• ~boleck
    (2017-04-13 21:31)
    i ty stary juhu masz czelność brać kasę z woj.zakł.lotn. w łodzi.za to że pogrążyłeś kontrakt dla lodzi.wstyd mi że dano ci dyplom PŁ,którego jestem też posiadaczem.Ale ty juhu nie byłeś na tych wykładach.ZWRÓC DYPLOM, BO NEGUJESZ PRAWA FIZYKI I MECHANIKI.
  • ~ PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-04-13 19:41)
    Berczyński zna się na wszystkim! Skonstruował wspólnie z Macierewiczem wykrywacz zamachów którego głównymi składnikami są puszki i parówki!
  • ~PiS to stan umysłu
    (2017-04-13 20:53)
    Czy to ten idiota który powiedział że dźwięk wybuchu był tak szybki że nie zdążył się nagrać na czarnej skrzynce ?
  • ~TTT
    (2017-04-14 11:46)
    wykończyłeś nie caracale tylko polską armie, która nie ma na czym latać. Kto ci płaci? putin?
  • ~keno
    (2017-04-14 09:46)
    KŁAMCA,KŁAMCA i BAJKOOPOWIADACZ!!!
  • ~klon
    (2017-04-13 19:13)
    widać, że niemieckie media polskojęzyczne za wszelką cenę chcą osłabić, albo zniszczyć komisję ds badania katastrofy smoleńskiej. Co Niemcom do tego? Niech się zajmą swoimi zamachami i zamachowcami, a nie przeszkadzają innym.
  • ~Pilot
    (2017-04-13 19:37)
    Do klona - ta komisja sama się kompromituje, nie trzeba nic robić przeciwko niej.
  • ~zek
    (2017-04-14 12:07)
    Akurat Caracale byłyby odpowiednie jako śmigłowce transportowe dla polskiej armii -sabotaż pisowski jest ewidentny .A wiedza tego pana wątpliwa i przeterminowana kilkadziesiąt lat -niech zostanie przy obliczaniu kratownic i belek i kół zębatych -to jego środowisko.
  • ~pa
    (2017-04-13 20:42)
    Ta wypowiedź świadczy o poziomie amerykańskiej uczelni,jeżeli takie asy wychodzą z ich murów.
  • ~Kazkot
    (2017-04-13 19:31)
    Tak właśnie,po Misiewiczu miotają sie kogo to jeszcze pociągnąć do dołu. Masierewicz niestety jest za ciężkim dla nichorzechem do zgryzienia to czepiają sie pana Berczynskiego.Poszli won ,rause!