Dziennik.plPolityka

Wtorek, 14 lutego 2012

Imieniny: Walentego, Cyryla, Metodego

Rząd Tuska na "trójkę"

2009-11-13 | Ostatnia aktualizacja: 20:41 | Komentarze: 0 | skomentuj

37 proc. respondentów uważa, że po dwóch latach działania rząd Donalda Tuska zasługuje na "tróję" w szkolnej skali ocen; ponad dwie trzecie Polaków (68 proc.) uznało, że gabinet PO-PSL nie realizuje przedwyborczych obietnic - wynika z sondażu TNS OBOP dla TVP.

Pogoda

POLSKA

Wtorek 2012-02-14

temp. min -19°C max. 1°C
opady: śladowe opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

W sondażu dla programu "Forum" w TVP Info, 29 proc. ankietowanych wystawiło rządowi ocenę dobrą, 2 proc. "piątkę", 1 proc. - "szóstkę".

Co piąty Polak (20 proc.) przyznał ocenę mierną, co dziesiąty (10 proc.) - niedostateczną.

W badaniu tego samego ośrodka dla "Wiadomości" TVP 68 proc. respondentów oceniło, że gabinet PO-PSL nie realizuje przedwyborczych obietnic, co czwarty (25 proc.) jest odmiennego zdania.

TNS OBOP przeprowadził sondaż metodą telefoniczną 12 listopada na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1000 dorosłych osób.

Źródło: Dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Wiadomości Polityczne

    Walentynki w
Dziennik.pl Walentynki w Dziennik.pl