Gasiuk-Pihowicz: Każdy, kto nie szanuje decyzji instytucji UE, lub gra na ich osłabienie, jest adwokatem Putina

| Aktualizacja:

Jesteśmy świadkami swego rodzaju wyścigu polityków PiS, którzy chcą zdążyć przed orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i dokonać politycznego skoku na Sąd Najwyższy. Obawiam się, że meta tego wyścigu może znajdować się poza Unią Europejską - mówi Kamila Gasiuk-Pihowicz w rozmowie z dziennik.pl

wróć do artykułu
  • ~zyga
    (2018-09-16 15:08)
    Przecież to oczywiste.Mamy już putinowskich sługusów:terlecki,antek policmajster czy falenta i jego kolesie z FSB.
  • ~bertsi
    (2018-09-15 23:22)
    Zgadza się . UE popiera budowę gazociągu Nord Stream 2, a Polska protestuje popierając w ten sposób Putina
  • ~ja 58
    (2018-09-15 21:54)
    Dlaczego opozycja idzie linią wydzieloną przez PIS.Pani Gasiuk-Pihowicz zamiast szukać wyborców i szukać słabości PIS.Drąży temat który można załatwiać po wyborach,ten wyścig to zmyłka prezesa.PIS zbiera punkty w kraju a opozycja straszy Putinem.Pan prezes nie jest aż tak naiwny i gra na dwa fronty.Łapie wyborców z prawej i lewej strony Odry.
  • ~bbb
    (2018-09-15 09:48)
    Gasiuk, dlaczego nie wypowiadasz sie o Angelii Merkel ,ze jest w dobrych , b. dobrych ukladach z Putinem i wspolnie realizuja swoje niecne plany w tym przeciw Polsce
  • ~Nadzieja
    (2018-09-15 08:32)
    oto dwa szkodniki Narodu Polskiego,a obok nich szczury towarzyszące spodlona V kolumna , na następną kadencję sejmu plebsy polityczne będą już na luzie razem z wnukiem gomułki , jest nadzieja że PIS osiągnie większość konstytucyjną , i zrobi z wnukami sowieckimi porządek ,
  • ~Kamila
    (2018-09-14 21:29)
    Komu loda ?
  • ~And
    (2018-09-14 19:21)
    A ja szanuję Putina i nienawidzę PiS. I co zrobić z takimi wyborcami, jak ja, moja rodzina i spora grupa znajomych. Przez fiksację wszystkich partii na temat rosyjskiego prezydenta spora część elektoratu leży odłogiem.
  • ~Warszawiak
    (2018-09-14 19:01)
    Mamo ja głupia Kamilowa kup mi TRAMWAJ
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-09-14 18:58)
    Ta owijka co się kręci miedzy PetRUSEM a Ciężkotyłczną emidrantów od LESEROWANIA by sPOwadziła KAŻDĄ ILOŚĆ
  • ~Nhjui
    (2018-09-14 18:58)
    PO jesteście partią nieudaczników złodziei cwaniaków A najgorsze w tym wszystkim jesteście antypolacy
  • ~nie nada
    (2018-09-14 15:38)
    Roza Luxemburg i Lenin w trampkach...jak wy mozecie obrazac waszego dobroczynce Wladimira Wielkiego!
  • ~Starszy pan
    (2018-09-14 15:12)
    Pani posel jest niezwykle piekna.
  • ~Ojczulek.
    (2018-09-14 15:10)
    CENZOR GDZIE Wpis???????????????????????BRONISZ ZERA MORALNE-WSTYD BUCU.
  • ~rychu
    (2018-09-14 14:52)
    "wszyscy przykładający dziś rękę do upolitycznienia wymiaru sprawiedliwości zostaną z pewnością surowo rozliczeni" - i to jest problem !!!!!!! wszyscy ktorzy przykladaja reke do niszczenia Polski zostana surowo rozliczeni !!!!!!!!! oni juz zaczeli sobie zdawac z tego sprawe i juz sie nie cofna !!!! oznacza to, tak upragniona przez Dude "krwawa rewolucje" !! innej mozliwosci juz nie ma !!!!!!!
  • ~alf
    (2018-09-14 14:24)
    A dlaczego Putina ,moze zwolennikiem i lobbystą zagranicznych koncernów prasowych. Wam już w głowach się popaprało ,UE zostaje ZSRR -rem .
  • ~Pablo E.
    (2018-09-14 14:17)
    Myszka rzekła i wszyscy jednomyślnie musimy jej przyklasnąć! Ciekawe czy ona wieży w to co mówi, a może mówi bo jej płacą?! hmmmm
  • ~Bn
    (2018-09-14 14:10)
    Cizia.
  • ~pl
    (2018-09-14 14:01)
    precz z PO
  • ~motek
    (2018-09-14 13:58)
    Ale cenzory się napracowały a zatem jeszcze raz głuPOle PO=lackie a dlaczego tych samych argumentów nie kierujecie POd adresem Nieniec, no tak jak się kase bierze od podatnika niemieckiego to trzeba szczekać jak POn każe!!!
  • ~babcia Ewka
    (2018-09-14 13:49)
    Wnuczka czerwonoarmisty i wnuczek Gomułki to dobrana para !!!

Może zainteresować Cię też: