Osiecki: Wiceministra można odwołać, ale migracji już nie [OPINIA]

| Aktualizacja:

Premier odwołał wiceministra inwestycji i rozwoju Pawła Chorążego z powodu wypowiedzi dotyczących polityki migracyjnej.

wróć do artykułu
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-09-17 07:59)
    Niestety, ale agresywny i roszczeniowy, wrogo nastawiony ISLAMISTA, co nie pracuje i nie adoptuje się TO ZUPEŁNIE CO INNEGO niż pracowity i cichy Wietnamczyk albo przyjeżdzające do roboty brygada murarzy z Białorusi, językowo i kulturowo pokrewni ludzie.......Tu nie chodzi aby w ogóle nie było imigracji ale aby nie było ludzi określonej rasy, wiary, mentalności i z określonego wrogiego kręgu kulturowego......I oczywiście nic z polecenia UNII ,m bo to wytworzy precedens.
  • ~md
    (2018-09-17 07:42)
    Problemem niegodziwych warunków pracy i płacy w Polsce to nie mit.
  • ~tak
    (2018-09-17 07:32)
    A gdzie robotyzacja, gdzie inwestycja w wydajność pracy - najprościej ściągnąć nowych niewolników.
  • ~pavana
    (2018-09-17 09:24)
    Przeciez brak ludzi jest szansa rozwojowa, czas na zmiane balcerowiczowskiego modelu gospodarczego opartego o ekstrensywna tania fizyczna prace
  • ~Szyba
    (2018-09-17 08:46)
    Gospodarka ? Jej wystarczy nie przeszkadzać . Imigranci przez rządzących są rozpatrywani tyko w kontekście światopoglądowym , gospodarka i jej potrzeby to niestety drugi plan ! Jeszcze będziemy mocno zabiegać by do nas przyjechali ale wtedy Ci najlepsi będą już w Niemczech ,Francji ...
  • ~Ojczulek
    (2018-09-17 09:04)
    @ Grzesiu Ty propagandzista? A może Czarno-wieszka? OT typowy Goebbels propagandzista.
  • ~PiSPOjednoZŁO
    (2018-09-18 09:42)
    po to są programy socjalne... żeby była zachęta dla niewykwalifikowanych Ukraińców, Banglijczyków i Pakistańczyków... a nie po to, żeby rodziło się więcej polskich dzieci... PiS PO jedno zło Tylko czekać na falę gwałtów na Polkach... to kwestia 2-3 kwartałów.
  • ~internautka 50+
    (2018-09-18 07:24)
    Po co odwoływać wystarczy zatrzymać, takie to proste!

Może zainteresować Cię też: