• ~WAW
    (2015-03-22 21:19)
    PISIORY, TE LEMINGI PRACUJA NA WASZE ZASILKI SOCJALNE, WIEC NIE KĄSAJCIE REKI KTORA WAS KARMI...
  • ~hej
    (2015-03-22 21:24)
    E tam. POwskie lemingi za, a PiSowskie stadne barany przeciw.
  • ~jorry123
    (2015-03-22 23:10)
    akurat, a kto głosował na platfusów, kto robi poparcie komoruskiemu??? to właśnie prawdziwe durne lemingi.
  • ~ner.i
    (2015-03-24 08:00)
    Autor pan, rację masz, lemingi coraz głupsze są, a uważają się za pępek świata, zbiorowo jak te prawdziwe do samozagłady zmierzają, najlepiej to na forach GW widać.
  • ~pp
    (2015-03-22 22:09)
    Artykuł FENOMENALNY!
    Sie tak porobiło, że lemingom (z głodu) wyostrzył się umysł i teraz troszeczkę im coś przestało pasować...
  • ~Lemingowy nie patriota
    (2015-03-22 22:18)
    Po przeczytaniu powiem: Lemingoza to totalny odjazd. Niedorozwój to delikatne określenie. Zbieranie psich gowien to patriotyzm??? Ludzie gdzie ja mieszkam??
    Porażająca prawda o dziadostwie POpierającym jedyną słuszną linię. Skąd ja to znam??
  • ~dubler
    (2015-03-29 16:13)
    A co w tym dziwnego, że panu Dudzie rośnie ? "Ku wiośnie wszystko wokół rośnie, nawet Gośka co pod bluzką miała zanik, poszła i kupiła sobie stanik". Tak żartował Sztaudinger. Trudno żeby dziadkowi rosło a pan Komorowski jest już biologicznym dziadkiem. Lepiej się ę cieszyć wnukami zatem, po co mu ta kampania? Groteskowo w tym wygląda. Szkoda krótkiego życia i i tak na wszystko przychodzi koniec. On nie wygląda na 100 procent zdrowia. Chyba zła przemiana materii bo ja tak to mam i podobnie wyglądam.
  • ~Wars
    (2015-03-23 15:59)
    do -mohera józka
    Zauważalny brak zrozumienia tekstu. Przeczytaj jeszcze raz albo daruj sobie, abyś ciśnienia nie podnosił sobie
  • ~drugi moher
    (2015-03-23 16:20)
    Do Warsa.Myślę że jesteś szczęśliwy w swojej głupocie.
  • ~hiena
    (2015-03-23 10:34)
    Autorka bedzie musiala sie chyba niedlugo pozegnac z praca w, badz co badz, organie lemingow. humor nie jest mocna strona leminga i sa smiertelnie powazni na temat swojego wizerunku, jak aktorzyny z hollyweird