"Ni pies ni wydra, coś na kształt świdra". Hodowla prezydentów pod żyrandol trwa od lat [FELIETON]

| Aktualizacja:

Autorzy memów niezmiennie uwielbiają Aleksandra Kwaśniewskiego. Na jednym z ostatnich były prezydent siedzi głęboko zamyślony, a jego zdjęcie jest opatrzone podpisem: "To ja naprawdę napisałem tę konstytucję? No nic nie pamiętam". Dawnej słabości Kwaśniewskiego do mocnych trunków internetowy lud nie chce zapomnieć, choć raczej powinien pamiętać mu konstytucję.

wróć do artykułu
  • ~Szyba
    (2018-09-25 14:33)
    POlszewiki stal;i w korytarzach sowieckich godzinami i krzesełka żeby girami wchodzic i się obrzydzać nie było jak w JaPOni u Komoruwskiego żyrandolowego lenia
  • ~fu
    (2018-09-24 07:12)
    fuck you ty sciero klozetowa gazeto szwabska
  • ~riddick
    (2018-09-23 20:52)
    Posługiwanie się powiedzonkiem komunisty Gomułki kompromituje tych , co usiłują oczerniać władze demokratycznej Polski
  • ~cuda
    (2018-09-23 19:27)
    Trolle ujadają PO i reszta padalców na kolanach .
  • ~Maciej Łasica
    (2018-09-23 15:13)
    Przecież prezydent Duda wyszedł bardzo fajnie ,młodzieńczo i dynamicznie.Czego się tu czepiać? Jeśli ta wizyta pomoże w założeniu bazy to szacun.Wszystkim , którzy zaś mówią o dumie Kraju i Prezydenta przypomnę ,że w 1939 r min. Beck mówił o Honorze Ojczyzny a potem uciekł i zginęło 6 mln. ludzi
  • ~sic.
    (2018-09-23 15:12)
    Najgorsi orezydenci RP : L. Kaczynski i A. Duda.
  • ~kaaa-c
    (2018-09-23 14:23)
    W odróżnieniu od wujka Bronka Duda ma jednak świadomość tej nieracjonalnej sytuacji z usytuowaniem w Polsce pozycji prezydenta i nawet próbował coś z tym zrobić. Jednak jego propozycja referendum, aby tę sytuację wyprostować została szybko uziemiona przez PiS-wski senat. Czyli system kanclerski albo prezydencki - bo jeśli już naród wybiera prezydenta, to niech ma on realną władzę, a jak nie, to niech prezydenta wybiera parlament. Więc z tego punktu widzenia nie oceniałbym A.Dudę tak źle. Gajowy w zasadzie nie miał żadnych ambicji, więc rola pana Jowialskiego pod żyrandolem mu nie przeszkadzała. A sprawa tego podpisywania w Gabinecie Owalnym to raczej kwestia jakiegoś bałaganu w organizacji przebiegu wizyty o robi się z igły widły. W każdym długo jeszcze nikt nam nie dostarczy takiej uciechy jak Bronek uwalający się na kanapie przy stojącej na baczność zdumionej Merkelowej i Sarkozym.
  • ~SuperGościu
    (2018-09-23 14:19)
    [img][/img]
  • ~OBS
    (2018-09-23 13:55)
    ŻENADA to zdjęcie...
  • ~cycata baśka
    (2018-09-23 13:51)
    Czy to ten narożnik, na którym siedziała (?) niejaka Monika Levinsky ?
  • ~żart
    (2018-09-23 12:43)
    Jego "posturę" (podstawa fizyczna) przyrównuję do słów prezydenta Wałęsa "Nie chcę ale muszę". Taka rola prezydenta Polski - tyle ma władzy, co kot (prezesa) napłakał).
  • ~emeryta
    (2018-09-23 12:28)
    a nie mógł klęknąć? Jest w tym specem
  • ~amarekr
    (2018-09-23 11:57)
    prosta sprawa, w administracji usa przeoczyli fakt , że komorowski już nie jest prezydentem, na wszelki wypadek pochowali wszystkie zbędne krzesła po tym jak komorowski skakał po nich w japoni
  • ~Anarchista
    (2018-09-23 11:19)
    To prawda, w wielu panstwach najwazniejsza role w polityce odgrywa premier, kanclerz, a prezydent spelnia funkcje najczesciej reprezentacyjna, jak w monarchiach robia to krol, czy krolowa, tez w polityce nie maja nic do gadania. I to wiadomo! Jeszcze w USA i Rosji najwyzsza glowa panstwa sa prezydenci. W Polsce ren prezydent to doprawdy ni pies, ni wydra! Ach , w ogole jest za duzo tych roznych funckji w rzadzie, czy obok rzadu, a ci wszyscy za duzo zarabuaja, a potem maja za wysokie emerytury, no , ale oni maja wladze, to se biorca, jak im sie podoba, a ty robolu masz na nich robic , dawac i nie pyskowac!
  • ~internautka 50+
    (2018-09-23 11:14)
    Do parteru a nawet do poziomu stęchłej piwnicy sprowadza się coraz bardziej poziom der Dziennika
  • ~Szyba
    (2018-09-23 11:12)
    Dlaczego nie chciał usiąść nasz prezydent ? Bo ma świadomość że jeszcze się w życiu nasiedzi !
  • ~marek z częstochowy
    (2018-09-23 11:04)
    co ten pisowski Adrian się tak wypiął, chciał żeby afroamerykanin go wyportkował
  • ~orzeszko lwowi
    (2018-09-23 10:47)
    antyprezydencka kampania trwa -jak dzsiaj wiadomo rozpowszenianiem nieautoryzowanych zdjec zajmowal sie dziennikarz Bielsatu, stacji telewizyjnej, ktora za nasze pieniadze wprowadza od 25 lat demokracje na Bialorusi - efektem tej dzialalnosci jest fakt, ze dzsiaj proruska Bialorus jest na swiecie postrzegana lepiej jak 3RP Tuska, Kwacha, Komora - czy jest sens wydawc dalej pieniadze na ta stacje ? Teraz ta afera z tymi zdjeciami - gdy tanczysz z ruskim diablem i myslisz ze go zmieniasz -to nieprawda ruski diabel zmiena ciebie -na ile Bielsat reprezentuje juz nieswiadomie interesy kremla, ukrainskich oligarchow, kozlowskiej i innych kramkow ?
  • ~PO szli wreszcie w on!
    (2018-09-23 10:42)
    "Ni pies ni wydra, coś na kształt świdra". Celna ocena niby dziennikarstwa aktywistów i czynowników pod żyrandolem sorosa.

Może zainteresować Cię też: