Dziennik.plPolityka

Niedziela, 27 maja 2012

Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Kamiński: TVP przegina z Libertasem

2009-05-18 | Ostatnia aktualizacja: 00:35 | Komentarze: 0 | skomentuj
Kamiński: TVP przegina z Libertasem

Kamiński: TVP przegina z Libertasem Fot. PIOTR KOWALCZYK / Inne

"Mamy do czynienia z największym przegięciem w historii TVP" - mówi Michał Kamiński. Co tak wzburzyło kandydata PiS na europosła? Ciągła obecność Libertasu w publicznej telewizji. "Dajemy się wykorzystywać partii o marginalnym znaczeniu" - grzmi Kamiński.

Pogoda

POLSKA

Niedziela 2012-05-27

temp. min 0°C max. 23°C
opady: śladowe opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

"TVP mocno przegina. Nie da się obejrzeć <Wiadomości>, żeby nie było doklejonej wiadomości o Libertasie. Tak jeszcze nigdy nie było" - powiedział Michał Kamiński w Radiu ZET.

>>>Telewizja Farfała telewizją Libertas

Według kandydata na europosła "Libertas to byt jedynie przejściowy, pozbawiony realnego wpływu na polityczne wydarzenia". "Dajemy się wykorzystywać zagranicznemu milionerowi" - niepokoi się Kamiński. "Na szczęście ta gigantyczna akcja propagandowa nie przekłada się na żadne przedwyborcze sondaże. W najlepszych ledwie przekraczają 3 proc." - podsumowuje kandyat Prawa i Sprawiedliwości.

ak
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Wiadomości Polityczne

    «