ;) POlska
  • ~tgbv
    (2018-07-09 13:49)
    Totalna , skorumpowana, nadzwyczajna kasta prawnicza przyspawana do stołków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skorumpowane , zakłamane i konfidenckie Żurki ,Rzeplińskie ,Stępnie , Gersdorfy, Laskowskie, Strzembosze , Milewskie,Łączewskie, Biernaty i inne , na telefon i nie tylko, pseudo sędziowie szarogęszą się w Polsce i polskich sądach , jak by to był ich prywatny folwark !!!!!!!!!!!!!!! Tak po prawdzie to część tych pseudo sędziów cierpi na demencję , bo nie pamiętają co robili , czy i co kradli , z kim przebywali , co mówili , w jakich rozróbach ze świeczkami brali udział , to jak mogą orzekać w sprawach sądowych !!!!!!!!!!! Należy wprowadzić obowiązkowe badania psychologiczne i psychiatryczne !!!!!!!
  • ~Demaskator
    (2018-07-09 13:34)
    Mam nadzieję że ten bandycki rząd przestanie rządzić już niedługo.
  • ~Filip
    (2018-07-09 13:30)
    Trzeba pisać była prezes sądu.
  • ~mola
    (2018-07-09 13:29)
    Ta kobieta rzeczywiście jest w opałach. Naciskają na nią jak tylko mogą, żeby podskakiwała w ich rytmie. Ciekawe ile ma do stracenia ???????
  • ~Mok
    (2018-07-09 12:47)
    Uważaj mucha by Ci skrzydełek nie oderwali
  • ~stop
    (2018-07-09 12:38)
    Iwulski niech martwi się o siebie. Jeszcze bez emerytury pójdzie siedzieć za stan wojenny. Z jego wypowiedzi wynika, że bił, ale lekko i nie po głowie i nerkach.
  • ~Niech żyje Polska - wolna od PiSu
    (2018-07-09 12:36)
    Będziecie siedzieć. To tylko kwestia czasu.
  • ~egon
    (2018-07-09 12:20)
    65 letnia babcia powinna honorowo iść na emeryturę, niestety uważa się za niezastąpioną, przykleiła się do korytka jak świnka.
  • ~yon
    (2018-07-09 12:20)
    Konstytucja nie brała pod uwagę rządów bandytów.
  • ~jj25
    (2018-07-09 12:19)
    Na czym najchetniej siada Mucha? :)
  • ~retro
    (2018-07-09 12:06)
    @Stanislaw We wszystkich mediach a szczegolnie w der dzienniku dominuje CHAMSTWO i propaganda po-matolska by osmieszyc kraj, rzad i wszystko co polskie - WSTYD
  • ~mój
    (2018-07-09 12:03)
    Panie Mucha czy zaczynają już obowiązywać dekrety? Dlaczego Prezydent, a praktycznie Pan nie spytał o konstytucyjność ustawy? Czyżby już każdy w Polsce może stanowić prawo? Państwo Sędziowie brońcie Konstytucji, bo polegniemy jak marne stworzonka. A Suweren niech wymaga od Sędziów rzetelnej pracy i orzekania zgodnego z wolą tegoż Suwerena!

Może zainteresować Cię też: