Gasiuk-Pihowicz: Każdy, kto nie szanuje decyzji instytucji UE, lub gra na ich osłabienie, jest adwokatem Putina

| Aktualizacja:

Jesteśmy świadkami swego rodzaju wyścigu polityków PiS, którzy chcą zdążyć przed orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i dokonać politycznego skoku na Sąd Najwyższy. Obawiam się, że meta tego wyścigu może znajdować się poza Unią Europejską - mówi Kamila Gasiuk-Pihowicz w rozmowie z dziennik.pl

wróć do artykułu
  • ~wiesław 1
    (2018-09-14 11:26)
    I to mówi córka Henryka Gasiuka konfidenta SB, TW Waldemar! Niezwykła jest wiarygodność tej niezbyt mądrej "damy".
  • ~skoblar
    (2018-09-14 11:34)
    Ty głupia babo. Lewacka UE pluje nam i Węgrom w twarz, Niemcy łamią zasady Schengen, PE wprowadza ACTA II łamiąc podstawy demokracji i praworządności itd - a Ty każdemu normalnemu Polakowi wmawiasz, że jest agentem Putina? Ty mała, lewacka ***!
  • ~Kasia
    (2018-09-14 11:38)
    Parlament polski najpierw należy szanować a nie UE. Opluwacze naszej Ojczyzny powinni ponieść konsekwencje prawne za to co robią.
  • ~zełzolina
    (2018-09-14 11:43)
    myslę ba jestem pewien że makrela jest jego adwokatem !
  • ~77
    (2018-09-14 12:02)
    Cala ta kriminale bande politycy PiS ist JUDEN !!!! Mosche Duda, Izak Singer, cala rodzina kaczynskiego, nie trzeba gleboko szukac !
  • ~Misio.,,,,...,,,,....,
    (2018-09-14 12:07)
    Każdy, kto nie szanuje decyzji polskiego wyborcy, lub gra na jej osłabienie, jest adwokatem układu Putin - Merkel.
  • ~Bn
    (2018-09-14 12:07)
    Obywateli PO powtarzają w kółko to samo - pustka intelektualna ich nie odpuszcza. A może niech tak szczerze powiedzą: Bardzo, a to bardzo chcemy do władzy, ludzie pomóżcie!
  • ~alfa78
    (2018-09-14 12:10)
    Czyli idąc tokiem myślenia tej pani, np. nie przyjęcie przez Polskę imigrantów z Afryki ( nakazanych przecież przez Unię) to pchanie się w objęcia Putina i bycie jego adwokatem. Ta pani winna jeszcze dużo się uczyć, o ile już nie jest za późno.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-09-14 12:13)
    GASIUK JAK BUDAKA I INNI JUDASZE PRZYSZLI TO SEJMU KARYJERE ROBIC ALE JUZ NIE DLUGO NARUD POZNAL SIE KIM SO CI OBYWATELE CO STAJO TWARZO W TWARZ Z BADO KODU I OBYWATELI NIBY RP.TO NIE POSLOWIE CO BEDO DBALI O SWOJ NARUD.POKAZALI CO Z POLSKO ROBILI8 LAT I Z POLAKAMNI.JAKA UNICH KOPANA BYLA DEMOKRACJA NA ULICACH I STRZELANA DO GORNIKOW.GASIUK OJCIEC KONFIDENT TW WALDEMAR OCZYMS SWIADCZY.O HONORU OGODNOSCI I ONA MOWI RZOD ZBLIRZA SIE DO MOSKWY.TO PO SLUCHALO PUTYNA W SPRAWACH SMOLENSKA I RUDY MSCIWY CO ROBIL.NAS RZOD TERAZ POKAZUJE KLASE I CHCE ROZMAWIAC ZE WSZYSTKIMI ALE AGENCI TACY JAK BONI INNI NA KOLANACH PROSZO.KIEDYS TU WRUCICIE I NIE ZDZIWCIE SIE JAK NASI SYNOWIE CORKI A MOZE I WNUKI NAPLUJO WAM WPYSK.ZATO CO ROBILESCIE Z NARODEM I PANSTWEM.DLA CZEGO NIE SPRAWDZA SIE PRZED WYBORAMNI KAZDYM KIM JEST CZY BYLA RODZINA.BO TO JEST WAZNA SPRAWA TERAZ WIDZIMY KIM BYL OJCIEC PICHOWICZ.HANBA!!!NORMALNI LUDZIE TO ODCHODZO ALE SZUMOWINY ZAWSZE ZOSTAJO ZEBY ROBIC ZADYMY.NIC NIE ZOSTAJE DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIECH PICHOWICZ I RESZTA JUDASZY SIE ZE WSTYDU SPALI.
  • ~a MANNEKEN PIS jest nagi
    (2018-09-14 12:17)
    Lubię tych dwoje ze zdjęcia, są super, całe szczęście, że Nowoczesna może być koalicjantem, a nie wewnętrznym wrogiem PO.
  • ~omg
    (2018-09-14 12:18)
    Phi hi howicz = mocarz intelektu
  • ~krzywa wieza babel
    (2018-09-14 12:18)
    ....klade na was i na Unie!
  • ~POZNANIAKA
    (2018-09-14 12:20)
    Prawda jest taka ,że wszystkie dzieci resortowe najwięcej krzyczą,bo miałam koleżankę której ojciec był wielkim komunistą,a wujek sekretarzem za czasów komuny,a ona zalicza wszystkie marsze KOD I nienawidzi PIS-U.
  • ~md
    (2018-09-14 12:23)
    Czyli z jej słów wynika, że największym adwokatem Putina jest Wielka Brytania, bo wychodzi z tego tałatajstwa.
  • ~MamyProblem
    (2018-09-14 12:25)
    A co w przypadku "zejścia Pani Gesdorf? Czy taki fakt przrwałby jej kadencję, w Konstytucji o tym nic nie ma.
  • ~głupia ja głupia
    (2018-09-14 12:35)
    A czym są żółwiki TUSKE z Putenem ?
  • ~Qbanczyk
    (2018-09-14 12:38)
    Czemu do tych lewackich myślicieli nie dociera to, że pan Putin, car Rosji to Polskę ma w d...e, i woli współpracować z Niemcami i z Merkelową.
  • ~cep prawdy
    (2018-09-14 12:39)
    Myszka Agresorka zrobiła z Kasię Lub Naer loda Grzesiowi Schetino ! Ale spermy nie było !
  • ~Bartosz
    (2018-09-14 12:41)
    Tradycyjnie dla myszki-agresorki błysk świadomości, ale jakby coś jej się tradycyjnie pokręciło, szczególnie w kontekście wizyty znanej obywatelki Ukrainy w niemieckim parlamencie. Od głupota uleczalna nie jest ani to dobrze ani źle.
  • ~?
    (2018-09-14 12:41)
    Czy Myszka z Wnuczkiem Gomułki dalej na kocią łapę ?

Może zainteresować Cię też: