• ~Al
    2013-10-22 12:19
    Rozwiązanie tego problemu jest proste. Należy skrzydło tupolewa rozpędzić do prędkości takiej jaką miał Tupolew "prezydencki" i wpakować go na brzozę.
    Sztab fachowców, uwzględnienie naprężeń itp., poligon doświadczalny, kamery, czujniki itp. koszt pewnie parę milionów i będzie po krzyku.
    Jako podatnik zgodziłbym się na taki szalony kosztowny eksperyment. Dowiedzielibyśmy się jak reaguje skrzydło tupolewa z drzewem...
  • ~polonista
    2013-10-22 12:09
    re ~Sdziadek2013-10-22 11:43

    Wy PO wskie zaprzance lub tepaki...Wescie ziemniaka --a nie tym razem ,,kartofla'' i zuccie nim

    oj Sdziadka skleroza dopadła

    RZUĆCIE się piszę!
    sprawdzić a nie zprawdzić
    rozpadnie a nie rospadnie
    żaden "zyndrom:" !
    jeśli już to SYNDROM
  • ~cecedus
    2013-10-22 12:07
    Jeśli zdjęcia pokazują brzozę ściętą już przed 5 IV 2010r to w komisji Millera i Laska siedzą idioci.
  • ~Marek
    2013-10-22 11:59
    Ale się uśmiałem... Prawda jest taka, że samolot wbił się w budynek, a to co można było zobaczyć z drugiej jego strony, to była eksplozja.

    Dla fanatyków katastrof lotniczych polecam programy cykliczne na Discovery. Można tam zobaczyć, co dzieje się z samolotami i ich pasażerami podczas upadków na ziemię.
  • ~Kotek_Alik
    2013-10-22 12:04
    Biedna, nieszczęśliwa kobieta. Nikt jej nie powie lub uświadomi, że to co mówi, robi wierzy jest niemądre. Ojciec nie byłby z niej dumny. Tak nie walczy się o dobrą pamięć o nim.
  • ~momo
    2013-10-22 12:05
    Typowa blondynka. Skończone studia i okularki nie zawsze idą w parze z rozumem. Samolot, który uderzył w WTC nie ciął elementów konstrukcyjnych tylko uszkodził elewacyjne i wbił się do środka. On tam w całości nie został tylko został zmielony właśnie przez te metalowe podpory. Z drugiej strony wyleciały tylko resztki plus rzeczy ze zniszczonych biur przez falę uderzeniową. Myśl kobieto i nie kompromituj się.
  • ~hanka
    2013-10-22 14:39
    Kiedy to sie wreszcie skonczy? Juz wystarczy tych bzdur.
    Napewno brali w tym udzial Marsjanie, ktorzy Kaczynskiego nie lubili.
  • ~warszawiak
    2013-10-22 14:53
    koszmarny potwor
    Moze ktos ja nie chcial przeleciec ...i teraz bredzi ?
  • ~Matylda i inni
    2013-10-22 14:41
    Czy bredząca służalcza agentura czasem nie jest na prochach? Bredzi tak jakby się naćpała.Dopalacze są dostępne ,a miało nie być tak zapewniał antypolski rząd!!!
  • ~pislamskie świry do świrowni
    2013-10-22 12:52
    .Podobno zaraz potem po świrze ZAGRODZKIM i technicznym chlopczykiem do wszystkiego GLINSKIMwystąpienie pani Goździkowej z referatem " Ból głowy na widok idiotów z komediomisji Antoniego M. czy to tylko spisek ?", po Goździkowej do referatu przygotuje się pies Pankracy z referatem " hau hau mam to w dooooooooooooooopie hau hau, placki pankracki ".
    A to jeszcze nie koniec na dzisiaj atrakcji !! Agenci GRU przygotowali dla "nałukofców" Antka świra kolejne fałszywki.