• ~Q----rw nie wierzę
    (2012-09-02 22:20)
    Po te wypowiedzi kaczysnkiego juz nie ma wątpliwosic --- to jest debil
  • ~Bicz na POwców
    (2012-09-02 19:31)
    Głos polityków???
    Jakich polityków,czy bandę z PO i PSL można nazwać politykami???
    Tusk,Grupiński i Pawlak to politycy???
    No żarty z Polaków już na całego.
    Tusiu Słoneczko z Peru a gdzie Zielona Wyspa?
    Cooooooo kryzys mamy,od czterech lat mamy,chłopie uciekaj z Polski póki jeszcze możesz.
  • ~marekw
    (2016-04-10 22:14)
    ********* Czym zasłużył się prezydent Lech Kaczyński, by stawiać mu pomniki? Chyba, że wraz z bratem ukradli księżyc.
  • ~olo
    (2012-09-02 19:30)
    Co miażdżą ? Żadnych konkretów ci niby politycy pełowi nie podają poza tym że nie uda się to czy tamto a sami potrafili tylko zrujnować cały kraj a nas uczynić niewolnikami we własnym kraju i tanią siłą roboczą dla obcych.
  • ~fanka rudzielca
    (2012-09-02 19:32)
    głupie Polaczki, za co kochacie Tuska? za to że on i jego kolesie was okradają, dobrze wam tak, na nic lepszego nie zasługujecie!
  • ~FA
    (2012-09-02 19:26)
    Mimo wszystko dzięki Panie Jarosławie. Chcę także podziękować dziennikarzom z TVN za wygraną na dobry cel. Podziękować także sędziom piłkarskim. Gdyby tacy byli urzędnicy, którzy prowadzili sprawę Amber Gold do afery by nie doszło.
    A tak wogóle to do roboty a nie dyskusje i latanie z kalkulatorem. Zastanówcie się Panowie i Panie z PO jak rozwiązać sprawę notorycznego oszusta Palikota
  • ~moim zdaniem
    (2012-09-02 19:31)
    Kuźmiuk ZMIAŻDŻYŁ Piterę!
  • ~Najwyzszy czas na konkretne zmiany w kraju.
    (2012-09-02 19:23)
    Lepsze to niz Tusklandia w ktorej od 6 lat udaja ze cos robia by ci ktorzy PO sponsorowali mogli spoleczenstwo bezkarnie okradac "mordo ty nasza". A wszystko rzecz jasna mozliwe dzieki przydatnym wyboczym glupkom, ktorych wzieli na marchewke "by zylo sie lepiej" i kij pt. "aresztowania o 6 rano". Ciekawe, ze ludzie sie ockna z tych POkretnych klamstw Donaldziny i jego kliki by wreszcie odsunac od wladzy "towarzyszy szmaciakow" z agenturalno mafijnych klik wywodzacych sie z PRLu.
    Czyscic do spodu i wreszcie zaczac budowac panstwo na zdrowych fundamentach gdzie mlodzi ludzie beda mieli rowne szanse startu a oceniani beda wedle umiejetnosci i wynikow a nie PO tatusku lub mamuli z odpowiednia partyjna legitka i kontaktami z agenturalno mafijnymi pasozytami drazacymi od lat NIE-rzad POkretasow i PSLowskich fagasow.
  • ~xyz
    (2012-09-02 19:31)
    Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania.
    Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę.
    Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi.

    Stefan Niesiołowski - w wywiadzie "Naśladujmy Litwę", Życie 01.08.2001

    Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną
    recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.

    Stefan Niesiołowski - "Świecące pudełko", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
  • ~koniec CIEMNIAKów bo inaczej tutaj Rosja
    (2012-09-02 19:31)
    POLACY, GDAŃSZCZANIE, EUROPEJCZYCY, PRZEDSTAWICIELE CYWILIZACJI ZACHODNIEJ, SPADKOBIERCY PRAWODAWSTWA STAROŻYTNEGO RZYMU, KULTURY ANTYCZNEJ I CNÓT CHRZEŚCIJAŃSKICH!!! *** Rosjanin Adamowicz, człowiek Wielkiego Stepu, i bezkresu Imperium Knuta -- musi odejsc. Niech sobie ciągnie z kumplami samoloty Amber Banków. A nawet rakiety Putina.