"Czynności wykonywane przez Małgorzatę Gersdorf nie wywołują żadnych skutków prawnych. Co innego działania sędziego Iwulskiego"

| Aktualizacja:

"Czynności wykonywane przez Małgorzatę Gersdorf nie wywołują obecnie żadnych skutków prawnych. Co innego działania sędziego Iwulskiego" - mówi w rozmowie z DGP Paweł Mucha, wiceszef Kancelarii Prezydenta RP, pełnomocnik prezydenta ds. referendum konsultacyjnego.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2018-07-09 10:54)
    Panie ministrze, proszę martwić się o siebie, a nie o panią Gersdorf. Za udział w pisowskim zamachu stanu będzie Pan siedział - razem ze swoimi kolegami, w tym panem prezydentem.
  • ~Pamiętajmy,że TUSKIPO+żyt SZECHTER i KAPUŚ BOLEK
    (2018-07-09 11:02)
    to opcja niemiecka rozkładająca Polskę i Polaków za pieniądze BUNDESKALIFATREPUBLIK oraz kolegi TUSKA-żółwik PUTIN!!!
  • ~Andy
    (2018-07-09 11:12)
    Pan Mucha ma rację, prawo tworzy m.in Konstytucja która mówi o 6-letniej kadencji Pierwszego Prezesa SN, a nie wypowiedzi takich komentatorów jak On.
  • ~OPSERWATOR
    (2018-07-09 11:02)
    mam wrazenie ze ta kobieta nie ma wlasnego zdania ze jest grupka starych KOMUSZYCH SEDZIOW ktura pilnuje tej pani by przypadkiem sie nie urwala im ze smyczy
  • ~Norymberdzki
    (2018-07-09 10:56)
    Niech to powie Andrzej Duda w formie postanowienia z kontrasygnatą premiera. Pewnie boi się odpowiedzialności konstytucyjnej ?
  • ~idź w zaparte
    (2018-07-09 11:00)
    Przeczytałem .Nie wszystko zrozumiałem. Myslę , że to ma się mniej więcej tak : jest lato , będzie pogoda , albo i nie będzie . Będzie padać a może i nie będzie . Fantaści, interpretatorzy , chachmęciarze . . .
  • ~Karmen
    (2018-07-09 11:17)
    To jest rozumowanie na poziomie muchy . Na szczęście są prawnicy polscy i zagraniczni znający prawo i KONSTYTUCJĘ i tłumaczą nam co się dzieje .I to są orły a nie muchy.
  • ~Mietek ze WSI
    (2018-07-09 10:56)
    Kończy się pewna epoka. Rustykalna epoka.
  • ~Ty zorro zamknij r y jaka u siebie nie jesteś
    (2018-07-09 11:04)
    niemiecki psie :-)
  • ~obywatel_PP
    (2018-07-09 11:29)
    No to dlaczego do TK nie zwróci się inna uprawniona osoba : Prezydent, premier, minister sprawiedliwości, marszałek Sejmu i Senatu, w końcu 50 posłów....No dlaczego każdy się boi wychylić ?
  • ~i kto to mówi ?
    (2018-07-09 11:31)
    Ale mamy nibyautorytety prawne, Mucha się rozsiadł w jaskini łamaczy prawa u jeszcze Prezydenta, Muszyński się rozsiadł w już rozwalonym Trybunale Konstytucyjnym - jakaś epidemia entomologiczna ? Łamacze mówią o łamaniu - i kto to mówi ? Wiceszef Kancelarii Prezydenta /a kto jest jego szefem ?/, który nie jest uprawniony do stanowienia prawa, a tym bardziej nie powinien wypowiadać się na temat Konstytucji. W swoich myślach doszedł już do zwracania pieniędzy – ciekawie się zapowiada ale dla samego Muchy, ile będzie musiał zwracać za swoje bzdurne komentarze z katedry.
  • ~Niech żyje Polska - wolna od PiSu
    (2018-07-09 12:36)
    Będziecie siedzieć. To tylko kwestia czasu.
  • ~Stanisław
    (2018-07-09 11:49)
    We wszystkich mediach dominuje propaganda pisowska,dziennikarze posłusznie drukują,co powiedział prezes,ministrowie rządu i prezydenta.W mediach nie drukują wypowiedzi liderów i działaczy opozycji,naukowców,obiektywnych publicystów i wypowiedzi zwykłych obywateli na spotkaniach pisowców,z mieszkańcami regionów.Kaczyśki dalej twierdzi,że jest demokracja,a on nie może demokratycznie rzadzic,bo przeszkadza mu opozycja,dlatego z miłości do Polaków ,podjoł decyzje,o uzbrojeniu straży marszałkowskiej w ostrą amunicje,Co nato preciętni polacy?.
  • ~tgbv
    (2018-07-09 13:49)
    Totalna , skorumpowana, nadzwyczajna kasta prawnicza przyspawana do stołków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skorumpowane , zakłamane i konfidenckie Żurki ,Rzeplińskie ,Stępnie , Gersdorfy, Laskowskie, Strzembosze , Milewskie,Łączewskie, Biernaty i inne , na telefon i nie tylko, pseudo sędziowie szarogęszą się w Polsce i polskich sądach , jak by to był ich prywatny folwark !!!!!!!!!!!!!!! Tak po prawdzie to część tych pseudo sędziów cierpi na demencję , bo nie pamiętają co robili , czy i co kradli , z kim przebywali , co mówili , w jakich rozróbach ze świeczkami brali udział , to jak mogą orzekać w sprawach sądowych !!!!!!!!!!! Należy wprowadzić obowiązkowe badania psychologiczne i psychiatryczne !!!!!!!
  • ~mój
    (2018-07-09 12:03)
    Panie Mucha czy zaczynają już obowiązywać dekrety? Dlaczego Prezydent, a praktycznie Pan nie spytał o konstytucyjność ustawy? Czyżby już każdy w Polsce może stanowić prawo? Państwo Sędziowie brońcie Konstytucji, bo polegniemy jak marne stworzonka. A Suweren niech wymaga od Sędziów rzetelnej pracy i orzekania zgodnego z wolą tegoż Suwerena!
  • ~jj25
    (2018-07-09 12:19)
    Na czym najchetniej siada Mucha? :)
  • ~Filip
    (2018-07-09 13:30)
    Trzeba pisać była prezes sądu.
  • ~egon
    (2018-07-09 12:20)
    65 letnia babcia powinna honorowo iść na emeryturę, niestety uważa się za niezastąpioną, przykleiła się do korytka jak świnka.
  • ~stop
    (2018-07-09 12:38)
    Iwulski niech martwi się o siebie. Jeszcze bez emerytury pójdzie siedzieć za stan wojenny. Z jego wypowiedzi wynika, że bił, ale lekko i nie po głowie i nerkach.
  • ~yon
    (2018-07-09 12:20)
    Konstytucja nie brała pod uwagę rządów bandytów.

Może zainteresować Cię też: