Czy Czuma dostał fotozakaz?
Czy minister sprawiedliwości Andrzej Czuma nagle stał się mniej fotogeniczny, czy wstydzi się aparatu fotograficznego? A może po prostu wstydzi się swojego nowego podwładnego Edwarda Zalewskiego, który w ostatni poniedziałek został nowym szefem Prokuratury Krajowej? - zastanawia się Maciej Duda w "Kuluarach" DZIENNIKA.
- Czego obawia się Platforma
- Czuma będzie wypuszczał przestępców?
- Zły trop Czumy
- Minister Andrzej Czuma na wylocie?
- Czuma zapytał Clinton o Mazura
- Czuma otacza się ludźmi PiS
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Niedziela 2012-05-27

temp. min 0°C max. 23°C
opady:
śladowe opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Takie pytania rodzą się, gdy patrzymy na zdjęcie, które Ministerstwo Sprawiedliwości umieściło właśnie na swoich stronach internetowych. Opis zdjęcia mówi o tym, że na wniosek ministra Czumy premier mianował Zalewskiego prokuratorem krajowym.
>>>Zobacz zdjęcie, o którym piszemy
Na zdjęciu widać jednak samotnego prokuratora z aktem nominacji w rękach. Tak jakby ktoś wyciął z fotografii ministra sprawiedliwości, który tę nominację prokuratorowi wręcza lub mu jej gratuluje. Dlaczego na zdjęciu nie ma ministra Czumy?
Pracownicy resortu sprawiedliwości szepczą, że tak naprawdę minister Czuma ma zakaz zbyt wielkiej aktywności medialnej. I rzeczywiście w telewizorze nie uświadczymy "setek" z ministrem, w prasie nie ma jego komentarzy. Zamiast niego występuje wiceminister Krzysztof Kwiatkowski. Andrzej Czuma zaś pokazuje się tylko, gdy musi. Na razie w mediach go nie widać.





















Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!