Cenckiewicz: Prezes SN Józef Iwulski oficerem Ludowego Wojska Polskiego i żołnierzem Wojskowej Służby Wewnętrznej. "Sytuacja anormalna"

| Aktualizacja:

Prezes Sądu Najwyższego Józef Iwulski jest oficerem Ludowego Wojska Polskiego i szkolonym żołnierzem Wojskowej Służby Wewnętrznej - poinformował w środę na Twitterze dyrektor Wojskowego Bura Historycznego Sławomir Cenckiewicz.

wróć do artykułu
  • ~Sacco
    (2018-07-11 16:12)
    Jak to? Przecież mówił, że nie jest. Kłamał?
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-07-11 16:20)
    i co teraz pisowskie katole łyso wam
  • ~sad
    (2018-07-11 16:21)
    Czyli co? Wierutnie kłamał!
  • ~Zepp
    (2018-07-11 16:21)
    Kukliński też był oficerem LWP.
  • ~Antyubek
    (2018-07-11 16:22)
    A twój dziadek Mieczysław Cenkiewicz był pył pułkownikiem UB katujacym patriotów Polskich.
  • ~do wuja
    (2018-07-11 16:22)
    Co z tą kastą?
  • ~Szyba
    (2018-07-11 16:23)
    A czy nie było tak , że każdy student musiał odsłużyć rok w LWP w tak zwanym "SORze" z którego wychodził porucznikiem ?
  • ~Mark Twain
    (2018-07-11 16:24)
    Sławomir Cenckiewicz ma szczęście, że urodził się w 1971r. a nie kilkadziesiąt lat wcześniej. Wcale nie dlatego ma szczęście, że później urodzony jest zawsze młodszy.
  • ~$$$.Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-11 16:26)
    Panie Centkiewicz ,przedtem byly inne czasy ,teraz sa inne czasy w ktorych zyjemy i musial ktos pracowac ,wiec to nie jest jego wina , czasy byly inne .
  • ~t.
    (2018-07-11 16:27)
    Ale jak to ???? Sedzia SN klamal ???? To niemozliwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~nina
    (2018-07-11 16:28)
    I co z tego wynika?w PRLu kazdy gdzies pracowal, nie kazdy byl swinia czy donosicielem,do PZPRu nalezalo kilka milionow ludzi ,w tym kilkunastu dzisiejszych poslow i politykow PiSu, jak rowniez byly prokurator stanu wojennego oskarzajacy opozycjonistow.
  • ~head
    (2018-07-11 16:29)
    Odkrył Amerykę? Przecież każdy kto był w wojsku w ramach zas. slużby wojskowej po studiach był oficerem LWP - parę milionów ludzi.
  • ~Trzeba cos zrobic z tym typem
    (2018-07-11 16:30)
    Byly czerwony klawisz prezesem Sadu Naczelnego. Taki numer zdarza sie w Polsce. To jest zenujace.
  • ~Naucz
    (2018-07-11 16:33)
    Ćmoku z Interii.WSW to Wojskowa Służba Wewnętrzna.
  • ~BoBi
    (2018-07-11 16:38)
    Ludzie opamietajcie sie bo niedlugo zaplona stosy w Polsce. Nie znam przeszlosci goscia (p. Iwulskiego) ale na zdjeciu jest w mundurze "ptaka -bazanta" czyli kaprala podchorazego a nie zadnego oficera. Moze go pozniej przeniesli do rezerwy. Chce przyponiec, iz w "dawnych czasach" wszyscy studenci szli na przeszkolenie po studiach, po to aby w razie "W" zostac oficerami. A gdzie mieli wsadzic prawnika po studiach ? Przeciez nie do czolgistow gdzie ja bylem ! Pewnie poszedl to szkoly dla prawnikow, ktora podlegala WSW . Nie wiem czy byly inne mozliwosci. A wiec jedno zdjecie z legitymacji to jeszcze nie zaden dowod !
  • ~ja...
    (2018-07-11 16:48)
    ...Kłamczuszki...WSW to Wojskowa Służba Wewnętrzna a nie Więzienna...to spora różnica REDAKTORZE, no nie???
  • ~nina
    (2018-07-11 16:50)
    Cenckiewicz mija sie z prawda ,sedzia skonczyl studia w 1976r na uniwersytecie we Wroclawiu, zostal asesorem w 1978r w sadzie w Krakowie,od 1980r zwiazany z Solidarnoscia, wiec nie zostal wyslany do SN,a szkolenie wojskowe mieli wszyscy studenci ktorzy byli normalni i ktorzy nie mieli wysoko postawionych rodzicow,wszyscy na dziennych studiach przechodzili szkolenia wojskowe.
  • ~xxc
    (2018-07-11 16:55)
    Cenckiewicze i inne usluzne lizotylki są dumą kaczystanu
  • ~Muchomorek
    (2018-07-11 16:57)
    Cytat "Widziałem jego akta w IPN i jestem w szoku..." - zapomniał tylko dopisać, jakie "grzybki" zjadł wcześniej. Inaczej by tak nie bredził.
  • ~Vac
    (2018-07-11 17:17)
    A obecnie premierem jest facet z syndromem MUNCHAUSENA- TO DOBRZE?

Może zainteresować Cię też: