Wypowiedzi: 280
1 2 3 4 ... 28 starsze
 • ~GOGUS2013-10-23 20:47

  a kim jest ten niby lekspert cris ciszewski co pokazal na szyji ze nam leby poucinaja takiej kretynki jeszcze swiat nie widzial morderca jeat jeden LESIU Z ZOLIBORZA TO WINA TEJ GLUPIEJ WASERMANKI

 • ~EGO2013-10-23 20:36

  wasermnko puknikij sie w ten glupi leb a kim byl twoj tatus ubek kapus chcieliscie to poleciliscie za nasze podatnikow pieniendzy pycha pycha was ukala zesrala sie bida i placze maly kretacz lech kaczynski spowodowal ta katastrofe a winny jest jeszcze jego bracik kazal mu ladowac

 • ~zeźlony Polak2013-10-23 20:20

  Stwierdzenie: "gdzie samolot wleciał do budynku i w jakimś sensie z niego wyleciał" nie jest tożsame z oznajmieniem, że: "Samolot 11 września przeleciał przez budynek"! Taki tytuł, to medialne nadużycie, mające na celu ośmieszenie córki poległego w Smoleńsku Zbigniewa Wassermanna!
  Na licznych dokumentach (folmach, zdjęciach) można zobaczyć, przy drugim uderzeniu samolotu wylatujące z wieżowca na skutek podmuchu eksplozji fragmenty budynku jak i maszyny które dosłownie z jego wnętrza w kuli ognia wyleciały również po drugiej stronie budynku!

  Uważam, że znany portal – opatrując artykuł takim tytułem zachęcającym do nagonki i szyderstw – dopuszcza się manipulacji mającej na celu postawienie w niekorzystnym świetle mec. M.Wassermann.
  Teraz możemy właściwie ocenić, jak się okazuje właściwą decyzję prof. Chrisa Cieszewskiego z USA, który odmówił polskim mediom jakichkolwiek wywiadów, słusznie obawiając się przekłamań i ordynarnych manipulacji.

  Swoją drogą faktem jest, że część stalowych kolumn (szer. 30 cm) tj. dźwigarów nośnych konstrukcji wieżowców WTC została ścięta przez głęboko wbijające się w nie z prędkością ok. 550 km/h duże samoloty pasażerskie.

  A jak w Moskwie potraktowali zwłoki Zb.Wassermana?
  Przykładowo jedynie dwie (z wielu) skandalicznych nieprawidłowości w technice sekcyjnej:
  - nie zaszyto głowy, pozostawiono otwartą czaszkę,
  - śledzionę i serce zamiast w jamie brzusznej zaszyto… w nodze.
  Zrobili tak, ponieważ trumny zalutowane, nie miały być w Polsce otwierane a ciała poległych w Smoleńsku nie miały być w Tuskolandzie ekshumowane i poddane sekcji.

 • ~TG2013-10-23 18:08

  Durny dziennikarz durnym tekstem przywołuje od razu kilku durnych tzw komentatorów to jest zjawusko socjologiczne ktore należałoby zbadać bo jesli mamy w Polsce tylu durniow to z kryzysu nigdy nie wyjdzuemy

 • ~czyt.2013-10-23 18:03

  Jakiś idiota dziennikarz chce zrobić z wyjątkowo mądrej i kompetentnej osoby durnia sugerując iż ta mądra dziewczyna powiedziała iż samolot pzreleciał przez budynek i dalej sobie poleciał.Faktycznie była nieprecyzyjna bo samolot wkecial a nie przeleciał stąd trzeba byc wyjątkowo durnym i chamowatym dziennikarzem by dowodzic jej a nie swoja głupote
  To samo dot,prof Rojndy / może zle nap. nazwisko/ Ten facet zachował się skranie głupio nie zdając sobie sprawy ze zyje wsród hien. On nie kłamal tylko powiedział głupote bo jesli samolot spadł co wszyscy wiemy to musiał zejsc poniżej 100 m i tylko skrajny duren może uznac to za kłamstwo tym bardziej ze był to ekspert nie od wysokości a wytrzymałosci materiału.Dorobiliśmy sie dziennikarzy ktorzy z normalnych ludzi dka propagandy chcą zrobić durnia a nie zdają sobie sprawę z tego ze sami siebie na durnia kreują.

 • ~MM2013-10-23 17:55

  glupia sekciara.

 • ~igła2013-10-23 15:33

  Pani Wassermann widziała jak samolot 11 września"wleciał i w pewnym sensie wyleciał"z budynku WTC.do łez się uśmiałem czytajac tę wypowiedż.Po mojemu to jakiś struś pędziwiatr przeleciał te kobietę i jeszcze jej w głowie szumi,bo nikt przy zdrowych zmysłach publicznie takich rzeczy nie opowiada.Zdrowia psychicznego tej pani życzyć wypada i niech ono nie wlatuje,ani wylatuje niech poprostu tam zamieszka...:-)

 • ~kom2013-10-23 15:17

  tak przelecialy miliony naszych podatkow na wycieczkowiczkw .tej widac ciagle malo jeszcze .ludzie kiedy oni zamkna sie

 • ~Janusz Normalny2013-10-23 15:01

  Pani Wassermann jest piękną i mądrą kobietą.

 • ~luka2013-10-23 13:28

  niech porąbie m3 brzozy to pogadamy

1 2 3 4 ... 28 starsze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV