• ~Filant
  2013-10-22 12:13
  GDYBY-babcia @@@ kartofel trafil prostopadle w czolo twojego glupiego lba to by sie roslecial w boki ale watpie czy by ci sie rozum naprawil.
 • ~Aviator
  2013-10-22 12:13
  Chris Cieszewski
  To jest wersja przejrzana tej stronypokaż lub ukryj szczegóły
  Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
  Chris Cieszewski
  Zawód inżynier, naukowiec
  Alma Mater Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
  Uczelnia University of Georgia
  Wydział Warnell School of Forestry and Natural Resources
  Stanowisko profesor[1]

  Chris Cieszewski – współczesny amerykański naukowiec polskiego pochodzenia, absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, profesor i wykładowca w Warnell School of Forestry and Natural Resources University of Georgia w Stanach Zjednoczonych[2].
  Biografia

  W 1981 roku ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w 1989 roku uzyskał tytuł zawodowy magistra (Master of Science) na University of British Columbia w Kanadzie w zakresie modelowania i analizy ilościowej (Quantitative Analysis and Modeling), a w 1994 roku stopień naukowy doktora (Ph.D.) w zakresie biometrii leśnej na University of Alberta w Kanadzie[3]. Jest profesorem biometrii leśnej w Warnell School of Forestry and Natural Resources University of Georgia, z siedzibą w Atenach[4] w USA oraz redaktorem naczelnym czasopisma naukowego Open Forest Science and Mathematical and Computational Forestry & Natural-Resource Sciences (MCFNS)[2]. Wchodzi w skład komitetów redakcyjnych 5 międzynarodowych czasopism naukowych i pracuje jako recenzent dla 23 międzynarodowych czasopism naukowych[2]. Chris Cieszewski jest również fundatorem międzynarodowego pisma „Mathematical and Computational Forestry & Natural-Resource Sciences” (MCFNS), organizacji zawodowej Southern Mensurationists zrzeszającej specjalistów od biometrii z południa Stanów Zjednoczonych i współfundatorem międzynarodowego pisma naukowego „Forest Biometry, Modelling and Information Sciences” (FBMIS). Ma na koncie ponad 120 opublikowanych artykułów naukowych, które były cytowane ponad 750 razy w międzynarodowej literaturze badawczej[4]. Zajmuje się modelowaniem matematycznym stosowanym w inżynierii leśnej i uczestniczy w projektach badawczych finansowanych przez Departament Rolnictwa USA.
  Żeby nie było, ze się nie zna na samolotach.
 • ~Al
  2013-10-22 12:19
  Rozwiązanie tego problemu jest proste. Należy skrzydło tupolewa rozpędzić do prędkości takiej jaką miał Tupolew "prezydencki" i wpakować go na brzozę.
  Sztab fachowców, uwzględnienie naprężeń itp., poligon doświadczalny, kamery, czujniki itp. koszt pewnie parę milionów i będzie po krzyku.
  Jako podatnik zgodziłbym się na taki szalony kosztowny eksperyment. Dowiedzielibyśmy się jak reaguje skrzydło tupolewa z drzewem...
AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.